PDA

Zobacz pełną wersję : pytania!



ercus
28-02-07, 22:18
Wiec tak mam troche tluszczu i chce go rzrzucic ,a take wyrobic troche muskulature mam 186 cm wzrostu i 88 kg wagi opona na brzuchu mnie wkurza i odtsajace cycki narazie trenuje w domu pompki ,hantelki sprezyny itd,Najwiekszy problem tkwi w tym ,ze mam taka prace ze pracuje w nocy 3-4 razy w tyg i mysle ,ze przez to moje mienie nie beda mialy odpowiedniego czasu na regeneracje jak nie przespie sie w nocy.Pracuje od 18 do 7 rano przychodze do domu i zwykle spie do 14-14 30 chce teraz zaczac biegac i tez mam pytanie czy tzreba biegac zawsze w te same dni?bo ja chce tak w zlaeznosci kiedy bede mial wolny poranek chce biegac 3 razy wtyg rraz np w pon rano sroda i piatek potem np wtorek czwartek sobota itd czasami moze raz rano raz pod wieczora co o tym myslicie?

Dexter1900
28-02-07, 22:28
Cięzka sprawa... Z tym bieganiem chyba okey :razz: Ale gorzej z siłownia i regeneracja :cry:

jonasz7
01-03-07, 16:11
ercus, na razie pobiegaj i ułuż diete redukcyjną. Na siłke możesz chodzić.
Na początek trening ACT.
pzdr.

Mystic
01-03-07, 16:30
Jeżeli bedziesz spał wystarczająco długo w dzien to bedzie wszytsko okey.

DarO
01-03-07, 16:48
Biegaj wolnym rankiem a nie amsz nigdy wolnych dni..? rozwazanie bylo by takie zebys spal krocej zjadl energetyczny posilek i pocwiczyl. Problemem moze byc silka... ale na profesjonalna nie masz czasu. Moj jest taki pomysl.

ercus
02-03-07, 12:28
w domu mam hantle 2 pary obciazenie do 18 kg duzo juz tym moge zrobic trening mam taki pon-klatka+biceps
wtorek-nogi
sroda -wolna
czwartek-barki+triceps
piatek-plecy

brzuch cwicze 4 razy w tyg niedlugo chce zaczac a6w i teraz chcialem dodac 3 razy w tyg bieganie zeby miec suchac mase meiscniowa bez tluszczu bo obtluszczona mam najbardziej klate i brzuch biore suplementy amino fuel +hmb juz 3 tydzien

jonasz7
02-03-07, 14:31
ercus, a powiedz ty mi jak ty będziesz ćwiczył klatke??
pzdr.

Raskus
02-03-07, 15:52
jonasz7, mam taki sam sprzet jak uzytkownik ercus i powiem CI, że jakos się ćwiczy . . .

jonasz7
02-03-07, 17:50
że jakos się ćwiczy

Może i JAKOŚ, ale dotego trzeba mieć łep na karku i wiedzieć jak ćwiczyć. Ale co ławka to ławka!!
pzdr.

Raskus
02-03-07, 19:16
No wiesz, Ty chyba swoją wypowiedzią sugerujesz, ze autor ma łeb na dupie.

To Domator, trzeba dorównać innym techniką etc.

A ławeczke robie sobie z krzesła+taboret tylko, że jeszcze mi sztangi brakuje bo glupio sie wyciska sztangielkami w łapach :mad:

jonasz7
03-03-07, 16:39
Wiesz ja u siebie wszystko sam robiłem i nie narzekam, chodzi mi o to że wystarczy troszke samozaparcia i ławka jest!! A większość ludzi pisze że chce bardzo ćwiczyć sprzętu nie ma, a samemu ręcę do d..upy przyrosły.
pzdr.

ercus
03-03-07, 18:42
klatke cwicze wyciskajac na pufach plan mam i wiem jak cwiczyc mam tylko pytanie czy w czasie przeziebienia i brania np gripexu itp srodkow mozna tez brac suplementy??mam aminokwasy i hmb.

[ Dodano: 03-03-2007, 19:16 ]
odpowie mi ktos na to pytanie'
??

jonasz7
03-03-07, 19:50
Jak się choruje to się stopuje z siłką, ale suple jeśeli nie mają składników kolidujących ze sobą to można.
Krutko mówiąc najlepiej nie chorować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pzdr.