PDA

Zobacz pełną wersję : Inhibit



sts
23-12-10, 13:44
od 16 biorę po 1 kaps i jakoś go nie czuje jak myślicie zwiększyć do 2 kaps przed snem? bo z moją ch...ą genetyką ciężko. 0 namiotu a jak czytałem test Voice i budrysa to oni mieli itd.

Samopoczucie zawsze miałem kiepskie bo jestem marudą więc różnicy nie widzę nawet jakby była

jedyne co zauważyłem na początku to 2 pierwsze dni miałem kłopot z zaśnięciem a teraz jest ok

Wiek jak widać jakby ktoś nie pamiętał wzrost 166 reszta tak jak w profilu ale nie sprawdzam ostatnio żeby się nie denerwować :).

Oprócz tego ciągnę nadal Shotguna v3 i HP jeszcze z 3 tyg bo wchodzi.

MolderDist
23-12-10, 15:00
Inhibit-e tak?

Powiedz w jakim celu go stosujesz i czego wogóle oczekujesz?
Dawka 1 dziennie zdecydowanie wystarczy jaki cel by nie był.

MolderDist
23-12-10, 15:21
Wiesz co sie wiąże ze zbiciem zbyt nisko estrogenów? Właśnie słabe, a wręcz zero libido, problemy ze stawami i sampoczucie ogólnie jak u staruszków.

Skąd on ma mieć tak wysoki poziom estrogenów, żeby brać, aż tyle ATD?
To sa inhibitory aromatazy, a nie aminokwasy.

"kto chce niech sprobuje to bedzie wiedzial o czym pisze"
Więc o czym piszesz?

Pozatym bardzo prawdopodobne, że ATD obniża IGF, do tego łączy się jak dobrze pamiętam z receptorami anrogennymi w mózgu, wiec ja nie widze sensu ładowac takich dawek. Przy takich dawkach zbicie estrogenów za nisko jest pewne.

fallenursus
23-12-10, 15:23
Przy 75mg atd dziennie bolaly mnie stawy i byly klopoty ze wzwodem.
Obok atd nic wtedy nie szlo. Zero saa.
Zawsze mowilem ze atd nie jest dla malolatowto raz
Niech sts odpowie na pytania Molddeera to dwa

sts
23-12-10, 15:31
czyli co zostawić jak jest czy dać 2 kaps na noc ewentualnie rano 1 i wieczorem?.
Ja czytałem na stronie allegro sklepu testo... że polecają od 2do 3 kaps właśnie moge link podać na pw.

sts
23-12-10, 15:39
Inhibit-e tak?

Powiedz w jakim celu go stosujesz i czego wogóle oczekujesz?
Dawka 1 dziennie zdecydowanie wystarczy jaki cel by nie był.

po prostu wiem że za niski mam testo troszke i chciałem wypróbować dodać do cyklu na mase.

sts
23-12-10, 15:48
4102 na pewnych stronach tak podają.

rafio83
23-12-10, 15:53
Panowie zdecydujcie się wreszcie co i jak z tym ATD bo chłopak nie wie co robić... Sam przymierzam sie od stycznia do tego środka i jestem ciekaw!

MolderDist
23-12-10, 16:11
1) ustosunkuj sie najpierw do czasu poltrwania atd i polecania 1 kap ed , to jakbys bral np. prolongatum co 10 dni
2) przeczytaj opakowanie na ktorym producent (zazwyczaj podaja standardowe lub niskie dawki) zaleca 75mg
3) jak ktos ma niski poziom estrogenu (czesto ma to miejsce po wczesniejszych kuracjach z odblokiem)lub ogolnie bardzo niski poziom testosteronu (calej puli) to atd nie jest dla niego tym bardziej duze dawki
4) o tym wlasnie pisze, tyle ode mnie w tym temacie :)

A powiedz mi, czy wiesz na jakiej zasadzie działa ATD?

Działa on jako INHIBITOR NIEKOMPETYCYJNY! Raz połączony z enzymem, nie odlacza się od niego, wiec moze i działać 12 godzin ale to wystarczy ABY ZMNIEJSZYĆ POZIOM ESTROGENÓW, do takiego jakiego chcemy.

Poziom estrogenów chcemy jedynie obniżyć, a nie doprowadzić do skrajnej wartości, estrogeny są niezbędne do wspomnianych przezemnie wcześniej funkcjki jak libido, stawy i ogólnie sampoczucie, mamy również opinie Fallena, która potwierdza, ze za duża dawka źle działa.

Ogólnie inhibitory powinny być stosowane ostrożnie bo mocno ingerują w gospodarke hormonalną.

STS, jeżeli nie stosował saa napewno nie ma na tyle wysokiego poziomu estrogenów, aby bral więcej niż 1 kaps dziennie. 25 mg ATD zdecydowanie mu wystarczy.

Jak wspomniałem równiez, możliwe, że ATD zmniejsza poziom IGF (bo tak robi część AI), więc sami ograniczamy sobie postępy przedawkowując go.
Więc to co polecasz 3-4 kaps dziennie to poprostu czysta głupota. Doradzasz tutaj bardzo mocną dawke, a może to mieć poważne konsekwencje.

Na opinie producentów nigdy nie patrze i myślałem, że Ty jako człowiek inteligentny również nie. Każdą dawke trzeba dostosować indywidulanie, a szczególnie takie, które powinny być lekami na recepte a nie suplementami jak ATD.

MolderDist
23-12-10, 16:27
Sam najpierw zastosuj swoją dawke to zobaczymy.
Znam ludzi co na cyklu biorą po 2 kapsy i im wystarcza a gino się cofa, a ty radzisz brać 3 komuś kto nie brał saa.

Nie dociera do Ciebie wpływ na igf itd. patrzysz na producenta... bez komentarza.

Wyjaśnij nam z jaką częstotliwością powstają estrogeny <chętnie się od Ciebie dowiem>, skoro wspomiana przezemnie inhibicja niekompetycyjna to dla Ciebie taki "argument" a wedłuig mnie to podstawa, aby spojrzeć na jakiej zasadzie działa własnie ATD.

MolderDist
23-12-10, 17:13
Czekam ciągle na Twoje wyjaśnienie
"na jakiej zasadzie oraz z jaką częstotliwością powstaje estrogen"

wiec nie pisz ironicznych postów, nie zmuszaj do kasacji, a dawke 1+3 poleciłeś STS, który chyba nie korzysta z saa.

fallenursus
23-12-10, 17:41
po prostu wiem że za niski mam testo troszke i chciałem wypróbować dodać do cyklu na mase.
Jesli nie wiesz zepowodem niskiego stanu testo jest estradiol to branie atd mija sie z celem:)

sts
23-12-10, 17:53
dobra koniec tematu 1 kaps max na 1wszy raz a za kilka miesięcy się zobaczy. Zamknąć to

z tym niskim stanem to se wkręcam zawsze bo nie mam zajebistej genetyki. Po prostu to tylko moja opinia.

fallenursus
23-12-10, 18:13
Tak na marginesie to zawsze do cyklu czy pct polecam exem(aromasin) a EWENTUALNIE atd.
aromasin podwyzsza igf:p

MolderDist
23-12-10, 23:06
Jest to dział, w którym ja moderuje, więc takich dawek tutaj polecać nie będziesz bo to poprostu głupota.
W swoim dziale komercyjnym pisz co Ci sie żywnie podoba.

Na początku podałeś dawke 3+1 i oto się toczyła dyskusja, gdybyś odrazu napisał, że chodzi o człowieka stosującego saa moja opinia również byłaby inna. Z moim wniosków po rozmowach z różnymi zawodnikami dawki ATD 1 + 1 wystarczają, aby zatrzymać gino na cyklu, a nawet cofać. Trzeba pamiętać, zeby nie zbijać za nisko estrogen, a tylko do odpowiedniej wartości, bo jak już nie raz wspominałem, każdy hormon w tym estrogeny jak i kortyzol są niezbędne organizmowi, organizm zawsze dąży do homeostazy!

Twoim głównym argumentem, aby podawać częściej ATD był jego okres półtrwania, ale w tym przypadku okres półtrwania nie jest decydującym czynnikiem!
Porównałes to do prolongatum branego co 10 dni.
Otóż w prolongatum, czyli enanthanu testosteronu. Otóż działanie testosteronu polega na tym, że łączy się z receptorem, a więc każda czasteczka musi się połączyć z odpowiednim dla siebie receptorem.

Jeżeli chodzi o inhibitory (tutaj akurat aromatazy) to one nie łącza się z żadnych receptorem, a działają na enzymy. Łączą się z ich centrum aktywnym i tutaj zależy od inhibitora, jeżeli jest kompetycyjny to przylącza się ale i odłącza i enzym jest dalej aktywny. W przypadku ATD - jest on inhibitorem niekompetycyjnym! Gdy raz przyłączy się do centrum aktywnego enzymu, już się od niego nie odłącza i na zawsze czyni enzym nieaktywnym!

Dlatego brany nawet 1 kaps dziennie przez te 12 h zdaży połączyć się z odpowiednią ilością aromatazy, aby akurat zbić poziom estrogenów, ale NIE CAŁKOWICIE GO "WYELIMINOWAĆ" bo to nie oto tutaj chodzi.

***

Dobrze, że sie poprawiłeś na drugiej stronie - ale to dopiero na drugiej stronie. Wcześniej trzymałes się uparcie swojej pierwszej wersji.

Zarzuciłeś mi, że pisze głupoty o których nie mam pojęcia, to Ci udowniam, że wiem oco chodzi. Mniej więcej wiem jak powstają estrogeny, a napewno testosteron - wszystko to miałem na zajęciach z biochemii i mam z tego obszerne notatki, aby sobie szczegóły przypomnieć wystarczy, ze zajrze.

Liczyłem jednak, ze ty zarzucając mi brak wiedzy pomożesz mi w jej uzupełnieniu, jednak tak jak myślałem, wkleiłeś tytuł, ale to znaczy, że sam nie wiesz czy jak?

***

Co do mnie jako moderatora - zauważ, ze w tym dziale oprócz mnie jest jeszcze 3 innych moderatorów, oni wszyscy tak samo jak ja dostają raporty - do nich nie masz pretensji? ;-)

Również Wesołych Świąt.
Ja już niestety zbyt dużo sobie świątecznych dań nie podjem bo zbliża się zaraz wycinka... :-(

MolderDist
23-12-10, 23:13
Tak na marginesie to zawsze do cyklu czy pct polecam exem(aromasin) a EWENTUALNIE atd.
aromasin podwyzsza igf:p

Tak aromasin jest w tym momencie najlepszym antyestrogenem! Wystarczą małe dawki i co ważne działa tam, gdzie jest najwięcej aromatazy - w tk. tłuszczowej, gdzie większość innych leków nie przechodzi przez membrane adipocytów.

i już nie trzebaby było się martwić o poziom IGFu...

tylko cena kosmos :-P

fallenursus
23-12-10, 23:39
e tam kosmos 10$ wiecej od dobrej mety:P
ale dobra juz przestancie sie wymundrzac bo sensu nie ma.

MolderDist
23-12-10, 23:55
Wy tam w Kanadzie macie inne ceny :-P

sts
24-12-10, 18:02
Kur*a ten temat jest dla mnie za mądrym językiem napisany, spier*alam stąd xDD

to cześć;p

MolderDist
27-12-10, 01:31
Best Body - mozesz podać źródło informacji, że ATD ma okres półtrwania 12 h?
bo ja coś tam znalazłem, że 48 h?

fallenursus
27-12-10, 01:46
no ja tez
ale z tego co pisze Patric Arnold to ani atd ani 11oxo czy 6bromo nigdy nie bylo badane pod katem poltrwania.

MolderDist
27-12-10, 01:56
No właśnie, tak też by mogło być...

ja znalazłem tutaj informacje
http://www.primordialperformance.com/store/steroid-profile-androstatriene-dione.html

nie wiem na ile wiarygodna jest ta strona

***

Mam fajne badanie własnie o blokowaniu przemiany estrogenu w testosteron, co prawda na starszych ludziach ale wnioski są conajmniej ciekawie i dziwne (dla nas!)
wrzuce jutro

fallenursus
27-12-10, 02:08
primordial jest dosc wiarygodna --robia suple co dzialaja:)

wiki twierdzi ze atd jest baaaaaardzo podobne do aromasinu(27h hl), z tym ze atd ma poltrwanie w minutach. chyba ich posralo.

na pubmed juz mi sie neichce szukac bo gowno jest.

MolderDist
27-12-10, 02:13
dokładnie! Wogóle jaka bzdura! Kiedyś własnie czytałem wiki i czytam, ze okres półtrwania to minuty...

odrazu wyszedłem bo nie chciałem, żeby mi się w bani popieprzyło
jakby miał okres półtrwania pare minutach to by wogóle nie działał, a relacje ludzi świadczą ewidentnie coś innego

spotkałem się z opiniami, że ATD jest podobne do aromasinu i ma podobno nie zmniejszac poziomu igfu co by było zajebistą informacją
czekam jeszcze na źródło Best Body z tym 12 h, jak nie to myśle, że można przyjąć bezpieczną informacje jak narazie, że te 24 h działa (biorąc pod uwage podobieństwo do aromasinu) i nie więcej niż 48 h.

ogólnie wikipedia jest robiona przecież przez każdego więc i moga się zdarzać różne głupoty

fallenursus
27-12-10, 02:17
anyways...najwazniejsze jest zeby brac na noc :)
a dlaczego to juz mnie oto pytales;]

MolderDist
27-12-10, 02:23
tak, tak i nie chodzi o oczy :-D

MolderDist
14-01-11, 02:37
Lecimy dalej z temat inhibitorów itd. Zainteresował mnie bardziej temat, wiec jak coś w miare czasu znajde to bede dawał.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17949492?ordinalpos=4&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsP anel.Pubmed_RVDocSum

bardzo ciekawe badanie z zastosowaniem 6-OXO dawki 300 mg i 600 mg.

Co ciekawe według mnie z analizy wyników badania bardziej opłacalną dawką jest 300 mg, gdyż bardziej podwyższył poziom wolnego testosteronu (odpowiednio 90% dla 300 mg i 84% dla 600 mg)

Wysokim zmianom uległ również poziom DHT (co może skutowac lepszymi przyrostami ale równiez wiekszymi skutami ubocznymi, dlatego osoby z mocnym trądzikiem, wypadaniem włosów i problemów z prostatą powinny się zastanowić przed suplementacją 6-OXO)

Zapraszam do dyskusji!