PDA

Zobacz pełną wersję : Pompki



Xigen
20-12-10, 17:49
Chcialem sie spytac czy moge łączyć trening ze strony www.100pompek.pl z siłownią? Nie przeszkadza to jednemu i drugiemu?

Pioter1994
20-12-10, 22:18
Też chciałem tak kiedyś zrobić, ale zrezygnowałem bo bałem się jak klatka będzie się regenerowała.

PS: Przyłączam się do pytania bo jestem ciekaw czy dobrze zrobiłem :)

Mosin
20-12-10, 23:05
W sumie moim zdaniem taki zwykły amator powinien ćwiczyć klatkę max 2 razy w tygodniu ale porządnie no może 3 przy bardzo dobrej regeneracji i lekkim planie.

kubaCK
20-12-10, 23:22
W sumie moim zdaniem taki zwykły amator powinien ćwiczyć klatkę max 2 razy w tygodniu ale porządnie no może 3 przy bardzo dobrej regeneracji i lekkim planie.

duzo rzeczy Ci sie pomylilo....

tm7
21-12-10, 01:40
Chcialem sie spytac czy moge łączyć trening ze strony www.100pompek.pl z siłownią? Nie przeszkadza to jednemu i drugiemu?
a w jakim celu chcesz to łączyć ? jak już chcesz to z czymś łączyć to z tym treningiem na drążku co tam jest też, z siłownią bym tego nie łączył

Xigen
21-12-10, 20:04
Tzn klatke na silowni robie 2 razy w tygodniu a w tym planie chodzi mi tylko o te pompki i nie wiem wlasnie czy to pasuje

palcello
21-12-10, 20:15
Skoro Ćwiczysz na siłowni dwa razy 2 tygodniu klatke to te pompki odpadają , za bardzo będziesz przesilał klatke i za mało czasu będzie miała na regeneracje , chyba że masz ponad normalną regeneracje mieśni :)
ps. pompki obciazaja tez inne partie triceps , barki co zapewne też robisz na siłowni i te partie mięśni też będą miały zapewne mało czasu na regeneracje.

Ja bym tego nie łączył z siłownią.

polo
22-12-10, 00:32
powiem ci tak


trening powoduje mikrouszkodzenie tkanki mięśniowej a regeneracja powoduje naprawę uszkodzonych tkanek
a mięśnie rosną dzięki regeneracji a nie treningowi
więc odpowiedz sobie sam na to pytanie :)

KowalX
22-12-10, 00:55
a mięśnie rosną dzięki regeneracji a nie treningowi
Nie prawda.