PDA

Zobacz pełną wersję : 14 MiesiECY I MOJA ZMIANA! ;)



kamil_07
17-11-10, 18:11
A wiec przygoda z siłownia zaczęła się 14 i pól miesiąca temu.
Suplementacja:
cykl 1:Mono
cykl 2: mono +CP
Cykl 3 : nitrobolon 2 (nie polecAM ) :)
CYKL 4: Animal pump + mono - co dalo mi najlepsze rezultaty.
Cos o mnie: Jestem grubo po 17, ćwiczę na własnej siłowni, tak wiec cały czas się kształcę.
Co do siłowni jak na razie jestem zadowolony z moich postępów, ale nie osiągnąłem jeszcze togo co planuje osiągnąć.
Przed silka wymiary:
biceps: 27
Waga: 50
39943995

Stan aktualny:
Biceps: P: 37 L: 36
Klatka : 107
Waga: 70
Wzrost: ~175
Zdj po 14/15 miesiącach pracy :
39963997399839994000
Zapraszam do śledzenia tematu jak i kolejnych postępów. pozdrawiam.

rafio83
17-11-10, 18:20
Bardzo fajnie duży progres, masz fajny bf Kamil.
Powie szczerze ze jak dla mnie to teraz powinienes ostro na mase wjechać i próbować utrzymać podobny poziom bf.

Tak czy siak gratulacje,widac ze sie nie obijałeś...

Micek185
18-11-10, 22:08
pierdolisz rafio jaką mase?
bardzo dobry progres jak w 14miesięcy to naprawde dobrze masa jest ładna ,sucho,z klasa.
jestem na tak.

Patriot
18-11-10, 22:37
no, no ładnie, nawet bardzo
a jak nogi? ;)

rafio83
18-11-10, 22:49
pierdolisz rafio jaką mase?

Micek, kazdy lubi co lubi... ty sądząc po twojej posturze lubisz własnie taką sylwetkę. Ja osobiście wolę większą masę nawet za cenę wiekszego %bf!!!
Napisałem ze progres zajebisty... Skoro kamil dążył do takiej własnie sylwetki to nie pozostaje mi nic innego jak ... POGRATULOWAĆ :)

Ps. Kamil może napiszesz co masz teraz w planach?

mtm
19-11-10, 00:10
skąd zdjęcie na plaży ?

NeverLetGo
19-11-10, 07:32
estetycznie! tak 3maj!

sts
19-11-10, 10:23
na 2gim zdjęciu na plaży to dziadek czy babcia w tym niebieskim sexi stroju?;p

kamil_07
19-11-10, 14:46
Nogi robię systematycznie i jak na razie nie narzekam na nie, choć nie powiem jak większość nie lubię treningu nóg. ;P
Co do aktualnych planów to zamierzam masować cala zimę, co z moja przemiana materii jest dość trudne. Tak przed wakacjami zamierzam się zapisać na miesiąc lub dwa na siłownie (profesjonalna xD ) i redukować jeśli będzie co. Duzo tez ćwiczę brzuch, praktycznie na każdym treningu. Zależy mi na duzej ilosci miecha z niskim bf. i to raczej tyle.
A co do tego zdj. na plaży to bylo robione w kolo-brzegu, a ta sexi lala w niebieskim stroju to babcia, ale niestety nie moja, choć nawet w jednym domu mieszkaliśmy. ^^ :D

alder
19-11-10, 14:57
bardzo ładnie

niech mi teraz ktoś wytłumaczy kto pisał, że w rok max 4 kg suchej masy mięśniowej można zrobić. a koleś w ponad rok zrobił w sumie 20 kg wagi z czego większość musi być mięcho bo przecież bf niski.
hallo, fallen ........

Patriot
19-11-10, 15:00
dalej już tak łatwo nie będzie ;p

RockyBalboa
19-11-10, 15:04
alder to sie tyczylo kulturystow o wieloletnim stazu na ktorych typowy split juz nawet nie dziala
kamil07 przez te 14 miesiecy urosles cos w gore?bo jakbym spojzal na te zdjecia bez zadnego opisu nie pomyslal bym ze moze byc tam 10cm roznicy
ogolnie jest ok fajna dobra plazowka ale mam nadzieje ze nie na tym koncza sie twoje ambicje :))

flutebox
19-11-10, 15:55
choć nie powiem jak większość nie lubię treningu nóg. ;P

trening nóg jest zajebisty, ale do robienia ich trzeba po prostu dojrzeć, przekonałem się o tym jakiś czas temu, tak samo jak do robienia brzuchów po treningu... na początku są inne priorytety te dyskotekowe: klata, bic... ale tak jak mówię do robienia innych partii trzeba najzwyczajniej dojrzeć i rozłożyć sobie tak treningi żeby każda ćwiczona partia sprawiała nam przyjemność.

P.S Pierwsze cykle, jeśli zrobi się je z głową, to zawsze dają fajne efekty... ale później jest już ciężej. Baza jest dobra, pracuj dalej !

Pozdro

alder
19-11-10, 16:31
alder to sie tyczylo kulturystow o wieloletnim stazu na ktorych typowy split juz nawet nie dziala


kiedyś w takiej dyskusji wszechwiedzący (fallen, jaca) tego nie uwzględnili że zawodowcy ze staże wieloletnim tak mają.

Patriot
19-11-10, 16:38
trening nóg jest zajebisty,

dokładnie !

przy treningu nóg, przy ciężkich przysiadach jak ledwo wstajesz ze sztangą widzisz w lustrze jak całe twoje ciało walczy z ciężarem, gęba cała się robi czerwona, oczy się zwężają to jest po prostu nie do opisania uczucie :) właśnie dziś bym chętnie poszedł zrobić siady, a dziś wolne :(((((
przy wyciskaniu na klatę się tego nie doświadczy
a ładnie rozbudowane nogi dają bardzo fajny efekt ;) tak naprawdę grube plecy, grube ładnie zrobione nogi dają wizualnie efekt o wiele lepszej sylwetki niż duże bicepsy, przedramiona z małymi plecami i nogami, chociażby dlatego że te dwie partie to 3/4 nas :)
bicepsy zakryjesz pod bluzą, a duże szerokie plecy to przy najgrubszej bluzie nie sposób nie dostrzec ;)


tak, że radze Ci zacząć konkretnie robić nogi, a może też to pokochasz ;)

flutebox
19-11-10, 17:17
dlatego Kamil_07 wstaw jeszcze zdjęcia ud i łydek !!!

an2
19-11-10, 17:47
Jakiego planu używasz na brzuch? W tygodniu ile razy ćwiczysz brzuch?

Micek185
19-11-10, 18:13
alder bo nie da się zrobic 20kg czystego mięsa w jeden rok:)choć byś nie wyłaził z kuchni i trenował jak świr nie zrobisz tego:)jesli przyjrzysz się kamilowi zauważysz ze gdyby zrobił solidną redukcje typowo pod zawody gdzie zeszła by woda,resztka tłuszczu to tak naprawde róznica nie była by taka duża,weź też pod uwagę staż,na początku rośniesz jak szalony nawet jak jesz tylko obiadki mamy:)

Kamil pokaż jeszcze nogi.

kamil_07
19-11-10, 23:42
No nie wiem, może przez ten rok jakieś 3 cm urosłem, ale szalu nie było co do wzrostu . A co do tych ambicji to myślę, ze jest to dopiero początek mojej przygody z silownia. ;) Co do nóg, to wcale nie mówiłem, ze je olewam albo coś w tym stylu tylko po prostu każdy ma swoje lepsze i gorsze ćwiczenia. Jednemu leży to, a drugiemu tamto... Tak wiec co do zdjec nog, postaram się je wrzucić jutro.
A brzuch, kiedyś robiłem weidera, abs a aktualnie 4 razy w tygodniu po treningu poswiecam takie 20 min na kata (brzuszki krótkie, długie, piłkarskie, podciąganie nóg itp...).

karolak89
20-11-10, 09:25
O prosze.. Oława.. w jakiej czesci miasta mieszkasz? koło czego?

Sylwetka bardzo ładna ! tak trzymaj.

kamil_07
20-11-10, 09:38
Nie mieszkam w samej Oławie. parę kilometrów od.

rafio83
20-11-10, 10:32
Pewnie w jelczu laskowicach? Oława to blisko nie...

kamil_07
20-11-10, 11:00
Nie... mieszkam na wsi, takiej o której świat zapomniał i na byle mapie jej nie znajdziesz. xD

alder
20-11-10, 13:38
dokładnie !

przy treningu nóg, przy ciężkich przysiadach jak ledwo wstajesz ze sztangą widzisz w lustrze jak całe twoje ciało walczy z ciężarem, gęba cała się robi czerwona, oczy się zwężają to jest po prostu nie do opisania uczucie :)

zdrowych stawów kolanowych życzę ;)

alder
20-11-10, 13:41
micek wydaje mi się, że bf o wiele mu nie urósł. i nie przesadzaj, że niewiele by zostało po redukcji bo nawet dziecko zauważy, że koleś urósł (mięso). zobacz na bicepsy które mu przebijają się spod skóry a jak wyglądał na początku, proste damskie rączki (bez urazy)
oczywiście, że początki robią swoje plus to że on ma 17 lat a nie 26 jak ja np.

tak trzymaj gościu, mam nadzieję, że nie będziesz nic wbijać ;)

fallenursus
20-11-10, 15:43
alder jakis ty mundry:)
do OP'a - odwalasz dobra robote, tak dalej.

alder
20-11-10, 16:48
a źle godom co by wykorzystał potencjał najsamprzód ?

mtm
20-11-10, 16:59
jeśli nie będzie ignorantem (chociażby na forum) to dalej będzie rósł .http://forum.animalpak.pl/images/smiles/29.gif

Patriot
20-11-10, 19:52
zdrowych stawów kolanowych życzę ;)

dzięki :)
weź się troszkę zastanów jeśli piszesz na forum o sportach siłowych to chyba każdy z nas jest narażony na obciążenie stawów, a to że jedni mogą ćwiczyć dla zabawy i czepiać się o wszystko na forum, a inni dlatego bo chcą coś osiągnąć to już inna sprawa
a jak chcesz pisać o zdrowych stawach to idź na jakieś forum o zdrowiu, bo ten sport do takich nie należy. Zresztą jeśli ćwiczysz nie tylko dla zabawy to żaden do zdrowych nie należy ;) w każdym jest się narażonym na kontuzję. Jak myślisz np siatkówka jest bezpieczna dla stawów ? :)

Orson
20-11-10, 22:41
przepraszam że przerwę wątek stawów - jak dla mnie kawał dobrej roboty. Bardzo dobry progres - wyglądowo jest bardzo okej - masuj dalej. Masz dobrą tendencję do nabierania masy.

mich
21-11-10, 23:23
Ładna estetyczna sylwetka. Tak trzymaj. SOG oczywiście.

alder
26-11-10, 07:23
dzięki :)
weź się troszkę zastanów jeśli piszesz na forum o sportach siłowych to chyba każdy z nas jest narażony na obciążenie stawów, a to że jedni mogą ćwiczyć dla zabawy i czepiać się o wszystko na forum, a inni dlatego bo chcą coś osiągnąć to już inna sprawa
a jak chcesz pisać o zdrowych stawach to idź na jakieś forum o zdrowiu, bo ten sport do takich nie należy. Zresztą jeśli ćwiczysz nie tylko dla zabawy to żaden do zdrowych nie należy ;) w każdym jest się narażonym na kontuzję. Jak myślisz np siatkówka jest bezpieczna dla stawów ? :)

skoro jesteś pro, to powtarzam: zdrowia życzę ;)

Patriot
26-11-10, 11:49
jednak wiek z dojrzałością nie ma nic wspólnego :)
po co ty w ogóle na tym forum jesteś to nie wiem, chyba tylko żeby się czepiać :) jeszcze nie pamiętam twojej wypowiedzi żebyś komuś pomógł, natomiast żebyś się czepiał to już tak i to nie jedną :)
bez odbioru
i koniec rozmywania

alder
28-11-10, 13:28
to czytaj wszystkie ;)
co ci w ogóle ciśnienie skacze
zdrowia życzę

dzięki ludziom, którzy niszczą sobie stany kolanowe mam dobrą pracę ;)

skaaater
28-11-10, 21:42
Wrzuć swój plan... ;d

KowalX
29-11-10, 12:47
alder to sie tyczylo kulturystow o wieloletnim stazu na ktorych typowy split juz nawet nie dziala

A czemu na kulturystów ma nie działać ten sam trening co np. na Ciebie, coś się zmienia w ich fizjologi?

KOWAL86
29-11-10, 14:50
Elegancko machaj dalej
http://img.chan4chan.com/img/2010-01-11/mrc2pmh1445.gif

RockyBalboa
29-11-10, 17:28
A czemu na kulturystów ma nie działać ten sam trening co np. na Ciebie, coś się zmienia w ich fizjologi?
po kilkunastu latach napewno ten bodziec bedzie dla nich o wiele slabszi nizeli np dla mnie

xxmłodyxx
02-12-10, 17:30
ile trwały te cykle ijakie odstepy?