PDA

Zobacz pełną wersję : Coś odpowiedniego.



Kamilsr
15-11-10, 19:23
Witam, moja waga 75kg staż na siłowni niecałe 2 lata wzrost 180cm. Rok temu brałem jabłczan kratyny Trec'k i efekty były zadowalające, 4mies temu 900g białka. Teraz mam pytanie do fachowców co dalej ? Bo przydało by się coś na zimę wziąć, chodzi mi żeby to w jakimś stopniu pobudzało. Może na początek białko i dorzucić jakąś kreatyne ? bo w sumie od jakiegoś czasu problem z siłą przez 4mies wszystko stoi w miejscu., nawet i więcej, jestem strasznie ospały i 0 zachęty do ćwiczeń, ternuję 3x w tyg. (pon, sr, pt)


pozdrawiam. :)

Kamilsr
15-11-10, 19:38
Sory za post pod postem, ale opcja edytuj mi nie działa, mój wiek 17lat i nie przestrzegam żadnej diety.

jak
15-11-10, 20:20
dieta napoczatku kup se moze swykle mono a bialko wedlug rakow w diecie ktora bedzeszz mnial

krzys1986
15-11-10, 21:11
jak masz kase to kup
kreatyne (moze byc jakas pompa treningowa), bialka i cos na mase. No i doloz dobra diete!

Kamilsr
16-11-10, 18:07
Ok, ale co konkretniej polecalibyście ? Nie lepiej było by opuścić monohydrant i zacząć znów jabłczan kreatyny i jakieś białko ?

Patriot
16-11-10, 19:48
a czego się dziwisz że jesteś ospały i siła stoi? "i nie przestrzegam żadnej diety."
możesz wierzyć czy nie, ale to właśnie wynika z tego, nie masz siły na treningach jesz nieregularnie, nie wiem czemu mam dziwne wrażenie że trening też masz zły, nie wiem kiedy tam u ciebie była ostatnia jakaś przerwa może już jesteś przetrenowany, a przy niskiej podaży kcal i treningach o to nie trudno
podałeś, że jadłeś 900g białka, białka się nie cykluje to jesz według braków w diecie
za odżywki i suple bez diety, albo chociaż jakiegoś racjonalnego odżywiania nie ma się nawet co brać, więc odpuść :) dział dieta będzie idealny
w tym sporcie 60-70% sukcesu to dieta, "Jesteś tym co jesz"
pozdro

mich
16-11-10, 23:57
Jak bez diety to chociaż odżywiaj się z głową. Tez nie chce mi sie bawic w diete, nie zalewa mnie a masa idzie, wiec sie da. ;D Walnij se jakiegos gainerka np mutant mass lub mass xxl + jakas kreatynke. Mowisz ze jablczan brales, to moze znow czysty jablczan lub np pump cell.

Kamilsr
22-11-10, 16:40
Z głową tzn ? Co mam jeść ? Starać sie jeść więcej, mniej ?
Może wprowadzić jakieś lekkie posiłki przed/po treningowe ?

mich
22-11-10, 23:30
Z głową tzn. dobrej jakości jedzenie, niskotłuszczowe, a nie jakies fast foody czy pizza. Patrz na opakowania tam zawsze wiele ciekawych informacji dot. skladu produktu (ile bialka, wegli), unikaj słodyczy, chipsów itp. Przed treningiem jakies weglowodany, po treningu gainer. Na kolacje duzo bialka malo wegli.