PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z dobraniem do mutant mass



mulan88
28-12-10, 17:55
Witam! mam problem, otóż zaczełem od miesiąca chodzić na basen od stycznia zaczynam chodzić na siłownie i zależy mi na nabraniu masy mięśniowej z niewielką ilością tłuszczu diete rozpocznę w raz z rozpoczęciem treningu i tu tkwi probem ponieważ do mutant mass'a ktorego zakupiłem chciałbym jakis suplement lub odżywke ktora wspomoze przyrosty, dlatego proszę o poradę myślałem aby dokupić mutant pro czekam na odpowiedzi

Patriot
28-12-10, 18:12
do mutant massa nie ma co dokupywać, bo mutant mass to tylko zwykły najzwyklejszy zamiennik posiłku, który i tak nie jest najlepszy :)
Jeśli mówisz, że dietę rozpoczniesz wraz z treningami nie masz co się przejmować suplami teraz po co już na samym początku brać suple skoro będziesz miał dietę i tyle wystarczy, a będziesz rósł jak na drożdżach

mulan88
28-12-10, 18:21
rozumiem, a procz mutant mass'a co bylo by lepsze jeżeli już wsponiałeś :)

fallenursus
28-12-10, 18:25
Kilo wola dziennie i bez opierdalania

Patriot
28-12-10, 18:25
hmm nigdy gainerów nie brałem, jeśli już potrzebowałem to sam sobie robiłem, kupowałem białko mieliłem płatki owsiane do szejkera i jak przyszła godzina wypicia zalewałem i piłem do tego przygryzałem orzechami :)
ale z tego co kojarzę to: http://www.********.com.pl/scitec-jumbo-2860g-p-50.html jest dobre

mulan88
28-12-10, 18:36
ciekawa formula lecz jest 1 minus bo nie chce odzywki zawierajaca kreatyne, chce ja jesc caly czas a pozniej jak troche ogarna mi sie miesnie to dorzucic jakas mocna kreatyne :) a masz inny supl podobej formule bez krety?

fallenursus
28-12-10, 19:16
krety nie trzeba cyklowac

mulan88
29-12-10, 00:13
krety nie trzeba cyklowac
rozumiem że będe brał np stack kreatynowy typu x-panda lub nitrobolon II i niezależnie od ilości miesiecy brania produktu dalej nieustannie bede puchl????

niewula
29-12-10, 01:33
od krety sie nie puchnie :)
btw xpand ma inne srodki w sobie

mulan88
29-12-10, 03:25
od krety sie nie puchnie :)
btw xpand ma inne srodki w sobie
wiec ciagle nawet roczne i dluzej stosowanie non stop kreatyny dziala?????

fallenursus
29-12-10, 05:37
http://www.e-gym.pl/showthread.php?20634-ART-Wp%B3yw-kreatyny-i-kreatyniny-na-funkcjonowanie-organizmu-ludzkiego.

http://www.e-gym.pl/showthread.php?30595-Kreta-ca%B3y-rok-Nowe-spojrzenie

btw zapisales sie juz wogole na silownie?

MAXIMUS 2
29-12-10, 09:49
Mulan gainery xpandy krety to tylko dodatki do kulturystyki i aż tak szybko się po nich nie rośnie jak myślisz więc denerwować się nie musisz mięśnie to żarcie i czym prędzej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie i jak dopiero zaczynasz to odpuść se na razie te rzeczy przyjdzie czas na wspomagacze skup się na dobrej diecie mięso to podstawa a nie proszek.

D3
29-12-10, 13:13
Olej mutanta na początek, nie wiesz jak po nim zareagujesz, czy cię tłuszczem nie zaleje. Zainwestuj na razie w dobre papu, tak jak wujcio fallen radzi -> 1kg wołu dziennie i nie ma że boli :)

mulan88
31-12-10, 19:47
niestety zakupiłem mutanta i od niego będe startował 4 lata temu zakonczyłem chodzenie na siłownie z wynikiem 115kg na klate 39,5 na lapie ale zarlem wtedy trec magnum 4000 bo 8000 wyszedl rok 2 pozniej wiec mam troche pojecie na temat cwiczylem wtedy poltorej roku ale przestalem przez melanze itd. ale teraz chce sie wziasc za to na powaznie i stopniowo zwiekszac doswiadczenie w cwiczeniach i ogarnianiu duzych miesni pozdro!

p.s. fallenursus wielkie dzieki za te linki skożystam z tej wiedzy