PDA

Zobacz pełną wersję : nitrobolon



kriskamil1
02-03-07, 19:56
Witam! Mam pytanie. Jeśli jest na tym forum ktoś kto zna się na tym troszkę to byłbym wdzieczny za pomoc. Mianowicie chodzi mi o dawkowanie nitrobolonu i o to czy łączyć go z whey protein. Obie te odżywki są firmy trec. Nie wiem czy jest to dobra firma, kilka lat temu bralem suplementy tej firmy i nie bylem zachwycony ich dzalaniem. jednak wiem ze jakosc ich wyrobow sie poprawila. wiec chcialbym dowiedziac sie czy polaczenie tych suplementów to dobry pomysl i jak dokladnie je dawkowac. za fachowa porade z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie

grzesiek810
02-03-07, 23:09
czesc. ja stosuje nitrobolon i jestem z niego zadowolony.dawkuje je :
- w dni treningowe 3x2 kapsulki
-w dni nietreningowe 2x2kapsulki
nitrobolon lacze z dibencozide force, creatyna , i dectroza i jestem zadowolony z efektow
mozesz laczyc nitrobolon z whey protein jest to dobra kombinacja tylko nie lacz tych dwoch odzywek razem bialko bierz w odstepie 30 minut po zazyciu nitrobolon.

Prezydent_1c
03-03-07, 11:45
Kup Nitro bolon 2 (ten w proszku). Połaczenie jest dobre ale przydałby się jakaś tauryna do tego. Nitro bierz rano 5g , Przed treningiem i po po treningu również po 5g. A w nietreningowe 7-8g 2x dziennie. Białko polecam wieczorem i do obiadu brać. I nie zapominaj o trzymaniu diety !!

grzesiek810
03-03-07, 23:39
prezydent-c a jest jakas roznica miedzy kapsulkami a proszkiem w dzialaniu? ja zakupilem kapsulki bo mnie wkurzalo rozrabianio proszku gdy uzywalem bialko serwatkowe.mysle ze kapsulki sa wygodniejsze i od razu po silce mozesz je lyknac.

Prezydent_1c
04-03-07, 11:24
Różnica jest w działaniu i w składzie. Proszek i kapsułki to 2 różne suple. Proszek dużo lepszy moim zdaniem ....

grzesiek810
04-03-07, 20:41
a stosowales kapsulki?czy tylko z opini wiesz ze proszek jest lepszy?

Punisher
04-03-07, 21:38
Słuchajcie!
Bo krążysz w kółko:)
Nitrobolon 1 - kapsułki
Nitrobolon 2 - proszek
Innych kombinacji nie ma. Nitrobolon 1 ma o wiele uboższy skład jest delikatniejszy-pozbawiony składników, które zatrzymują NO2 w mięśniach, a zresztą poczytaj w linku)
Używaj opcji szukaj: (akurat moje posty:p)
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=970&start=30
Prezydent_1c wie zresztą o co chodzi :cool:

kriskamil1
11-03-07, 11:01
Różnica pomiędzy proszkiem a kapsułkami jest zasadnicza. Odchodząc już od tematu nitrobolonu ponieważ dotyczy to każdego rodzaju suplementów i odżywek. Różnica polega nie na tym jaki skład mają dane suple, a na tym w jakim stopniu zostaną one wchłonięte przez nasz organizm. Jeśli stosujesz kapsułki, to musisz liczyć się z tym, że ich działanie jest słabsze z tego względu, że wolni8ej dostają sie do naszego organizmu, a w przypadku nitrobolonu, ci jest szczególnie istotne do naszego krwioobiegu. Z tego co wiem innych znaczących różnic nie ma. Pozdrawiam...

banjos
11-03-07, 11:55
Różnica jest w działaniu i w składzie

Kto tobie takich informacji udzielil ze roznica jest w skladzie miedzy kaps. a proszkiem nie ma zadnej roznicy po za tym ze proszek sie szybciej rozpuszcza a kaps. troszke pozniej kapsulki sa dla tych ktorzy nie maja czasu sie z tym bawic dam przyklad jestes w pracy nie masz czasu nosic szklanek itp. a tak wezmiesz 2 kaps. popijesz woda i juz masz spokuj.


a stosowales kapsulki?czy tylko z opini wiesz ze proszek jest lepszy?
ja stosowalem to i to i zawsze tak bedzie ze proszek bedzie wyzej niz kaps. a to dlatego ze szybciej wchlania sie do organizmu a jeszcze lepszym rozwiazaniem jezeli chodzi ci o jakosc to jest plyn ale nie w tym przypadku

jonasz7
11-03-07, 13:23
Tak jak napisał sofok666, różnica przy nitrobolonie w kaps. czy w proszku są bardzoi duże. Inny skład i czas wchłaniania. Jeżeli zaś chodzi o zwykłą kredkę mono to jest różnica tylko w czasie wchłaniania i spożywania :mrgreen:
Ja preferuje proszek!!
pzdr.

Prezydent_1c
11-03-07, 13:25
banjos, po raz kolejny pokazujesz nam że nic nie wiesz i się w specjaliste bawisz ... Różnica pomiędzy kapsułkami a proszkiem jest bo to 2 inne stacki ... Nitro Bolon (kapsułki) Nitro Bolon2 (proszek). Poczytaj pierw troche pózniej mów coś komuś ... I Nitro Bolon 2 jest silniejsze niz Nitro Bolon.

[ Dodano: 11-03-2007, 13:26 ]
PS. pierw mnie sprawdz a pożniej dopiero pisz ze nie mam racji ;) taka mała rada :lol:

Punisher
11-03-07, 18:56
Cytat:
a stosowales kapsulki?czy tylko z opini wiesz ze proszek jest lepszy?

ja stosowalem to i to

Banjos razisz niewiedzą :cool:

grzesiek810
12-03-07, 20:26
ja wyczytalem ze nitrobolon2 jest ulepszona forma od nitro1.
nitro 1 byla wypuszczona na rynek duzo wczesniej niz nitro2 i to jest chyba oczywiste ze firma trec nie wyprodukowala takiego samego produktu lub chocby gorszego i to pod inna nazwa.!!!!!!
ludzie zrozumcie ze TREC ulepszyl nitro 1 i wypuscił go pod nazwa nitro2 a ze nitro 2 ma wiecej skladnikow w sobie to jest w postaci proszku.
porownajcie sobie ilosc skladnikow nitro1 i nitro2 i jakiej wielkosci jest kapsulka nitro1 a jak by musiala byc duza kapsulka w nitro2.

Punisher
12-03-07, 21:43
ja wyczytalem ze nitrobolon2 jest ulepszona forma od nitro1.
To dobrze wyczytałeś.
Grzesiek810 skład nitro był podawany w innych tematach.
Opcja szukaj :cool: