PDA

Zobacz pełną wersję : Ćwiczenia na nase/ Tabletki na redukcje



Rekin1988
28-12-10, 18:09
Witam mam takie pytanko... Czy da mi to cos jak bede cwiczyl na mase i bede bral tabletki na redukcje...?? Chodzi mi o to czy spadnie mi troche tej tkanki tluszczowej... 110kg, 192 cm wzrostu... Napisze ze jest co spalic... THX z gory :-)

Patriot
28-12-10, 18:14
tam na masę możesz sobie ćwiczyć, ale musisz po każdym treningu robić aeroby i wtedy tłuszcz spadnie.
A przede wszystkim dieta, bez tego nawet nie ma się co zabierać za redukcję
jakie tabletki Ty chcesz brać?

Rekin1988
29-12-10, 14:55
Thermo speed extrime, L-carnitine, HMB, Bialko... To co mam narazie zakupione... Moze znasz cos lepszego to mozesz pomoc bede wdzieczny... :-)

Rekin1988
29-12-10, 16:10
Aminomax 6800... A jak bym zakupil do tego kreatyne...?? :-D

Patriot
30-12-10, 18:39
na samym początku redukcji nie warto brać spalacza, chociażby z takiego powodu, że i tak na początku a tym bardziej, że jest to twoja pierwsza redukcja tłuszcz będzie leciał szybko jeśli tylko dopniesz dietę i będziesz sumiennie dążył do postawionego celu.
Po drugie sporo ważysz, fakt też że jesteś wysoki, jakie masz ciśnienie ? akurat spalacz który wybrałeś do najlepszych nie należy, ale jeżeli masz i tak podwyższone ciśnienie (ludzie z pewną nadwagą bardzo często mają) to kolejny powód dla którego na początku nie warto brać, więc mówię nie znam ciebie i nie wiem jak na ciebie działają takie środki, bo nie na każdego zadziała tak że pół nocy spać nie może, niektórzy to bezpośrednio po przyjęciu spalacza/pobudzacza czy czego tam to mogą iść spać, a niektórzy jak wezmą "za późno" to do 3leżą w łóżku.
Hmb jak najszybciej postaraj się komuś wcisnąć, to trochę kasy Ci wpadnie.
Lepiej najpierw zapytać, a później robić zakupy :)

Rekin1988
30-12-10, 19:01
Sluszalem ze HMB na jednego dziala tak a na drugiego tak... Zawsze mozna zobaczyc co z tego bedzie...
Wiec tak... Ja w tym roku bralem juz LIPO BLACK 6, DYMA-BURN XTREME... Po tym drugim spalaczu spadlem 15kg... Tak wazylem 125kg i bylem grubo zalany tluszczem... Teraz nie jest az tak zle ze mna no ale zostalo jeszcze troche do spalenia...!! Te spalacze podobno mocne sa i je normalnie bralem w poznych godzinach... Nie mam tak ze nie spie po TSE... To co bys mi polecil... Tak jak pisalem na poczatku... Chce troszku sie spompowac i przy okazji spalac tkanke...

slim shady
31-12-10, 13:39
nic nie będzie ;)

jak już brałeś Lipo to nie wiem czy dobrze ruszy Cie TSE, zresztą to wszystko kwestia diety ...