PDA

Zobacz pełną wersję : proste plecy



Romek
02-03-07, 23:22
jezeli mam skrzywiony kregoslup to co mam robic?? chodzi mi o jakies cwiczenia na silowni??za pomoc z gory wielkie dzieki :smile:

ubermas
03-03-07, 00:28
Cwiczenia na silowni nie nadaja sie do tego, dzwigasz cieazry, a wiec przeciazasz kregoslup. Wydaje mi sie, ze tu musisz zasiegnac rady specjalisty, napewno bedzie ci potrzebna pomoc jakiegos dobrego terapeuty. Mam prosbe, nie sluchaj zadnych "znachorow" z tego forum, poprostu udaj sie do fachowca w tej dziedzinie. Szybkiego powrotu do zdrowia!!! Pozdro

Raskus
03-03-07, 08:09
Zwisy na drążku przynajmniej 5 razy po 30 sekund.

areneusz
03-03-07, 08:38
Ja miałem taki sam problem (skolioza) jezeli jestes jeszcze w młodym wieku to siłownia jak najbardziej(mnie pomogła) w tej chwili nie mam juz skoliozy, cwiczac nie bedziesz tez mial odstajacych łopatek bo pokryja sie one miesniami

jonasz7
03-03-07, 17:11
Krzywy kręgosłup, a odstające łoptki to dwie inne rzeczy!!
Udaj się do lekarza!!
pzdr.

areneusz
03-03-07, 17:24
Az tak mocno krzywy nie byl (nie bylo to widoczne) bylem u lekarza i ciesze sie z faktu ze mam teraz prosty kregoslup :grin:

iknow
04-03-07, 02:31
zapisz sie na basen i plywaj zabka, w domu chodz z kijem za plecami;d no i pamietaj zeby sie prostowac bo pewnie siedzac przed kompem garbisz sie jak cholera, siedzac w szkole/w pracy peweni tez,
albo idz do lekarza jak chcesz ale pewnie powiem ci zebys plywal, i jakies cwiczenia gimnastyczne albo pajaczka;d

rocky_balboa
04-03-07, 08:31
z tym kijem i żabką to jest na wade postawy a nie prosty kręgosłup, pajączek tak samo

jonasz7
04-03-07, 10:14
Pływanie na plecach!!
pzdr.

polo
20-03-07, 13:36
PODCIĄGANIE SIĘ NA DRĄŻKU W SZEROKIM UCHWYCIE- to zlote ćwiczenie na mięśnie pleców, też miałem krzywy kręgosłup i zacołem sie podciągać i teraz mam idealne plecy, już mnie nie bolą itp. Jak chcesz poćwiczyć sobie (ogólnie) to nigdy nie ćwicz na stojąco,