PDA

Zobacz pełną wersję : Max Overload training



Bobo91
09-12-10, 21:50
Witam ! mam pare pytan zwiazanych z tym treningiem http://www.e-gym.pl/showthread.php?25961-Max-OverLoad-Training bylbym wdzieczny za pomoc ;]

1.Jest taka sprawa ze nie mam suwnicy wiec czym zastapic to cwiczenie?
2.Stosowal ktos? moze mi to ktos troche dokladniej szczegolowo wytlumaczyc? ;p chodzi mi dokladnie o ta rozgrzewke i kontynuacje ;] nie wiem czy dobrze zroumialem 5 serii rozgrzewki i przechodzimy do 6-9 serii danym ciezarem tak ?:D i te procenty obliczac od maxa czy od tego ciezaru co damy rade zrobic od 4-6 powt.?

Jeszcze jak ktos kto stosowal ten trening by sie wypowiedzial badz zrelacjonowal swoj trening to bylbym w siodmym niebie ;p

Nie jestem tepy wiec prosze o wyrozumialosc ;] moze i glupie pytania ale dla mnie sa wazne, bo jak sie za cos biore to porzadnie ! mam pierwszy raz stycznosc z takim treningiem a widac gosciu ladnie sie zmienil i mnie to zainspirowalo ;D bo cos trzeba z soba w koncu zrobic !

Za pomocne odpowiedzi z gory dziekuje ;] oczywiscie sogi poleca ;)

Bobo91
10-12-10, 15:51
moze jednak sie ktos wypowie? bede dozgonnie wdzieczny ! ; ]

PucuLeg
10-12-10, 18:52
Wyciskanie na suwnicy oczywiscie mozesz zastapic, to tylko przykladowa rozpiska. Zamiast tego mozesz dorzucic wiecej serii do przysiadow. Sam nie stosowalem treningu, jesli chodzi o rozgrzewke to 1-2 serie w zupelnosci wystarcza, robisz jakies tam sklony wymachy ogolnie na rozgrzanie potem 1-2 serie malym ciezarem i lecisz te zaplanowane serie. Procenty obliczasz od ciezaru na jakim zamierzasz trening skonczyc. np jesli chcesz skonczyc na 100 to obliczasz od 100 jak od 80 to od 80.

Jesli chodzi o efekty, to ten facet tylko schudl, za bardzo nie przytyral. Barki wydaja sie malutkie.

Bobo91
10-12-10, 23:00
w koncu ktos ;] dziena z gory!

mnie chodzi wlasnie o zrzucenie tluszczu ogolnie z calego ciala ;] nie mam oponki ale po zrzuceniu 13kg troszku jeszcze zostalo a ze mam motywacje i wiem ze to moge szybko stracic to chce to osiagnac ! oczywiscie dieta, aeroby podstawa znam sie na tym wiec akurat do tego nie potrzebuje pomocy ;] tylko mi o ten trening chodzi ;] czy juz to ktos robil i jak to wyglada;] najbardziej spasowala by mi relacja z takiego treningu :)

PUCULEG ale i tak dzieki ;) sog leci .

Bobo91
12-12-10, 18:57
moze jeszcze ktos sie wypowie? ;]