PDA

Zobacz pełną wersję : noworoczny cykl - masa, regeneracja



shift
09-12-10, 19:22
Witam, aktualnie robię sobie przerwę od treningu do końca tego roku. Zamierzam kupić gainer (hyper mass), kreatyne ( myślałem o jakimś stak-u, ale nie wiem jaki), booster przed treningowy ( NOX PUMP ponoć dobrze daje) i do tego jakieś aminikwasy i coś na stawy.
Ale.... jak powyżej napisałem mam przerwę i chciałbym zacząć już brać aminokwasy, ma to sens? Czy dopiero zacząć brać jak zaczne ponownie ćwiczyć? Dobry wybór supli czy coś innego polecacie ? (hyper mass jest wypróbowany przeze mnie, dobrze się rozpuszcza w smaku też jest bardzo dobry, w mase też idzie)

shift
09-12-10, 21:02
dobrze smakuje w porównaniu z innymi gainerami, a co zamiast hyper mass?

LeBron23LBJ
09-12-10, 22:05
dokładnie hyper mass to gówno! Połowa to praktycznie cukier. Ja osobiście polecam Gainer 2 Vitalmaxa. To moja subiektywna opinia bo gainerów za wiele nie stosowałem.

KowalX
09-12-10, 22:07
Chcesz dobrego i zdrowego gainera zrób sobie go sam.

opalinho
09-12-10, 22:37
Chcesz dobrego i zdrowego gainera zrób sobie go sam.

Dokładnie, ja nie pojmuję jak ludziom nie szkoda kasy na gainery. Dla przykładu podam jakie spożywam teraz śniadanie, też jest to swego rodzaju gainer. 120 g płatków owsianych, 1 banan, porcja odżywki białkowej, 200-300ml mleka(nie wiem,na oko leję). Zależy czy ma to być gęste czy bardziej płynne, kwestia gustu. Po tym chlust łyżkę oliwy i tyle. Kombinacji jest wiele przecież.

LeBron23LBJ
09-12-10, 23:03
Dokładnie, ja nie pojmuję jak ludziom nie szkoda kasy na gainery. Dla przykładu podam jakie spożywam teraz śniadanie, też jest to swego rodzaju gainer. 120 g płatków owsianych, 1 banan, porcja odżywki białkowej, 200-300ml mleka(nie wiem,na oko leję). Zależy czy ma to być gęste czy bardziej płynne, kwestia gustu. Po tym chlust łyżkę oliwy i tyle. Kombinacji jest wiele przecież.

zajebisty gainer!!!! tyle białka że łohoho do tego zero laktozy. Stary ten gainer jest dobry ale dla kogoś kto chce uprawiać zapasy

opalinho
09-12-10, 23:11
zajebisty gainer!!!! tyle białka że łohoho do tego zero laktozy. Stary ten gainer jest dobry ale dla kogoś kto chce uprawiać zapasy

To daj przykład Twojego gainera, obojetnie czy zrobionego samemu czy kupionego. Pewnie na poprawę definicji będzie skoro mój na zapasy się nadaje.

mtm
09-12-10, 23:15
mada faka

owies/banany/truskawki/jaja/bialko proch/olej mct/lniany/oliwa miliony pomyslow ! maslo orzoechowe kurde rusz głową

LeBron23LBJ
09-12-10, 23:27
Jaką poprawe definicji. Normalny gainer na mase j.w. ! np. też platki owsiane z twarogiem chudym itd. Ale sęk w tym że odżywka gainer jest w płynie i mozna szybo bez problemu spozyc na trasie, więc wole se kupic gainer niz bawic sie w jakieś "papki". Po treningu np. ciężsko cokolwiek wppieprzyc więc gainer idealnie się nadaje

opalinho
09-12-10, 23:40
Jaką poprawe definicji. Normalny gainer na mase j.w. ! np. też platki owsiane z twarogiem chudym itd. Ale sęk w tym że odżywka gainer jest w płynie i mozna szybo bez problemu spozyc na trasie, więc wole se kupic gainer niz bawic sie w jakieś "papki". Po treningu np. ciężsko cokolwiek wppieprzyc więc gainer idealnie się nadaje

To czemu mój przepis nadaje się dla zapaśników, powiedz czym różni się od tego kupnego. Czepiasz się laktozy, ok. zmieszaj więc z wodą zamiast z mlekiem. Kto tu o jakiejs papce gada, normalny płynny wychodzi. Po treningu ciężko Ci coś zjeść, hmm. Mnie tam sie chce żreć jak cholera ale ok.

LeBron23LBJ
10-12-10, 11:39
tylko w tym twoim gainerze źródłem białka jest MLEKO! To nie jest dobre źródło białka. Widziałes żeby jakiś kulturysta pił mleko po treningu? To jak zamiast mleka zmieszam z wodą to już wogole białka nie będzie. LOL

opalinho
10-12-10, 11:53
tylko w tym twoim gainerze źródłem białka jest MLEKO! To nie jest dobre źródło białka. Widziałes żeby jakiś kulturysta pił mleko po treningu? To jak zamiast mleka zmieszam z wodą to już wogole białka nie będzie. LOL

Pisałem przecież w moim przepisie m.in."porcja odzywki białkowej". Poza tym gdzie załozyciel tematu pisał o piciu czegoś po treningu? Napisał o planie zakupu gainera. Ja również napisałem, że taki napój trzaskam z rana,a nie po treningu i w niczym mi ta szklanica mleka nie przeszkadza w pierwszym posiłku. Chyba śpiący wczoraj byłeś albo niezbyt uważnie czytasz poszczególne posty.

LeBron23LBJ
10-12-10, 14:15
rzeczywiscie, nie doczytałem że masz tam porcje odżywki. Zwracam honor : )

shift
10-12-10, 16:45
proałęm kiedyś sam robić gainera i prawie się porzygałem...
jaki stak kreatynowy polecacie ??

KowalX
10-12-10, 17:08
proałęm kiedyś sam robić gainera i prawie się porzygałem...

Musiał być pyszny :)


jaki stak kreatynowy polecacie ??

Green magnitude.

shift
10-12-10, 18:13
Jeszcze jakieś propozycje co do kreatyny? A co myślicie o tym boosterze co napisałem NOX PUMP??

KowalX
10-12-10, 18:25
Jeszcze jakieś propozycje co do kreatyny? A co myślicie o tym boosterze co napisałem NOX PUMP??

Jak lubisz łykać substancję niezbadane pod kontem bezpieczeństwa i często powodujące miękką pytę to łykaj ;)

shift
10-12-10, 18:37
A co jest sprawdzone ?