PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam siły.



breku
06-11-10, 21:24
Witam wszystkie kotlety i nie kotlety. Szukam jakiegoś ciekawego treingu na siłe, przez ostatni rok robiłem splita na mase i przyszło jakieś 10kg, ale odrobinę mnie zalało ale to nie problem. Znudziło mnie taki split i od nastepnego tygodnia chciałbym zamienić na siłę, szukałem jakiś ciekawych ćwiczeń i padła na tym forum propozycja taka:
1. Podrzut
2. Przysiad
3. Wyciskanie na płasko
4. Podciąganie
5. Pompki na poręczach
Wszystko fajnie, trening bd intesywny, maksymalne możliwość, ale szukam aby dodać coś do tego na ramiona, wiem że podrzuty angażują całe ramiona, ale coś pod bica? co proponujęcie? Albo jakieś inne rozwiązania? tylko nie FBW 5x5, szukam innowacyjności ;]

PucuLeg
07-11-10, 09:14
na ramiona nie ma co wymyslac, wolne ciezary i lecisz, francuskie mozesz dorzucic do tych pompeczek, na biceps podciaganie waskim podchywtem i lamany gryf.

breku
07-11-10, 11:55
dzieki.

Patriot
07-11-10, 20:23
chcesz mieć siłę to nie dorzucaj ;)

slim shady
07-11-10, 20:58
raczej odpuściłbym trening ramion przy takim treningu
dobrze wspominam trening 25 reps
http://www.e-gym.pl/showthread.php?18900-25-powt%F3rze%F1

ładne skoki siły miałem również po HST

breku
08-11-10, 19:13
chyba sie skusze na to 25 reps. bd ciezko ale mam nadzieje ze efekt jakis odczuwalny bd.

slim shady
09-11-10, 21:39
jedz dużo i trenuj ciężko + konieczna dobra regeneracja i efekty będą
możesz sobie zrobić roztrenowanie tzn. tydzień wolnego od treningów i jedziesz

blood in blood out
10-11-10, 21:32
Fajnie że myślicie o treningu Chad'a Waterbury'ego- 25 reps--- uwierzcie mi jest skuteczny--- wiem co piszę i co napisałem:)

ale zbrodnią byłoby gdybym ie wspomniał o innym wielkim bb- a mianowicie o Bill Starr ( wpiszcie w guuugleeee)

breku
10-11-10, 21:56
nie no spoko, diete mam gut, ale nie wiem jak z aerobami, zalezy mi na poprawieniu gęstości mięśni, jak i zrobieniu czystego mieśnia, obnizylem lekko kalorie ze wzgledu iz chce sie pozbyc troche tłuszczu, lekko jestem zalany, a ten trening poprawi moja siłe, jak i gestosc mięśnia, bd bardziej wyraziste, tak przynajmniej sądze.