PDA

Zobacz pełną wersję : Odpowiedni gainer + jabłczan + witaminy



Drut
04-11-10, 21:56
Tak więc mam problem z wyborem gainera, jabłczanu oraz witamin. Jeżeli chodzi o pierwszy produkt, to chciałem dokonać wyboru między Mass XXL, albo Mutant Massem, co do jabłczanu to myślałem o Olimp albo Trec, a witaminy albo w kapsach albo z nalewaka do wody treningowej. Uprzedze pytania o dietę, będzie lada dzień, jest w trakcie pisania, ale niestety ze względu na intensywny tryb życia, bez gainera jako uzupełniacza się nie obejdzie. Oczywiście fundusze też ogarniczone, dlatego zastanawiam się miedzy tym Mass XXL, a droższym Mutant Massem. Proszę was o pomoc.

rafio83
05-11-10, 09:00
Będzie dieta-będzie pomoc...

KowalX
05-11-10, 16:53
"Jumbo" gainer jest ok.

Drut
05-11-10, 17:08
"Jumbo" gainer jest ok.

Ale gdybyś miał do wyboru Mutant Mass i Mass XXL, który byś wybrał? Jumbo, to droższy produkt z tego co pamiętam.

MolderDist
06-11-10, 00:39
Ale czemu akurat Mutant Mass lub Mass XXL?

Chcesz mieć dosyć dobry, szybki posiłek?
Daj płatki owsiane z odzywką białkową do szejkera i po problemie.
Do tego dodaj tłuszczy - oliwe/orzechy/masło orzechowe

i masz pełnowartościowy posiłek!

Drut
06-11-10, 09:16
Ale czemu akurat Mutant Mass lub Mass XXL?

Chcesz mieć dosyć dobry, szybki posiłek?
Daj płatki owsiane z odzywką białkową do szejkera i po problemie.
Do tego dodaj tłuszczy - oliwe/orzechy/masło orzechowe

i masz pełnowartościowy posiłek!

Bo tak jak napisałem w pierwszym poście, nie jestem w stanie w 100% utrzymywać diety, bo praktycznie cały dzień jestem poza domem. I prościej będzie mi zrobić gainera w shakerze, niż kombinować z innym posiłkiem.

opalinho
06-11-10, 09:54
Bo tak jak napisałem w pierwszym poście, nie jestem w stanie w 100% utrzymywać diety, bo praktycznie cały dzień jestem poza domem. I prościej będzie mi zrobić gainera w shakerze, niż kombinować z innym posiłkiem.

Dla chcącego nic trudnego,co Ty myslisz że każdy z nas siedzi non toper na chacie przed szkiełkiem, co 3 godziny do kuchnii po szamę i dalej na kanapę. Jaki problem wrzucić 100g ryżu i zapić dobrym białkiem,to byłby wg mnie lepszy wybór niż gainer ale jak chcesz. Za siano jakie planujesz wydać na wymienione przez Ciebie suple wolałbym dobre białko, mono zamiast jabłczana i witaminki,np. z universala DAILY FORMULA.

piuras86
06-11-10, 09:54
Mass xxl jet dobry i stosunkowo tani ..... jak jestes poza domem nie rozstawaj sie też z masłem orzechowym i waflami ryżowymi .....

i 2 sprawa gdzie jest jakas dobra siłownia na Retkini bo widze ze z łodzi jesteś ......

Drut
06-11-10, 11:42
Na uczelni zamierzam jeść porcję ryżu + tuńczyk, i do tego gainer, większość zajęć kończe po 16-17, później trening, prawo jazdy itd dlatego słabo z czasem na przygotowanie wszystkiego.

Co do siłki na Retkini, to ciekawie jest w Rytmie na ul. Hufcowej, ale bardzo dużo osób, wieczorami po 3-4 osoby na jedną maszynę, więc długo się czeka. Starą Agatkę przeniesiono teraz koło stadionu ŁKSu, i tam dużo lepszy klimat, dobry sprzęt i fajna atmosfera.

Patriot
06-11-10, 11:46
ja tam zawsze od 22do23 robię posiłki na następny dzień i później spać, a dlatego bo też praktycznie cały dzień poza domem

opalinho
06-11-10, 12:00
Na uczelni zamierzam jeść porcję ryżu + tuńczyk, i do tego gainer

To ugotuj raz 2 razy tyle ryżu i zamiast tego gainera zjedz go, popijąc białkiem i zagryzając garścią orzechów.