PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy!!



Peppermint
30-11-10, 19:02
Witam! Mam problem otoz posiadam 180cm wzrostu waze 65 kg mam 16 lat jestem szczuply i wysoki trudno jest mi przytyc moge jesc wszystko kfc mc kebaby itd itd i tak mi to nic nieda za chiny nie moge przytyc ;/ Wstydze sie chodzic w koszulkach wiadomo z jakich powodow. Czy w moim stanie da rade przypakowac bicka? Dodam ze mam 30 cm w bicepsie.... Pozdrawiam.

///M
30-11-10, 19:05
Ale też są inne partie mięśniowe nie tylko biceps. Co z nimi?

fallenursus
30-11-10, 19:06
Chcesz bickiem wypelnic cala koszulke?
Jak jestes w kfc to do kazdego zestawu bierz kubel smalcu w ktorym gotuja pseudo kurczaki!

Zamieszkaj w dziale dieta.
Nauczsie na pamiec podwieszonych tematow

Peppermint
30-11-10, 19:10
No fakt ogolnie chcialbym przybrac na masie i rozbudowac wszystkie partie ciala glownie brzuch i bicka tylko czy da rade?

///M
30-11-10, 19:21
Wszystko da rade,tak jw dział dieta i przyjdzie masa.

PucuLeg
30-11-10, 20:09
Jesli na prawde chcesz zwiekszyc obwody to sama dieta duzo nie da, liczy sie tez trening. Przy 30cm moge sie spodziewac ze nie cwiczysz, badz cwiczysz od niedawna. Sumienne cwieczenia + dieta i nie ma bata zeby Ci masy nie przybylo. Pozdrawiam

Patriot
30-11-10, 22:28
wszystko da radę nawet przypakować bicka;p

a nie wolisz mieć pleców jak szafa, że koledze siedzącemu w ławce za tobą zasłonisz całą tablicę ?
nie wiem ja nawet zaczynając trenować jakoś nie miałem priorytetów biceps,klata, brzuch (które dla większości się po czasie zmieniają), temu może trudno mi to pojąć ;(

jedz dobre jakościowo jedzenie, a nie jakieś kurczaki z kfc, co tak naprawdę myślisz że jesz kurczaka, bo tak mówi nazwa, a tak naprawdę co ty jesz tego nie wie nikt.
dział dieta przede wszystkim, tego sportu bez odpowiedniego odżywiania nie ma co zaczynać "jesteś tym co jesz" ;)
ponad 50% sukcesu w przypakowaniu bicka to będzie żarcie, bo z czego ta masa się na nim musi wziąć