PDA

Zobacz pełną wersję : Vitali Klitschko vs. Tomasz Adamek ?



LeBron23LBJ
08-11-10, 18:55
Prawdopodobnie za kilka miesięcy, na wiosnę 2011 r. dojdzie do tej walki. Chociaż są pewne obiekcje tego typu, że obaj zawodnicy są pazerni na sałatę.
Jednak Adamek nigdy nie miał pasa w HW, więc powinien się dostosowywać a nie stawiać warunki.

Jaki będzie wynik tej walki wg. was? Piszcie tu swoje refleksje, opinie na temat walki Adamka z Vitalijem lub opcjonalnie z Wladimirem, a może nawet Haye.

Osobiście daję 30 % Adamkowi na zwycięstwo. Vitali to majstersztyk.

Rokr91
08-11-10, 19:06
Oglądam HW praktycznie od dziecka.

Moim zdaniem Adamek powinien postawić w pierwszej kolejności na walkę z Hayem, gdyż w tym pojedynku szansę na pas byłyby znacznie wyższe niż z Ukraińcem.
Takie rozwiązanie było by korzystne nie tylko dla samego pretendenta, ale również dla Kliczków. Dlaczego? W przypadku zdobycia pasa WBA przez Adamka walka o bezdyskusyjne mistrzostwo świata (wszystkich liczących się federacji) była by chyba bardziej realna niż w przypadku Angielskiego krzykacza ;)

Adamek vs. Vitalij? Na pewno lepsze rozwiązanie niż pojedynek z jego młodszym bratem.

LeBron23LBJ
08-11-10, 20:56
Adamek vs. Vitalij? Na pewno lepsze rozwiązanie niż pojedynek z jego młodszym bratem.

czy ja wiem? Dla mnie Vitalij jest bardziej zrównoważony i ma mocniejszy łeb -Nie jeden mocny cios w przeszłości dostał na łeb, co go zahartowało. Dla mnie ciut lepszy Vitek jest, ale to są niuanse.

BoloYeung
08-11-10, 23:44
panowie miejscie litość , Haye to dla Adamka za mocny zawodnik a bracia są przed nim lata świetlne .

LeBron23LBJ
09-11-10, 14:28
prawda, ale lepszy Haye dla Adamka niż bracia. A co do Haye to z nikim dobrym on jeszcze nie walczył w HW i nie wiadomo jak sie sprawuje. z Valuewem to nie była walka tylko kokieteria. Gorszej kokieterii dawno nie oglądałem. Fajnie jakby się zmierzył w końcu z kimś dobrym a nie tylko szczeka.

Miskowiec
15-01-11, 23:49
Małe sprostowanie. Tomek bedzie walczył z młodszym z braci czyli Władimirem. Szanse dla Polaka? Jakieś 5%.
Bracia Klitschko do perfekcji opanowali walkę wykorzystując swoje warunki fizyczne. Jeśli Władimir zawalczy swoje Adamek nic nie będzie mógł zrobić. Jedyną szansą dla Tomka jest błąd ukraińca.

PS. Haye na pewno NIE BYŁBY za silnym przeciwnikiem dla Adamka. Jak wogóle można tak myśleć... Przecież on z nikim do tej pory nie walczył. Robi dużo szumu i nic poza tym.


Oto wielki Haye , jego "granitowa" szczęka oraz "wspaniała" obrona
http://www.youtube.com/watch?v=DhWh3tN5s4M

mtm
16-01-11, 02:48
Nie znam sie w ogóle na boxie, ale Polak sromotnie przegra .

Wiechu
16-01-11, 11:16
Tak na prawde Kliczko to zaden majstersztyk wiec jak masz takie herezje glosic to sie nie odzywaj lepiej kolego bo widac,ze boksem masz tylko przez kineskop doczynienia.Dzisiejsza waga ciezka to zadni wielce zawodnicy i talenty.Lata 90 i 20 mialy w sobie bardzo duzo utalentowanych zawodnikow jak np.Mike Tyson ktory by obil kliczkow w 2 rundach max im daje a to dlatego,ze kliczko maja doswiadczenie ale nie maja tej szybkosci i uderzenia jak wielu ciezkich w tamtych czasach gdzie potrwali szybko konczyc rundy.Adamek ma dobra kondycje i to chyba nic wiecej jak na wage ciezka bo ma prace nog przy ciosie taka mizerna ze bokserzy w amatorce mogliby go uczyc i bije ciosy z samych rak dlatego nie ma tego uderzenia mocniejszego wiec jak dla mnie nie ma zadnych szans bo tak na prawde jest miernota zwykla jak na wage ciezka i taka prawda.

Miskowiec
16-01-11, 11:47
Jeśli Twoim zdaniem bracia kliczko nie dysponują mocnym ciosem to nie mamy o czym rozmawiać :) I nie porównuj boksu z lat 90 do tego dzisiaj. Wtedy gabaryty nie były tak istotne jak dzisiaj , liczyła sie bardziej dynamika , szybkość przez co boks był ciekawszy. Adamka miernotą bym napewno nie nazwał. Jest po prostu za mały i nie dysponuje wystarczającą siłą ciosu na wagę ciężką a pomimo to jest TOP w hw.

I nie zarzucaj LeBronowi "herezje" bo on ma rację - w porównaniu do reszty dzisiejszych zawodników Klitschko można nazwać majstersztykiem.

Wiechu
16-01-11, 13:28
Dobra w przeciwienstwie do Ciebie uprawiam boks i mam pojecie na ten temat bo analizujemy walki itp i uwierz mi,ze kliczko nie ma mocnego ciosu tylko zawodnicy z dzisiaj pozostawiaja wiele do zyczenia jesli chodzi o wage ciezka i ja bym nazwal bo jezeli nie masz pojecia na temat pracy nog czyli podstawe pierwsze w boksie itp to tak na prawde malo wiesz:) Jezeli uwazasz sie za takiego bystrego ogladajac ten sport tylko przez kineskop to nie bede dyskutowac z takim wielkim znawca haha wybacz gosciu ale zabawny jestes

Miskowiec
16-01-11, 19:04
Skąd ignorancie możesz wiedziec jaka jest moja wiedza na temat boksu i co trenuje :) To ty w swoim poście pokazałeś że jesteś śmieszny twierdząc że Adamek nie potrafi zadawac ciosów (zadaje z samych rąk). Ktoś kto nigdy nic nie osiągnął w boksie będzie uczył zawodnika klasy Adamka który miał jednego z najlepszych trenerów w Polsce :) Zastanów się co piszesz. Właśnie przez takie podejście pokazujesz jakim jesteś znawcą :) Zatrudnij się jako szkoleniowiec i naucz Tomka podstaw bo z tego co napisałeś tego mu brakuje. Żałosne...

Miskowiec
16-01-11, 19:13
PS jednym z lepszych bokserów lat 90 był Lennox Lewis z którym Vitali wygrywał na punkty do czasu przerwania walki, więc zastanów się co piszesz twierdząc że bracia Klitschko są słabi.

Co chwila odnosisz się do lat 90 i Tysona a szczyt formy Tysona przypada na końcówkę lat 80 "znawco".
Tak więc ty nie znasz boksu nawet z kineskopu.


@przepraszam za double post

MAXIMUS 2
16-01-11, 20:03
Nima co się spinać to jest sport ale i tak rządzi kasa możemy se gdybać i tak wynik jest ustalony.

mtm
16-01-11, 20:30
Dokładnie :)

Mój znajomy miał (waga HW) miał walczyć z Sosnowskim , do pojedynku nie doszło z powodu takiego iż miał dać się znokautować w którejś tam rundzie , To tak jak w piłce rządzą pieniądze ( Imienia i nazwiska nie podaje ) Ale prawdopodobnie MAXIMUS możesz wiedzieć o kogo chodzi .

LeBron23LBJ
25-01-11, 13:22
no i kontrakt podpisany. Walka bedzie albo z Władem albo z Vitkiem (klauzula kontraktu). Nie moge sie doczekac. Jak ktoś ma jakieś info o biletach, kiedy bedzie mozna nabyć i gdzie to niech pisze : )

grochos
25-01-11, 13:45
puki co nawet nie wiadomo czy w warszawce czy wrocku, wiec o biletach tym bardziej nie ma mowy. szkoda tylko ze nie wiadomo z kim ma walczyc. to troche bez sensu. w klauzuli jest ze ma poznac ostatecznie przeciwnika na max 90dni przed walka. puki co jeszcze jeden pojedynek przed nim... zobaczymy.

LeBron23LBJ
25-01-11, 14:40
tera kelnera dostanie tak jak bracia. Osobiście wolałbym żeby z Vitalim walczył. Zobaczyć taki boks na żywo to byłoby coś. Myśle że to będzie najlepsza walka w ostatnich latach w HW