PDA

Zobacz pełną wersję : Pytankoo



radekas
10-11-10, 21:21
Mam 15 lat. Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum i ćwiczę już z 2 miesiące w domowej siłowni. Za rok wybieram się do szkoły w mieście (mieszkam na wsi) i zamierzam poważnie trenować na siłowni profesjonalnej. W domowych warunkach nie mogę trenować wszystkich mięśni np nogi, kaptury. Czy mam nadal ćwiczyć na własnej siłowni bez tych partii mięśni czy poczekać kilka miesięcy na siłownie którą będę chodził. Proszę o odp.

Micek185
10-11-10, 21:38
napisz jakim sprzetem dysponujesz.

radekas
10-11-10, 21:43
Ławeczka płaska obciążenie 50kg (małe) hantle, montuje uchwyt do podciągania.

Dawidhardcore
11-11-10, 00:48
Mam 15 lat. Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum i ćwiczę już z 2 miesiące w domowej siłowni. Za rok wybieram się do szkoły w mieście (mieszkam na wsi) i zamierzam poważnie trenować na siłowni profesjonalnej. W domowych warunkach nie mogę trenować wszystkich mięśni np nogi, kaptury. Czy mam nadal ćwiczyć na własnej siłowni bez tych partii mięśni czy poczekać kilka miesięcy na siłownie którą będę chodził. Proszę o odp.

jak nie mozesz nog cwiczyc??mozesz nawet wspiecia bez ciezarow robic albo zlapac jakas wode do reki i dawaj z kapturami tez dwa hantle jedno w kazdej rece i do gory:)nazywa sie to wznoszenie barko ze sztangielkami:)

radekas
11-11-10, 10:46
Dzięki za odp.

Dawidhardcore
11-11-10, 14:46
wydaje mi sie,ze temat do zamkneicia ,chloapk pocwicz sobie,zebys nie zameczal miesni,bo jestes jeszcze mlody:)