PDA

Zobacz pełn± wersję : Jak dalej trenować??:> Potrzebuje porad, dietki..



Szajba-Ryzykant
03-03-07, 11:50
Mam pytanqo mam 187 cm wzrostu waże 75 kg. Dodam, że mam 17 lat. Co zrobić żeby jeszcze dorzucić kilka kilo? i kiedy zacz±ć na rzeĽbe? może propozycje jaki¶ sprawdzonych odżywek? czy cu¶? prosze o odp:) thx pzdr. Jeszcze jeden problem mam w ch siły w bicu a nie widać tego zbytnio, widać ale chciałbym jeszcze więcej, ( jakie¶ propozycje)?

Prezydent_1c
03-03-07, 11:53
DObra odzywka na mase to Mass XXL (trec) + dobra dieta. Pierw rób mase za rok rzeżbe zrobisz ... (najlepiej rzeżba idzie w wakacje:P). A siły będziesz miał więcej im będziesz dłużej trenował. Pamiętaj nic tutaj szybko nie ma .

Scott
03-03-07, 13:45
Pamiętaj nic tutaj szybko nie ma .
jest ale w dziale pod działem "Odżywki i suplementy ". :twisted: oczywi¶cie ja odradzam i nie namiawiam...

rocky_balboa
03-03-07, 14:05
czemu odradzasz odżyweki suplementów? chyba ze ci chodzi o doping, ale tam efekty tez nie s± super szybkie

Scott
03-03-07, 14:16
chyba ze ci chodzi o doping

pod działem

chodziło mi o dział "Doping" i to mu odradzam, a efekty wydaje mi sie że s± na pewno szybsze niż przy stosowaniu supli, a tym bardziej czystego treningu z die±

rocky_balboa
03-03-07, 15:36
szybsze s±, ale w miesi±c nie przybędzie ci 10 cm w łapie chyba ze wezmiesz prawdziwe gówno

jonasz7
03-03-07, 17:02
Szajba-Ryzykant, a jaki ty masz staż??
Z tego conapisałe¶ to wynika że jeszcze masz się masować!!
pzdr.