PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytań.



Matt1314
06-12-10, 16:20
Witajcie, mam piętnaście lat. Zacząłem ćwiczyć na siłowni, lecz nie wiem czy dwa dni w tygodniu mi wystarczą.
Dlatego mam kilka pytań.
1) Czy opłaca się chodzić na siłownie dwa razy w tygodniu, zażywając te vitalmax aakg 3000 mega capsules ?
2) Mam 165 cm wzrostu i ważę 53 kg, czy muszę robić jakąś dietę?
3) Bardziej zależy mi na bicepsie, tricepsie, brzuchu i klacie - czy inne ćwiczenia mogę odstawić?

Proszę o konkretne odpowiedzi, z góry dzięki. ;)

RockyBalboa
06-12-10, 16:28
a chociaz 3dni nie dal bys rady?
diety nie musisz robic ale musisz ja miec
innych partii nie zaniedbuj kosztem wlasnie łap alboklaty,tylko obierz je jako priorytety :)
to aakg narazie odpusc

Matt1314
06-12-10, 16:37
No ok, to jakie odżywki mi na ten czas polecasz. Najlepiej, aby była jak najmniejsza tabletka, czy coś. ;D
Trzy dni dam radę, ale co do tej diety, to nie dam rady, aż tak jeść.
Jem tylko trzy posiłki dziennie, w dodatku na kolacje i śniadanie max dwie kromki chleba... Więc chyba wystarczy? ;]

Ninja165
06-12-10, 17:11
Boże widzisz i nie grzmisz.
Jak zaczołeś ćwiczyc to żadne odżywki ci nie potrzebne , lepiej kup sobie pare kg mięcha.
3 posiłki - żenua. minimum 5 i nie żadne kanapki tylko pełnowartościowe posiłki.
Masz dział dieta , poczytaj ułóż my skorygujemy.

AKRO
06-12-10, 17:26
A jak zamierzasz tylko klate i bica cwiczyc to daruj sobie siłke.

Matt1314
06-12-10, 17:51
Czytałem i doczytałem się, że dieta w moim wieku jest jeszcze nie potrzebna.
Postaram się jeść białko i węglowodany, więcej niż dotychczas. Zacznę ćwiczyć trzy razy w tygodniu wszystko, nacisk będę kładł na to co wspomniałem.
Kiedy według was mam brać odżywki? Chodzę z kolegami na siłownie i oni już po nowym roku składają się na odżywki.
Jeden jest już nawet zaawansowany, ćwiczy ze dwa lata z przerwami. Drugi to tak jak ja, zaczął dopiero teraz.

Ninja165
06-12-10, 19:47
Odpusc sobie odzywki przynajmniej pół roku , wtedy możesz dopiero zarzucić jakieś mono.
A dieta jest dobra w kazdym wieku.

Matt1314
06-12-10, 21:05
http://forum-kulturystyka.pl/treningi/3_dniowy_trening_na_mase_dla_poczatkujacych.html

Taki trening się nadaje dla mnie?

Ninja165
07-12-10, 08:41
Nadaje.

PucuLeg
07-12-10, 10:10
Z niektorymi cwiczeniami mozesz sobie nie poradzic. np - unoszenie nóg w zwisie na drążku; podciąganie się na drążku szerokim chwyte. Reszta ok, tylko przede wszystkim skup sie na technice.

wanat
09-12-10, 23:45
chciał bym porady o rozbudowaniu masy nóg i dużych ramion ponieważ ciężko jest mi rozbudować te partie ciała,stosowałem wiele treningów ale żaden nie dawał dobrego efektu, resztę partie mam bardzo dobrze rozbudowane po nie waz trenowałem kajakarstwo i dużo czasu spędzaliśmy na siłowni. prosił tez bym o parę rad na przytycie parę kilogramów . ważne 71kg wzrost 178cm. Z góry dziękuje .