PDA

Zobacz pełną wersję : Co wybrać z tego ? :)



warmach1ne
02-11-10, 14:45
Witam, chciałbym poznać opinie co byście doradzili, tak jakbyście sami wzieli :P a więc Nitrobolon 2, Cell Pump czy Xpand. Osobiście bym wybrał Xpand'a ale chce poznać wasze opinie i proszę się nie sugerować moją opinią, gdyż z tych specyfików brałem tylko Nitrobolon i to było dawno... mniej wiecej wtedy jak się zapisałem na forum to można luknąć chyba date pod awatarem :P Dzięki z góry za odpowiedzi...

Ps. nie pytajcie ile trenuje bo trenuje 3 miesiące po przerwie itp. więc nie chce odpowiedzi typu "stary ty to lepiej narazie nic nie bierz; ziomek ty to gainera kup i mase rob :D; wez mono .... itp.. wiem ze macie dużo racji ... biore gainera (pije gainera i nawet białko na noc :P), nie trzymam diety masa wzrasta powoli ale beztluszczowo taki urok mojego organizmu przy cwiczeniach siłowych spalam dużo tłuszczu nazwijmy to wrodzonym HMB :) wracając do tematu proszę tylko konkretne odpowiedzi krótko i na temat.

warmach1ne
04-11-10, 19:43
tluszcz sie sam spala .. nigdy jakos nie moglem przytyc w tluszcz chocbym chcial ;)

to w takim razie wolał bym cell pump, jakoś nitrobolon2 zabardzo robi pompe ale we łbie, nie wiem czy tylko na mnie tak działa ?

MolderDist
06-11-10, 00:37
co to znaczy pompa we łbie?

fallenursus
06-11-10, 00:57
co to znaczy pompa we łbie?

shit for brains

g-kick
07-11-10, 08:56
xpanda weź spokojnie - wg mnie najlepszy z tych co wymieniłes a nie ryje beretu strasznie

warmach1ne
10-11-10, 10:40
no teraz mysle nad cell pumpem a xpandem, w takim razie, wybiore co tansze, zrobie cykl od przyszleg tygodnia i zobaczymy jakie efekty ;)

warmach1ne
10-11-10, 10:42
co to znaczy pompa we łbie?
to znaczy ze w trakcie cwiczen cisnienie znacznie wzrasta w podczaszu :]

MolderDist
10-11-10, 22:32
ja nie wiem jak Wam ale u mnie z ciśnieniem we łbie wszystko ok, a jadam całkiem spore porcje różnych supli :-P