PDA

Zobacz pełną wersję : 2gi cykl



spik3r
22-12-10, 19:51
Witam, jestem po cyklu kreatynowym.. brałem Universal Creatine do tego Mutant Mass..

Przerwe miałem 7 tyg..

Co teraz?
Naczytałem się dużo.. zastanawiam się nad CM3 albo wlasnie jablczanik CM3 + jakies mono..
Zastanawiam sie tez, moze nie kupowac jablczanu tylko jakis STACK. Tylko jaki ?

SCITEC Attack ? i do tego cos jeszcze trzeba ?
CELL PUMPM ?
BNS N.O. xplode ? - to jest stack ?
Universal strom - to tez stack ?

Czy moze jakos to wszystko polaczyc typu CM3 + cell pump albo Attack + xplode ? Czy Storm z czyms ? Mozecie mi doradzic ?





Wczesniej z mojego konta pisal kumpel :)

spik3r
22-12-10, 19:57
Nie bardzo wiem ktore sa to stacki , po czym poznowac, moze wymienicie jakies zestawienia i stacki, to bedzie jeszcze latwiej. Bo stack to kreatyna z czym jeszcze?

spik3r
22-12-10, 20:04
no to np dobry zestaw by byla pompa by szlo mi i by byly duze efekty to :
cm3 + No.xplode
albo storm + attack ? Bo cm3 to jablczan a no. xplode to pompa i efekty tak ? wiec pasuje chyba polaczenie, a storm to tez stack wiec z attackiem cos da czy do tego xplode ? Storm i atack to stacki ? Troche nie rozumiem :)

spik3r
22-12-10, 20:08
Moglbys mi napisac ktore suple to boostery czyli te pompy itp , a ktore to stacki ? Bo ja troche nie wiem.. Np czym sie rozni sock terappy universala od storm universala, albo shotgun co to itp , bardzo bym prosil .


EDIT
A te cell pump etc ? Jak roznic shocka tej pompy od stackow ? Lepszy stack na drugi raz plus jakies pompki czy cm3 plus pompki ?

A co to cell pump, nitrobolon etc?
A do tych np attack + no xplode lub shotgun, to co do tego ? czy to starczy

spik3r
22-12-10, 20:22
jesli lubisz mocne pobudzenie to osobiscie polecam nox pump/mesomorph jesli natomiast nie lubisz jak suplement ora Ci beret a jedynie mocno pompuje miesnie i dodaje sily to hot blood

A te znane typu shotgun, cell pump, no. xplode, ? Co ze znanych, bo ja pierwsze slysze .. albo podaj wiecej przykladow jak mozna ;)

To boostery to to co maja ten azotan ze pompuje ?

sts
22-12-10, 21:06
cell pump odradzam dno 2 razy się przejechałem .