PDA

Zobacz pełną wersję : a6w a masa...



malin
01-03-07, 03:53
hej,mam dwa pytanka.Moze nie sa najmadrzejsze,ale kto pyta nie bladzi :wink: A wiec...
1.
Chce zaczac robic a6w i jestem podczas treningu na zwiekszenie masy miesniowej i nie wiem,czy robic to teraz czy pozostawic na czas jak bede sie rzezbil..zeby bylo wam latwiej to dam wam trzy odpowiedzi :mrgreen:
a.robic rownoczesnie z masa bo nie ma to zadnego wplywu
b.zostawic na rzezbe bo beda lepsze efekty wraz z aerobami
c.totalnie bez roznicy,z treningiem masowym czy na rzezbe efekty beda takie same

i pytnako drugie
2.
Bo przegladam tak te posty i widze mnostwo roznych treningow (ciagle tu mowa o masie) i wiele roznych polaczen grup miesniowych na jednym treningu
i pytanko brzmi:jakie waszym zdnaniem sa najlepsze polaczenia cwiczonych miesni na jednym treningu,powiedzmy w tygodniu gdzie mamy 3 treningi (masa)
bo dla przykladu wiele sprzecznosci widzialem co do tricepsu np: bo jedni pisza,ze zle jest go robic z klatka lub barkami bo wtedy triceps duzo pracuje przy cwiczeniu juz tych wiekszych parti i pozniej te 9 serii trenowania go juz go zabija,po prostu jest tego za duzo.
A inni twierdza,ze np:dobrze jest cwiczyc triceps z klatka bo podczas robienia klatki,trceps sie rozgrzewa dobrze i pozniej go ladnie cwiczymy
podeprzyjcie moze jakimis dowdami,przykladami swoje wypowiedz tak jak ja jezeli mozecie.
Z gory dzieki za odpowiedzi na moje pytanka
pozdr.

(...)
01-03-07, 07:06
A6W jak każde ćwiczenie aerobowe ma na celu nie tylko wyrzeżbienie brzucha, ale i spalenie tluszczu w obrębie brzucha. Ja radził bym Tobie ułożyć poporstu trening na brzuch łączony z treningiem na plecy i będzie dobrze. Ja bym połączył klatka+nogi biceps+triceps grzbiet+brzuch

jonasz7
01-03-07, 16:03
1. myśle że przy masie rób brzuch tak jak chesz, a A6W zostaw do rzeźby!!
2.klatka+triceps
nogi+barki+kaptury
plecy+biceps+przedramie

pzdr.