PDA

Zobacz pełną wersję : Carbo Pur



dirtyhaus
20-11-10, 17:06
Witam, ćwiczę około 3 miesięcy. Do tej pory stosowałem białko Ultimate Protein. Stosuje je jako uzupełnienie do diety. Dziś zaopatrzyłem się w odżywkę węglowodanową carbo pur.
Jak ją mam brać? Według różnych stron pisze że przed i po treningu. A w dni nietreningowe nie stosować.
Czy ona nie ma za zadanie uzupełniać dietę podobnie jak biało? Chodzi mi o to czy mogę ją brać co dzień? Tylko wtedy bym ją uwzględnił w diecie. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

mtm
20-11-10, 17:26
po treningu ok moze byc z białkiem .
a takto bym nie nadużywał .

MolderDist
26-11-10, 23:19
carbo to tylko po treningu lub ewentualnie przed

ciekawe jak nie ma miec wysokiego IG jak tam malto i cukry proste :-D

MolderDist
27-11-10, 22:22
fruktozy jak patrze tam nie ma

ciekawe co zaliczaja do oligosacharydów ;-)
bo moim zdaniem właśnie maltodekstryne

ale moze sie myle

MolderDist
28-11-10, 23:34
o jakie forum Ci chodzi? Wiem, że niektore produkty z for są bardzo ok.

KowalX
28-11-10, 23:54
carbo to tylko po treningu lub ewentualnie przed

ciekawe jak nie ma miec wysokiego IG jak tam malto i cukry proste :-D

Nie każde malto jest takie same, a samo IG wcale takie ważne nie jest,dość dużo czynników ma tu znaczenie.

MolderDist
29-11-10, 00:10
Pewnie, że IG nie ma, aż tak dużego znaczenia jak się myśli, ale to przecież nie ja tak twierdziłem.

KowalX
29-11-10, 00:35
Ale ciągłe pisanie o nim może czytającym tak sugerować. Zresztą pisząc iż tylko po treningu ,albo przed również tym to sugerujesz.

fruktozy jak patrze tam nie ma

ciekawe co zaliczaja do oligosacharydów ;-)
bo moim zdaniem właśnie maltodekstryne

ale moze sie myle


Nie wiem czy o tym samym produkcie piszemy Hi-Tec carbo plus?Jeśli tak to oligosacharydy w produkcie to maltotrioza,maltoza no i reszta wymieniona prócz dekstrozy.

MolderDist
29-11-10, 00:42
przeczytaj wkońcu dokładnie skład, a nie piszesz coś innego niż na etykiecie ;-)

Skład w 100 g
wyższe oligosacharydy 82,0 g
maltotrioza 8,0 g
maltoza 5,0 g
dekstroza 1,0 g

KowalX
29-11-10, 12:33
przeczytaj wkońcu dokładnie skład, a nie piszesz coś innego niż na etykiecie ;-)

Skład w 100 g
wyższe oligosacharydy 82,0 g
maltotrioza 8,0 g
maltoza 5,0 g
dekstroza 1,0 g

No i co sugerujesz,że źle napisałem? :] Może sam zacznij dokładnie czytać ;)

MolderDist
29-11-10, 23:32
oni wymieniają oligosachardy oddzielnie a oddzielnie maltotrioze i maltoze

to gdzie według tego co napisałeś oligosacharydy to maltotrioza i maltoza no i reszta wymieniona opórcz dekstrozy jak nic innego już nie jest wymienione?

KowalX
30-11-10, 01:47
oni wymieniają oligosachardy oddzielnie a oddzielnie maltotrioze i maltoze

to gdzie według tego co napisałeś oligosacharydy to maltotrioza i maltoza no i reszta wymieniona opórcz dekstrozy jak nic innego już nie jest wymienione?

Reszta = oligosacharydy wyższe(jak napisali) - teraz już czy jeszcze nie kumasz?
To,że wymieniają oddzielnie mało mnie obchodzi wystarczy,że do nich należą. Może chcieli pokazać dokładniejszy skład.

MolderDist
30-11-10, 15:32
to chyba Ty czegoś nie rozumiesz oco chodziło w dyskusji i jak zawsze cakowicie zmieniasz temat

ROZCHODZI SIE O TO, CO ONI MAJA NA MYSLI PISZĄC OLIGOSACHARYDY

a maltoza to disacharyd wiec nie wiem skad Ci wpadło, zeby napisać, ze jest to oligosacharyd

KowalX
30-11-10, 16:23
to chyba Ty czegoś nie rozumiesz oco chodziło w dyskusji i jak zawsze cakowicie zmieniasz temat

Co ty znowu wymyślasz? Napisałeś:


"ciekawe co zaliczaja do oligosacharydów ;-)
bo moim zdaniem właśnie maltodekstryne

ale moze sie myle"
Więc odpowiedziałem co moim zdaniem. Gdzie Ci się tu zmienił czegoś temat? Nie uprawiaj komedii.


ROZCHODZI SIE O TO, CO ONI MAJA NA MYSLI PISZĄC OLIGOSACHARYDY
Tak o to się rozchodzi ,tak też napisałem ,że wyższe oraz dwa pozostałe. I moim zdaniem piszą o nich wszystkich,a że przy podawaniu składu wyszczególnili je nic to nie zmienia.


a maltoza to disacharyd wiec nie wiem skad Ci wpadło, zeby napisać, ze jest to oligosacharyd

Widać ,że nawet nie wiesz o czym piszesz, jak się do końca nie orientujesz to chociaż nie próbuj czegoś udowadniać ;) A dwucukry to nie oligosacharydy? ;) To jakby napisać ,że fruktoza to nie monosacharyd ,bo należy do heksoz, zanim coś napiszesz pomyśl 2razy ,bo próbujesz coś przedstawiać na podstawie info chyba z neta ;)