PDA

Zobacz pełną wersję : l-karnityna i 16 lat?



potec
01-03-07, 20:15
Witam mam 16lat, 184cm wzrostu, ok 73 waże. Chce zaczac brac l-karnityna mam spory brzuch którego sie wstydzę. Chodze na treningi siatkówki 3 razy w tygodniu i do tego biegam. L-karnityna mi nie zaszkodzi przy moim wieku?

Macu
01-03-07, 20:36
Nie powinna powiekszyc brzuszka, co wiecej pomoze Ci go wyrzezbic. Do niej kup sobie jakis nosnik [radze glukoze ze spozywczaka, zaoszczedzisz nawet do 40zl, a efekty te same co po dextro].
Tu moze wadzic Ci tylko Twoj wiek. Z tego co wiem serce dostaje troche po dupie, ale ja tez zaczynalem w Twoim wieku xD

potec
02-03-07, 14:23
czyli jestem jescze w fazie wzrostu nie zaburzy l-carnityna mi tej fazy? Wczoraj przed bieganiem wziaglem tablete jakoś dziwnie się czułem nie wiemc zy to zmęczenie (ale raczej tak)

Odżywek
02-03-07, 19:40
Nie zaburzy Ci zadnej fazy mozesz smialo brac.Tylko ze jak moim zdaniem to L-karnityna to lipa jest lepiej kupic jakis spala; Thermo speed extreme najlepszy.pozdro :wink:

potec
06-03-07, 19:30
kupiłem VITALMAX L-KARNITYNA 1000 MEGA CAPS, w poniedziałek, czwartek i piątek mam treningu (+ w weekendy biegam) a w dni bez treningu mam brać rano na czczo?