PDA

Zobacz pełną wersję : aminokwasy+glutamina?



b5gipl
18-12-10, 11:02
Siema
Jakie aminokwasy i glutaminę możecie polecić?
Do cyklu cytonox&cytocell
Cenowo tak by nie z kosmosu

Mastershammer
18-12-10, 12:14
Polecam BCAA G-Force(TREC),sa to aminokwasy razem z glutamina i zbiera dośc dobre opinie.Jak sie nie myle to teraz w Polsce masz 450gr+225gr gratis.Cena 109zł

Mastershammer
18-12-10, 14:49
jedne z drozszych aminokwasow na rynku przy tej ilosci

jak chcesz cos dobrego cena/jakosc/ilosc to Fitmax BCAA + Glutamine 600g 80zl
linku teraz nie podam bo przenosimy sklep na nowy serwer w kazdym razie w srodku masz prawie pół kilograma czystych aminokwasow bcaa i glutaminy czyli podobnie jak w 675g g-force i taniej o niemal 30%
Jeżeli Fitmax jest taka rewelacja to dlaczego wycofuja produkty z tej firmy?.PROSTA ODPOWIEDZ BO TO LIPA Z MIODEM.(W SKLEPACH SIE TEGO POZBYWAJĄ BO NIE SCHODZI)

b5gipl
18-12-10, 14:57
Dobra jak to teraz brać?
Cytocell/cytonox/bcaa+glutamine/(białko i gainer leży w szafie od nie wiadomo ilu trzeba się pozbyć..
Ogólnie rano i wieczór biorę logiq+sesje a po szkole przy obiedzie witaminy olimpu
od 6:50 w szkole do 15:30 a 18 siłownia?
Jak w dni treningowe a jak w nietreningowe?
gainer jak przeleży 4 godziny w szejkerze to się nie zjebie?

Ktoś by mógł pomóc :)?

g-kick
18-12-10, 15:05
fitmax jest ok jeżeli chodzi o aminokwasy i kreatyne - sam podjadam teraz bcaa + eaa i cenowo jak sie podliczy to wychodzi dobrze. Co do tego ze nei schodzi ? no wiekszość produktów cenowo jest zbyt wysoka a marka nie jest marketingowo podciągnięta - bialka maja zbyt duze ceny , osobiscie nie znam chyba nikogo kto by kupił od nich białko
ale bcaa + eaa jest ok , te bcaa w proszku tez całkiem dobrze wychodza , mozna gdzie niegdzie dostaxc troszke taniej

b5gipl
18-12-10, 15:16
ja mam od nich białko lezy 1 kg jeszcze :D
gainera tez kiedyś próbowałem pychota czekoladowa z mlekiem

KowalX
18-12-10, 16:18
Fitmax akurat ma dobre oprogramowanie :)

A co do hydrolizy to wcale nie znaczy,że szybciej znaczy lepiej, w płynie i tak przelatuje szybko. A przy okazji jaka jest, masz jakieś pewne źródło co do stopnia?Tak tylko pytam ,bo mnie ciekawi.

Rademenes78
18-12-10, 17:21
Glutamina Fitmax-a mi nie podeszła wchłanialność-działanie katastrofalne ale to tylko moja subiektywna opinia.

Rademenes78
18-12-10, 18:56
Mówiąc kolokwialnie "leżała mi na żołądku"

Rademenes78
18-12-10, 19:06
Także wchłanialność do przewodu pokarmowego, delikatnie mówiąc tak sobie

b5gipl
18-12-10, 20:18
CZY KTOŚ MOŻE MI POMÓC W UŁORZENIU CO kieDY BRAC?

g-kick
18-12-10, 20:29
glutamina raczej ma dzialanie prozdrowotne - przynajmniej ja ją biore w tym celu

KowalX
18-12-10, 21:02
Także wchłanialność do przewodu pokarmowego, delikatnie mówiąc tak sobie

Więcej błonnika, probiotyków, może masz zaniedbany układ pokarmowy. Jogurty, kefiry, kiszonki, produkty z pełnych ziaren mogą pomóc.

g-kick
18-12-10, 21:18
suszone owoce - najlepiej dac do porannego posilku ze względu na IG i na działanie prozdrowotne
a zaniedbany układ pokramowy jest tylko od jednego - od diety w stylu 6 razy dziennie kurczak z ryżem

Rademenes78
18-12-10, 21:23
Z inną glutaminą/ami nie było takich rewolucji

Rademenes78
18-12-10, 21:25
suszone owoce - najlepiej dac do porannego posilku ze względu na IG i na działanie prozdrowotne
a zaniedbany układ pokramowy jest tylko od jednego - od diety w stylu 6 razy dziennie kurczak z ryżem
Spokojna twoja rozczochrana nie jadam 6 razy dziennie kurczaka z ryzem

KowalX
18-12-10, 21:33
pare lat temu byly publikowane wyniki badan przeprowadzone spektrometrem (z tego co pemiatam nie w Polsce, ze wzgledu na ograniczenia w aparaturze) i whey protein 81+ mial najlepsze proporcje, po szczegoly najlepiej pisac bezposrednio do producenta mysle ze chetnie udziela odpowiedzi, bo wiekszosc ludzi we firmie z ktora rozmawia sie telefonicznie jest bardzo konkretna (lub poszukac w starych archiwach w google, jest na pewno)
a nawiasem to malo istotna opcja dla przecietnego forumowicza, co widac zreszta to wypowiedzach, jakie to ma znaczenie dla wiekszosci

znajde troche wiecej czasu to tak jak mowilem rozpisze sie szerzej o roznicach miedzy bialkami i wrzuce tutaj albo na jakis portal bo tylko w polsce ludzie oszczedzają na budulcu mięśni a kombinują z mało znaczacymi w stosunku do białka innymi pierdołami np przedtreningowymi boosterami

Moim zdaniem ważna dla każdego,bo cena dużo wyższa, a może tam być np, 8% hydrolizatu :)
Musze się podowiadywać ,bo przydało by mi się takowe białko w paru miejscach,czasami. Dzięki za cynk.

MolderDist
22-12-10, 00:29
Best Body - czemu przedtreningowe boostery uważasz za pierdoły?

KowalX
22-12-10, 12:55
Ale sam dajesz tu linki ,a to nie jest dział komercyjny.

KowalX
22-12-10, 14:10
Jak przeczytasz wypowiedzi tych autorów to w większość przypadków sam zobaczysz ,że to nie reklama, chociaż mniejsza o to. A co do regulaminu, faktycznie dawno czytałem :)

MolderDist
23-12-10, 01:26
bo dokladnie tak jest, w stosunku do białka (dokładnie tak napisałem) stanowiącego budulec mięśni są to mało znaczące pierdoły

p.s. ciesze sie ze zawitales na forum, jak znajdziesz czas pokasuj mase linkow ze sklepow ktore nie maja wykupionej reklamy, a zglaszane sa przez caly ostatni miesiac, chyba ze zrobili juz to modzi z innych działów

Nie uważam produktów przedtreningowych za mało znaczące, bo zdecydowanie pozwalają ciężej trenować, ale to jest moje zdanie.

Co do linków to dostaje raporty i staram się często usuwać ale nie zawsze teraz był czas, ogólnie jutro napisze wątek żeby nie dawać linków do stron nie związanych z forum i będa leciały bany bo dużo tego jest, a wiele razy ostrzegałem...