PDA

Zobacz pełną wersję : Miód



breku
11-11-10, 21:31
Że tak to ujmę, z czym to jeść? Kiedy jeść aby nie popełnić jakiś błędów ;D niektórzy mówią aby przed treningiem, inni w trakcie a jeszcze inni aby po ;) Jakie polecacie proste potrawy z miodem, jakie koktajle? czy lepiej pic miód z mlekiem? herbatą? czy może zwykłą wodą? Co powiecie o takim napoju izotonicznym na trening,
Woda mineralna + 2 łyżki miodu + cytryna?
Podobno zajebiste, uzupełnia potrzebne składniki odżywcze, zdaje się na wasze opinie.
Zastosowania też miodu, podobno dobry lek na alergie, podobno z jakimś tam czasem odczula, co wogole sądzicie o Miodzie? ;D

RockyBalboa
11-11-10, 21:39
pije juz to od 2 miesiecy i treningi sa fajne,arnold tak pil
ale wtedy juz nie jesz cukrow przed i po treningu

breku
11-11-10, 21:42
godzine przed treningiem jem ryz + kurczak, po treningu banany lub koktajle

RockyBalboa
11-11-10, 21:45
no to wypij 200g miodu z woda i cytryna to nie bedziesz musial jest bananow,mnie one trroche zapychaja i potem trudniej wchodzi posil potreningowy
a miodem to sobie jeszcze osladzam owsianke,polewam ser bialy,lubie posmak slodkosci

breku
11-11-10, 21:58
hmm z płatkami dobry pomysł.. ale z serem białym o.O Ale dobra też opcja by była jak w trakcie tego treningu wypiłbym sobie ten napój izotoniczny (woda+miód+cytryna) a po treningu koktajl,look:
Koktajl po treningowy

Składniki:
->1 szklanka jogurtu
->2 szklanki mleka
->2 banany
->2 całe jajka (białko i żółtko)
->2 łyżeczki stołowe cukru


Przygotowanie:Miksuj...
Składnik odżywcze:
Białko - 25 g
Węglowodany - 60 g
Kalorie - 320 kcal
Tłuszcz - 7 g

A propos napisałem nowy temat w dziale "Kulturystyczna książka kucharska" pod tytułem Koktajle, obczaj.

Tylko boje się tego kurwa że jak tak bd to wszystko mieszał to mnie chuj strzeli, bo potem jeszcze posiłek po treningowy ;D

opalinho
12-11-10, 00:03
Jogurt, mleko, całe jaja bezpośrednio po treningu. Do dupy jak dla mnie.

mtm
12-11-10, 00:14
Miód zajebista sprawa , kiedyś piłem w czasie treningu z cytryną .

teraz robie tak : 80g miodu + 30 g izolatu zaraz po siłowym :)






kto pierwszy napisze że fruktoza ble, po treningu ?

KowalX
12-11-10, 00:52
kto pierwszy napisze że fruktoza ble, po treningu ?

...???

mtm
12-11-10, 01:34
Molder pisał że jest be po treningu :)http://forum.animalpak.pl/images/smiles/29.gif
Jakie twoje zdanie kowal ?

Szkapa
12-11-10, 01:37
Mnie osobiście poradzono że jeżeli jeść banany to tylko po treningu.

KowalX
12-11-10, 03:14
Molder pisał że jest be po treningu :)http://forum.animalpak.pl/images/smiles/29.gif
Jakie twoje zdanie kowal ?

Miód to nie tylko fruktoza(odnowa glikogenu wątrobowego), spory udział stanowi również glukoza(odnowa reszty glikogenu) oraz nieco sacharozy.
Na pewno lepsze to niż ładowanie suplementów ;) Miód to też zdrowie oczywiście naturalny nie na bazie cukru :] Ma również sporo potasu, cynku i chromu. Mogę sporo o nim napisać ,bo interesowałem się dłuży czas nim,ale wiedza jest i tak szeroko dostępna na necie.
A tak półżartem jego zaletą jest iż nie wpływa na próchnicę zębów ;)
Mi czasami koła ryżowe z miodem po treningu na szybkiego się zdarzy zjeść.


Mnie osobiście poradzono że jeżeli jeść banany to tylko po treningu.

Banany też są ok, można jednak je spożywać również w innych porach. Natomiast przy redukcji masy lepiej nie przesadzać gdyż są wysokokaloryczne w szczególności mocno dojrzałe.