PDA

Zobacz pełną wersję : Zgrubienie na piszczelu + bóle w łydkach



Lukaszr0
02-12-10, 18:12
Witam,

Mam mały problem, od pewnego czasu mam zgubienie na piszczelu które przy dotknięciu lekko boli (nie zawsze) przy mocniejszym dotknięciu czuć jak by przeskakiwanie żył w stopie - dotyczy to prawej nogi choć na lewej również jest lekkie zgrubienie. Do tego dochodzi puchnięcie nóg i straszne bóle w łydkach i piszczelach, po przejściu ok 1km szybszym tempem, ból jest tak mocny że nie mam siły nawet stać, łydki są strasznie napięte, chwilowy odpoczynek + masaż łydek pomaga i ból ustępuje po 2-3 minutach. Załączam zdjęcie, kolorem czerwonym zaznaczone jest zgubienie, kolorem niebieskim miejsce bólu. Wiem że powinienem iść z tym do lekarza, ale jeszcze nie wyrobiłem książeczki ubezpieczeniowej (nie była mi potrzebna) jutro w robocie dowiem się co i jak i postaram się wyrobić książeczkę. Póki co mam nadzieje że może wy macie jakieś pomysły co to może być, od czego i jak z tym walczyć. Odpuściłem trening nóg na tydzień i nie pomaga, jutro w planie mam nogi i nie wiem czy robić, czy zrobić ale bez łydek ?

http://img528.imageshack.us/img528/3976/leftleg.jpg

Ps. daje zdjęcie lewej nogi ale chodzi głównie o nogę prawią.

Lukaszr0
02-12-10, 18:39
Proszę o skasowanie tematu, z rozpędu nie ten dział, zakładam nowy temat w odpowiednim dziale. Sorry za pomyłkę.

kubaCK
02-12-10, 19:47
wszystko od koksÓ :P

Lukaszr0
02-12-10, 20:58
Niestety zmartwię Cię ale miałem tak już z 1-2 tyg. przed koksami.

DTX
03-12-10, 15:17
ciąża pozamaciczna, ale na poważńie. Uderzyłeś się moze w to miejsce? Być może to krwiak powstały w wyniku nadmiernego wysliku. Posmaruj żelem z heparyną (np. Lioton 1000), ale wizyta u lekrza nieunikniona,