PDA

Zobacz pełną wersję : Omnadren



Mariusz09
03-03-07, 14:18
ja sądzicie cz po 2-3 strzałach Omnadren przybędzie coś siły lub masy?? czy po tym jest wyraźne nasilenie trądzika?

brodawid
04-03-07, 13:31
Ile masz lat????

2-3 strzaly absolutnie nic ci nie dadza!!!!!! omnadren zlozony jest z czterech estrow testoteronu o roznym czasie wchlanialnosci zaczyna dzialac dopiero po dwuch trzech tyg. od pierwszej injekcji wiec 2-5 strzalow nic ci nie da bo przerwal bys cykl kiedy dopiero zaczol by dzialac -kompletnie bez sensu!!!!!!!!!!!!

Mariusz09
04-03-07, 13:50
17.

brodawid
04-03-07, 13:55
Asolutnie pod zadnym pozorem namowa kolegow nie siegaj po koks w tym wieku -boze z kad takie pomysly?????? :sad: :shock:

Ja wiem i rozumiem ze ciezko w tym wieku o mase i treningi moga nie przyniosic oczekiwanych rezultatow ale zastanow sie nad swoja dieta odrzywkami w tym wieku jadra produkuja ogromne ilosci testoteronu srodkami z zewnatrz wstrzymal bys produkcje wlasnego co mkoglo by trwale uszkodzic twoja gospodarke chormonalna odpowiedzialna za wzrost i czynniki sexualne!!!!!!!!!!

Pozdrawiam i zycze wytrwalosci!!!!!!!!

vold
04-03-07, 16:11
j/w :wink:

polo
05-04-07, 10:13
nlaczego gadacie ze nic omka nie daje jak sie bieze ok 5 strzalów? Mój kumpel wzioł 4 strzały i bardzo dużo przybyczał był suchy tera jast pompka :wink:

Vegeto86
05-04-07, 10:22
nlaczego gadacie ze nic omka nie daje jak sie bieze ok 5 strzalów? Mój kumpel wzioł 4 strzały i bardzo dużo przybyczał był suchy tera jast pompka
to musi miec jakis zmutowany organizm :shock: Ja jestem po 3 i narazie 0 efektow wiec wniosek jest 1:

omnadren zlozony jest z czterech estrow testoteronu o roznym czasie wchlanialnosci zaczyna dzialac dopiero po dwuch trzech tyg. od pierwszej injekcji

vold
05-04-07, 10:28
chwilowo nabrał troszke wody i znając życie to odbloku nie robił i taki z tego interes że tylko przez własną głupote popieprzył sobie gospodarke hormonalną.

blackburn
05-04-07, 10:34
Mój kumpel wzioł 4 strzały
fajny cykl :lol: na ile razy to podszielił :lol:


bardzo dużo przybyczał był suchy tera jast pompka
przybyczał po 4szotach :lol: chyba obrósł jak byk w futro :lol:
był suchy a teraz jest pompka chyba był suchy a teraz jest tłusty i oleisty :lol:



ja sądzicie cz po 2-3 strzałach Omnadren
taka dawka to według mnie jest na kika


A w twoim wieku to bałbym się o ciebie jak byś same CP jadł :lol:

polo
05-04-07, 10:38
przybyczał ale w bani mu sie po pieprzyło j( troche wypije i wszystko rozpierdala)

vold
05-04-07, 13:03
przybyczał ale w bani mu sie po pieprzyło j( troche wypije i wszystko rozpierdala) to są skutki nieumiejętnego brania sterydów bez odbloku i picie alkocholu, poprostu totalny idiota.

polo
05-04-07, 13:33
Voldemort czy po ssa musi wystąpić zwiękrzenie agresywności i czy musi odpierdalać????? po jakim czasie od zakonczenia cyklu można pić alkohol ?

blackburn
05-04-07, 13:49
brodawid napisał/a:
omnadren zlozony jest z czterech estrow testoteronu o roznym czasie wchlanialnosci zaczyna dzialac dopiero po dwuch trzech tyg. od pierwszej injekcji

Nie ma czegoś takiego jak czas, po którym czujesz, że koks działa i zaczynasz widzieć rezultaty. Poprostu jest to kwestia uzyskania odpowiedniego stężenia androgenów, utrzymania go, a potem zaczyna się przyspieszenie syntezy protein.


czy po ssa musi wystąpić zwiękrzenie agresywności i czy musi odpierdalać?????

Zasadniczo dowiedziono, że wysokie dawki Testosteronu podawane zdrowym mężczyznom nie powodowały wzrostu agresji w zachowaniu, może natomiast wzrosnąć u osobników, z zaburzeniami psychicznymi.

Inaczej mówiąc, jeśli jesteś uważany za osobe pokroju Mike'a Tyosna, branie androgenów nie jest najlepszym pomysłem, jednak u normalnych mężczyzn nie powinno to stanowić problemu.

brodawid
05-04-07, 15:39
Nie ma czegoś takiego jak czas, po którym czujesz, że koks działa i zaczynasz widzieć rezultaty. Poprostu jest to kwestia uzyskania odpowiedniego stężenia androgenów, utrzymania go, a potem zaczyna się przyspieszenie syntezy protein.

a to oczywiscie jest prawda ale nie ty to napisales (kopiowac i wklejac to kazdy potrafi) !!!!!

blackburn, Zaczynasz mnie denerwowac bo nie o to mi chodzilo przeczytaj jeszcze raz moja odpowiedz i pytanie kolesia !!!!

blackburn
05-04-07, 16:47
ale nie ty to napisales (kopiowac i wklejac to kazdy potrafi) !!!!!
ciekawe czy ktoś na tym forum jest lekarzem medycyny sportowej? Raczej nie, wiec wszelkie opinie innych ludzi(zawodowców, lekarzy, profesorów itp)którzy znają się na rzeczy są jak najbardziej na miejscu

masz racje kopiować i wklejać każdy moze, ale nie każdy potrafi znaleść odpowiednie informacje



przeczytaj jeszcze raz moja odpowiedz i pytanie kolesia !!!!
noi przeczytałem i doczytałem się twojej głupoty

Ja wiem i rozumiem ze ciezko w tym wieku o mase
Właśnie w tym wieku jest najłatwiej o mase bo występuje największa produkcja hormonów, więc efekty przychodzą gładko tylko trzeba umieć ćwiczyć, jeść odpowiednie rzeczy i znaleść sobie motywacje

omnadren zlozony jest z czterech estrow testoteronu o roznym czasie wchlanialnosci zaczyna dzialac dopiero po dwuch trzech tyg. od pierwszej injekcji
składa się z 4estrów o różnej wchłanialności i pierwsze efekty są już 1-2dni(znikome ale są) od pierwszej iniekcji ponieważ jednym z estrów jest propianat którego Okres aktywnego półtrwania wynosi 2 - 3 dni więc działa niemal że od razu(nie czytać dosłownie).

Jak mam mu odpisać na jego pytanie to odp jest prosta


cz po 2-3 strzałach Omnadren przybędzie coś siły lub masy??
TAK w końcu to jest 750mg testosteronu więc coś ci tam przyjdzie ale nie ukrywam że w puźniejszym okresie życia stwierdzisz że byłeś głupi


zy po tym jest wyraźne nasilenie trądzika?
TAK (jeżeli stosował byś inhibitor to mógłyś wyeliminować większość efektów ubocznych ale kupować inhibitor wart 200-500zł dla 3 omek :lol: )

SkAwwa
05-04-07, 17:11
weś koleś wogóle w twoim wieku koks odpada. Po co się za to bierzesz.
A po kilku strzałach napewno ci nic nie urośnie :)
pzdr

brodawid
05-04-07, 22:38
blackburn, skoro uwazasz ze branie 2-3 strzalow omy ma sens to....proponuje do tego 10-20 tabletek metanabolu i cykl gotowy!!!!

Na odblok zalecal bym ci "odblokowac sie z tego forum"

blackburn
05-04-07, 22:52
skoro uwazasz ze branie 2-3 strzalow omy ma sens

nie napisałem że ma to sens tylko odpowiedziałem na jego pytanie


ja sądzicie cz po 2-3 strzałach Omnadren przybędzie coś siły lub masy?? czy po tym jest wyraźne nasilenie trądzika?


brodawid, misiek spokojnie, nie płacz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vold
05-04-07, 23:27
Dajcie sobie spokój :evil: