PDA

Zobacz pełną wersję : zwiekszenie objętości mięśni



mateuszek
02-03-07, 09:03
mam 175cm wzrostu przy wadze 72, w bicepsie mam ok 33cm a w klacie ok92(klete chyba zle zmiezyłem nie wiem)cwiczyłem cały rok(szkolny) po czym miałem przerwę na wakacje(teraz żałuje tej przerwy)spowrotem wruciłem do podnoszenia.przez zime troszke przytyłem i chce teraz to zamienić w mięśnie .głównie chodzi o biceps i klatke.Do dyspozycji mam sztange z ławeczka i motylkami.rower.Co dzien rano zjadam ok 2/3 jajek żółtek (gdysz w nich jest najwięcej białka conie a białek nie lubie heeh)potem normalny obiad i kolacja od pewnego czasu nie jadam zastępuje to woda i jak coś jabłkiem .czy to dobze czy może jeśc jeszcze jajko o tej godzinie np 7.Jak mam cwiczyć by zwiększyc obwod mojch mięśni. czy to maja byc duże cienzary z z dziesiencioma powtuzeniami/3serie czy moze mniejsze .do tej pory cwiczyłem na duzych cieżarach()duzych dla mnie ) ok 10 powtuzen na serie
podziekuje pozniej :grin:

ubermas
02-03-07, 09:11
O zesz w morde, jak ty chcesz budowac mase na wodzie i jablku to ja ci zycze sukcesow. Po pierwsze tluszczu nie da sie zamienic na miesnie, musisz wiedziec, ze silownia to nie miejsce do spalania tluszczu, bieganie, rowerek, orbitrek owszem, ale na silowni, zwlaszcza podczas budowania masy nie da sie spalic tluszczu. Jesli jadles przez caly czas cwiczenia tylko 3 posilki to nie dziwie sie, ze po prawie roku masz tylko 33 cm w bicepsie i 92 w klacie. Trening na mase jest podzielony na 3 treningi, laczysz klatke z tricepsem, drugi trening to np barki i nogi, a trzeci to plecy i biceps, potem robisz od nowa klate z tricem itd. Cwicz 3 razy w tygodniu np poniedzialek, sroda i piatek. A jesli mozesz to cwicz co 2 dzien, tzn jeden dzien trening na drugi odpoczywasz i znowu trening i odpoczywasz (to najlepsze co moze byc)... Jesli bedziesz chcial zebym ci napisal plan to daj znac w poscie. Pozdro

47_W_bicu
02-03-07, 09:14
Po1.Tłuszczu nie można zamienić w mięśnie,możesz jedynie go spalić (aeroby + dieta)
Po2.Zacznij normalnie jadać,bo na takiej diecie mięśni nie zbudujesz,to co tu napisałeś to tragedia,diet na forum pełno wystarczy poszukać.
Po3.ułóż dobry trening lub poszukaj na forum.

jonasz7
02-03-07, 10:08
od pewnego czasu nie jadam zastępuje to woda i jak coś jabłkiem

Ale się obżerasz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dieta!!!
I trening na rzeźbe+aeroby, ale tak serio to ty NIE MASZ CO RZEŹBIC!!
pzdr.

mateuszek
02-03-07, 18:55
to z tego co zrozumiałem to jednak musze zacząć jeść kolacje najlepiej jajeczka conie to by mi odpowiadało.ustalic plan cwiczen by muc zaczęc cos zezbic to ggit tylko ułożyłby mi ktos ten plan bo ja zabardzo nie umiem.do dyspozycji mam sztange z łącznym obciążeniem 70kg (jak będzi za mało sie dokupi,ale narazie sie na to nie zanosi)ławeczke z motylkami ,(nie mam hantelek ) , rowerek codziennie jezdze ok 30min .to jesli ktos by mi mugł napisac ten plan z cwiczeniami to był bym bardzi wdzięczny (czyli teraz mam cwiczyc na siłe )

(...)
02-03-07, 20:02
ćwiczyć na masę! człowieku wejdz w jakiś temat o treningu na masę i go zaadaptuj do twoich mozliwości

[ Dodano: 02-03-2007, 20:05 ]
po za tym jak chcesz nabrać cm to jest masa a rowerek jest ćwiczeniem aerobowym i z natury nie powinno sie go robic jak się ćwiczy masę!

jonasz7
03-03-07, 10:20
mateuszek, wage masz dobrą, zacznij od ACT i dobrej diety!!
A potem się masuj!!
I dokup sobie chantelki!!
pzdr.