PDA

Zobacz pełną wersję : Po treningu ??



m@bi
12-11-10, 20:35
Witam. Ostatnio ćwiczę na siłowni która połączona jest z basenem, i zdarza mi sie po treningu skoczyć do basenu i popływac z 15 min. Czy ma ktos moze wiecej na ten temat do powiedzenia? Czy jest to dobre po treningu czy złe ? Po treningu pije carbo i aminokwasy i dopiero idę popływac. Jak to sie odnosci do siłowni :>??

szycha77
12-11-10, 22:34
Po treningu carbo+białko a 30-60 min później posiłek. Basen dobra rzecz ale po siłowni nie za bardzo. Lepiej w dni wolne od tr. To moje zdanie. Pozdro.

m@bi
12-11-10, 23:10
Bezpośrednio po treningu pije carbo z amino a po upływie ok 30 min białko. A jak uważaja inni :>?

m@bi
14-11-10, 21:22
Nikt więcej sie nie orientuje w tej kwestii>?

Mosin
14-11-10, 21:38
Dobrze po treningu siłowym podtrzymać temperaturę ciała np. poprzez bieganie lub rower 15-20 min, basen raczej ochładza ciało więc nie polecam po siłowni jak już to przed na rozgrzewkę.

Sir_Lukasz
15-11-10, 13:00
15 minut siedzenia w wodzie lub pływania w lekkim tempie to doskonałe rozwiązanie po treningu siłowym...

rozluźnisz mięśnie i przyczynisz się do szybszej ich regeneracji...

Sir_Lukasz
15-11-10, 13:01
.... gdzie trenujesz że masz siłownie z basenem ?? AWF ?

krzys1986
15-11-10, 20:40
Po treningu pij dalej carbo i amino a po uplywie okolo 45 do godz wez bialko.
Woda, jak najbardziej po treningu tzn - kapiel w (cieplej lub zimnej wodzie) na regeneracje, no ale jezeli chodzi o basen to nie polecam bezposrednio po treningu tylko tak jak
szycha77 (http://www.e-gym.pl/member.php?15151-szycha77) w dni bez treningowe.

piuras86
16-11-10, 11:04
po treningu siłowym wskok na rowerek 10-15 minut i dopiero na basen idealny relax, przed pływaniem BCAA i Carbo po pływaniu białko ;) powodzenia !!!!

szycha77
17-11-10, 00:08
Pany po treningu siłowym trza zjeść posiłek, tak? A potem na basen, tak? Cuć nie halo ale to moje zdanie.

alder
17-11-10, 01:47
Pany po treningu siłowym trza zjeść posiłek, tak? A potem na basen, tak? Cuć nie halo ale to moje zdanie.

to lipne zdanie.

basen jako aeroby po silowce jak najbardziej, posilek po wszystkim. carbo+bcaa ok. chceta to carbo+bialko
po co przyspieszac w ogole regenracje skoro np ma sie dana partie raz w tyg ?

szycha77
18-11-10, 22:26
Zauważ, że gościu nic nie wspomniał o po treningowym posiłku, tylko, że łyka carbo+amino i myk na basen

Patriot
18-11-10, 22:56
po treningu siłowym wskok na rowerek 10-15 minut i dopiero na basen idealny relax, przed pływaniem BCAA i Carbo po pływaniu białko ;) powodzenia !!!!

po pływaniu bezpośrednio pełnowartościowy posiłek :)


co do tego basenu, to świetna rzecz u mnie w mieście też jest jedna siłownia z basenem, ale ja akurat wole swój klub, a żałuje bardzo że nie ma basenu w niej :( też bym sobie chętnie popływał bezpośrednio po siłowym, oczywiście nie chodzi o jakieś katowanie się tym pływaniem tylko delikatnie, rekreacyjnie korzystnie wpłynie to na regenerację, samopoczucie.
Nie wiem czemu mnie śmieszy jak ludzie się po prostu boją cokolowiek innego robić, bo masa spadnie ;p bez przesady naprawdę dla tej masy się nic nie stanie

m@bi
20-11-10, 15:31
Sorry nie miałem parę dni dostępu do neta :) Zdarza mi sie ćwiczyć na awf ale chodzi mi o siłownie w JL. Po treningu chodzi mi o maX 15 min pływania, nic więcej żadnego katowania raczej chodziło mi o rekreacje i chciałem zobaczyć czy ktoś tak robi. Ćwiczę dalej na mase i myśle ze takie pływanie nic nie zaszkodzi ^^.