PDA

Zobacz pełną wersję : freestyle football a siłownia



wisnix
30-11-10, 18:36
Trenuje fristajl futbol od ok 2 lat. ff to sport wymagający dużej techniki ,kontroli ale również siły oraz w większej mierze wytrzymałości. Przedstawiam tu film rosyjskiego gracza który najlepiej zobrazuje Wam o co chodzi

http://www.youtube.com/watch?v=qC5OTGhAzUA

Teraz dlaczego pisze tutaj o tym wszystkim, otóż w okresie zimowym chciałbym popracowac nad siłą i wytrzymałością moich nóg jako ,że nie zostałem genetycznie obdarzony wybitnie tymi cechami.Jestem na forum tematycznym ff ale tam głownie patrza na ten sport od strony technicznej. Pragnę dodać ze ten sport obciąża stawy nóg w szczególności kolanowy oraz scięgna (tu najbardziej cierpią pachwiny) , i tu moja ograniczona wiedza na temat siłowni podpowiada mi ,że nie warto dobijać sie ćwiczenaiimi typu przysiady. W tym momencie chciałbym poprosić was o radę, jak mogłbym osiągnać zamierzone cele mając do dyspozycji siłownie z której mogłbym korzystać ok 3 razy na tydzień. Będę wdzięczny jeśli ktoś mogłby przedstawić mi jakis krótki plan włączając również ćwiczenia pozostałych partii . mam 18 lat ok 188cm wzrostu i blisko 82 kg wagi. z góry dziękuję i czekam na odpowiedzi