PDA

Zobacz pełną wersję : DoggCrapp-zwykły trening to za mało!



Micek185
31-10-10, 23:28
Witam wszystkich w moim nowym dzienniku!
Po kilku dniach główkowania nad nowym treningiem zdecydowałem się na trening DoggCrapp(wrażliwi niech nie tłumaczą na Polski)
o samym treningu możecie przeczytac pod tym adresem:

http://powerbuilding.pl/trening-dc-doggcrapp-dla-zaawansowanych-kulturystow-cz-1/

Głównym powodem dla którego będę trenował tym systemem jest zmiana monotonii treningowej,siła może być tu miłym dodatkiem.

Trening

rozklad partii wyglądał będzie tak:

Poniedziałek:klatka, barki,tricepsy,plecy
Środa:Bicepsy,przedramiona,łydki,uda,
Piątek:to co w środe
poniedziałek:to co w środe

Poniedziałek:
Wyciskanie płasko:4s rozgrzewkowe +jedna główna 12-1
Wyciskanie sztangi stojąc(barki) 3s rozgrzewkowe +1 główna 12-2-3powt
Francuz łamaną do czoła:3s rozgrzewkowe+1 główna 10-1-2
Martwy ciąg:4s rozgrzewkowe +1główna 10-1

środa:
uginanie z sztangą łamaną:3 s rozgrzewkowe+1główna 12-1-2powt
unoszenie nadgarstków z sztangą łamaną:3s rozgzrewkowe+1główna 20-1-2powt
wspiecia na palce stojąc z sztangą na barkach 3s rozgrzewkowe +1główna 20-10powt
przysiady z sztanga na karku:4s rozgrzewkowe +1główna 15-1powt

i analogicznie do szkieletu całego treningu.

Jak widac trening różni się od zwyczajnych splitów fbw itp Założeniem programu DoggCrapp jest:
-trenowanie jednej partii mięśniowej 2 razy w ciągu 8dni
-wykonywanie 2-5seri rozgrzewkowych oraz jednej głównej w ktorej bedą skladały się 3s restpouse,tłumacząc z polskiego na nasze ostatnia seria wygląda tak:
zakładamy ciężar którym jestesmy w stanie wykonac np10powt po dojsciu do załamania bierzemy 10-15wdechów i znow wyciskamy robimy np 5razy bierzemy 10-15wdechów i znów staramy się wycisnąc powiedzmy 1 raz i to jest koniec serii wlaściwej

serie rozgrzewkowe robione są na mniejszych ciężaach bez załmania mięśniowego mają za zadanie przygotowac nas na ostatnią superciężką serię.

w planie tego typu liczy się kilku letnie doświadczenie znajomość techniki oraz BARDZO DUŻE ILOSCI JEDZENIE I DŁUGI CZAS REGENERACJI-to podstawa tego treningu poniewaz jest bardzo ciężki!!!

DIETA :

dieta bedzie się opierała na bardzo dużej ilosci tłuszczy co pozwoli mi na uzyskanie większej ilości energii do treningów,żródłami tłuszczy będą tu zatem tłuste mięsa takie jak wieprzowina,czasem wołowina oraz ryby,do tego róznego rodzaju orzechy,oliwa.
zwieksze różniez ilość WW,bede starał się utrzymywać je na poziomie 450g dziennie zródła normalnie ryz,kasza,kuskus.
białko za to pójdzie na drugi plan i bedzie umiarkowane do 2-2,5g z przewagą na2g.
posiłki co ok3,5godz
nie będę sobie równiez żałował podjadania pomiędzy posilkami kazda kaloria bedzie się liczyć

Suplementacja:
jak na razie tylko białko WPC łowickie
planuje znów kreatyny oraz coś do tego ale jeszcze się nie zdecydowałem
carbo po treningu

trening planuje zacząc w przyszłym tyg jak narazie polece ten tydz na lajcie
w środe sprawdze swoje maxy i wstawie co potrzebne oraz zdjęcia W POZACH OBOWIĄZKOWYCH [ :) ]

diete rówzniez postaram się wkleić na dniach.

Zaczynamy!!!

fallenursus
31-10-10, 23:40
na moj rozum jesli ww beda utrzymywane na tak wysokim poziomie jak piszesz, to tyle tluszczy jest zbedne, energi z nich nie bedziesz pobierac...
tzn tam nie pisales ile tych tluszczy, wiec wsumie ch wie ile dla Ciebie to duzo;)

Micek185
31-10-10, 23:52
to zalezy,bede obserwował co się bedzie działo taki skok ze splitu na taki trening moze mnie kosztowac duzo energii więc trzeba bedzie to jakoś zrekompensować.
450g WW to 5,5g na 1kg ciała
tłuszcze mysle że ok1,2g
reszta wyjdzie z białka
biorąc pod uwage moja przemiane materii i niewielką podatność na zalewanie bedzie dobrze jesli nie-skoryguje.to moje pierwsze zetknięcie z takim planem więc dopiero się ucze co i jak więc wszystko przede mną.


odnoście treningu:
cwicznia bedą wykonywane naprzemiennie pr jesli w pon bede miał mc to na nastepnym treningu pleców bedzie wiosło
jesli na jednym treningu bede miał wl płasko to później bedzie skos dodatni,reszta wyjdzie w praniu.

Sosna91
01-11-10, 00:06
chyba i ja sie tego podejme, od poczatku mojej kariery praktycnzie typowy split, moze pora cos przekombinowac ;]

Micek185
01-11-10, 00:09
jesli wiesz ze bedziesz mógł sie odpowiednio zregenerować i bedziesz miał czas na odpowiednie posiłki to mozesz ,jednka plany tego typu polecane sa dla gości ktzórzy juz maja ładne pare lat stażu i wiedzą na co się pchają,obserwuj czytaj jak bedziesz uważał że to coś dla ciebie to próbuj:)

Giro
02-11-10, 09:15
1,2 g tłuszczu na kmc to nie dużo :)

Micek185
03-11-10, 19:33
Zobaczymy jak będzie z tymi tłuszczami na razie ogarniam temat jak diete ułożyc z prostych potraw bo nie mam czasu na przygotowywanie:)

dziś sprawdziłem maxy w poszczególnych cwiczeniach i wyglądało

Przysiad 10x105kg
WL 10x95kg
barki 10x65kg
wiosło 10x125kg
MC 10x170kg
biceps 10x47kg
francuz do czoła 10x47kg

pompki na poręczach mysle że dołoże ok40kg i bedzie dobrze,reszta wyjdzie w praniu,nie miałem juz czasu na sprawdzanie bo siłke zamykali.

Waga ok83,5kg-84kg
reszte wymiarów podam jak w piątek pojade do domu i dorwe centymetr.

Micek185
04-11-10, 23:45
UUps dawno tu nic nie pisałem a więc tak;
dzi bylem na takim lajtowym treningu FBW zeby nie podupadac na formie mniejwięcej wygladało to tak:
rozgrzewka na steperze 2 min rozgrzewka z hantelkami

suwnica skosna 120kg po ok20powt 3s
barki wyciskanie hantli stojąc 3 s
klatka skos dodatni 3 s na shmicie
plecy wiosłowanie hantla 3s
triceps pompki na poręcach +10kg na sznurze 3s
biceps łamana stojąc 27kg 3s

i tyle serie bardzo lajtowe chyba w ązdnj nie doszedłem do załamania,miało to na celu prtzygotowanie mięśni do poniedziałkowego ataku!
po zrobieniu maxów na drugi dzien prawie wszedzie mam zakwasy nawet na barkach!

dieta mniejwięcej dziś tak:
-placek po cygansku z mięsem
-sałatka śledziowa (w sumie to dwie kupiłem hehe)+2 bółki pełnoziarniste+sok w sumie ponad 1000kcl!
-makaron+mięso wieprzowe+ogórki
-białko
-makaron +mięso wieprzowe +ogórki
-chleb (cos jak pumpernikiel)+pasta jajeczna+płatki z ziatren zbórz
-bółki pełnoziarniste +3całe jajka

co mnie boli?bułki po 0,90gr!!!
i nadal jestem głowdny ale pluz kaloryczny jest nie wiem jaki ale duzy jest i power do treningów!już nie moge doczekac się poniedziałku i pierwszego treningu,będzie ogień!

Wiki
05-11-10, 09:16
no to regeneracja, czy trenujesz :d?

// mnie też nosi żeby poćwiczyć, ale jak ma być tydzień przerwy, to ma być ;D. - biceps mi urósł przez przerwę tyle co męczyłem się pół miesiąca na treningach :D

ostatnio też wpierdzielałem śledziki aż się uszy trzęsły :D.
śledzę dobre są na masę! :P

Micek185
05-11-10, 09:29
regeneracja bo wczorajszy trening był powiedzmy na pompe zadnych maxów,załamania mięsniowego tylko machanie.regenercja jest na pluz zakwasy poschodziły wszystkie,teraz dopiero w poniedziałek trening.
sledzi jem ok 200g raz ze mi smakuja a dwa ze dobrze kcl podbijają:)

wczoraj po treningu jak się przejrzałem w lustrez to nawet konkretnie to wyglądało hehe,jak tak dalej pójdzie to do 24grudnia jak nic 90kg będzie!

pozdro i niech sledzie beda z wami!

Micek185
07-11-10, 00:04
Mału update:

posiedziałem dziś troche i myslałem jak to rozłożyc z dietą,wyszło cos takiego z czego troche mi się wartości nie zgadzają np tłuszcz w piersi z kurczaka ale mniejsza o większosć:
http://gfx.efotek.pl/images/25jfjmphx8xteoryg9a9.jpg (http://efotek.pl/)


I 7;30 płatki owsiane 120g+bakalie+białko
II 10.00 5jajka +100g ryzu+szpinak/cebula
III 13.00 ryż100g+150kura+warzywa
IV 16.00 ryż 100g+150kura+warzywa
V 18.00 platki owsiane 100g+bakalie+mleko
VI 20.30 białko+banan
VII 21.00 ryż100g+kura150g+warzywa
VII 23.00 twarog 125g+garść słoneczniku



zmieniac się bedzie np t ze zamist jajek i ryzu dam po porstu jajka i pieczywo,zamiast jednego posiłku z kury bedzie tunczyk a zamiast kolacji czyli twarogu i słonecznika(mleko też)dam makrele lub inną rybę.
do całej tabeli kcl trzeba jeszcze dodać białko po treningowe i zaraz po przebudzeniu oraz takie rzeczy jak warzywa których nie ujałem w tabeli oraz przekśek typu owoce czy coś słodkiego,oraz soki.na początku zaniże również porcje ryzu do ok 80g zeby przyzwyczaić żołądek do takiejilości pokarmu.


ps waga niecałe 85kg mysle ze ok 84,8kg jest.

fallenursus
07-11-10, 01:12
http://i39.tinypic.com/10cj95d.jpg

Micek185
07-11-10, 01:24
W poniedziałek pierwszy trening,spokojnie felluś,spokojnie...

fallenursus
07-11-10, 01:38
http://i56.tinypic.com/e9u4hd.jpg

RockyBalboa
07-11-10, 11:32
a co to za kalkulator,wyslij link tez mi sie przyda

Micek185
07-11-10, 12:44
ładny spam Falus,szkoda że gołych dupek nie wrzucasz...

Rocky łap tylko uważaj na niektóre produkty bo są błedne dane ale w większości sięzgadza kalkulatorek bardzo łatwy w obsłudze
http://www.tabele-kalorii.pl/

LeBron23LBJ
07-11-10, 20:34
będę śledził, jeśli będzie dobrze to się skusze może też. Chociaż bardziej jestem napalony na Rippetoe. Zobaczymy. Życzę dużej masy i siły.
pzdr.

Micek185
08-11-10, 14:49
też się zastanawiałem nad planem Rippetoe ale wole ten,cqiczenia maja być dla mnie przyjemnościa i rekreacją:)

dzisiejszy drugi posiłek
200g piersi z kurczaka
100g ryżu
surówka vinegre(papryka,kapusta pekińska,pomiodro,sos vinegre,10ml oliwy która zepsuła cały smak posiłku kupiłem w biedrze ostatni raz...
http://gfx.efotek.pl/images/2be5po00bndscrde9ncm.jpg (http://efotek.pl/)
dziś jeszcze dwa takie same posiłi polecą o 16 i po treningu jedziemy jedziemy!a o 17 trening już nie mogę się doczekac!

alder
08-11-10, 18:21
http://i39.tinypic.com/10cj95d.jpg


chcę kurde koszulkę z takim napisem bo jak stracę pracę, to będę chodził na publiczną siłownię i będą mnie wkurwiać irlandzkie zjeby gadające o piłce nożnej, hurlingu, gaa i innych gównach, zamiast skupić się na ciężarach

Micek185
08-11-10, 18:27
Pierwszy trening za mną!
a więc tak:
Wyciskanie płasko:rozgrzewka-50kg,50kg,60kg,70kg seria właściwa 95kg x10,15wdechów 4powt 10wdechów 2powt ostatnie lekko pomagane
Wyciskanie sztangi (http://www.e-gym.pl/) stojąc(barki) rozgrzewka 30kg,40kg,50kg seria włąściwa 65kg x9 10wdechów 3powt 10wdechów 2powt
Francuz łamaną do czoła:3s rozgrzewka 15kg,35kg, seria wąściwa 45kg x11 10wdechów 6powt 10wdechów 4powt za mały cieżar musze dołożyć
Martwy ciąg:4s rozgrzewka 60kg,100kg,120kg,150kg seria właściwa 170kg x10powt 15wdechów 1powt koniec...

Wrażenia po pierwszym treninguŁ
po klatce mzslaem e to bedyie naprawde sabz trening ale ju po ostatniej serii klatki brakowao mi tchu i trzęsły mi się ręce i to ostro,po barach miałem juz opuchnietą całą górę!!!pompa na maksa triceps jak kamień a do mc już balem się podchwodzić bo byłem tak wyczerpany!!!

może i te 4cwiczenia nie robią na nikim wrażenia ale jesli weźmie sie pod uwagę to że w zasadzie robimy 3 serie główne ze swoim maksymalnym cieżarem to juz nie jest tak słodko.
mówiąc krótko to jest dopiero poczatek za tydzien zacznie sie dokladanie ciężaru to zacznie się hardcore...

dziś poszło słąbo z żarciem bo noc u dziewczyny ale:
rano ok 10 sniadanie bo wstalismy o tej musli +białko
ryż +200g kurczaka surówka(zdjecie)+oliva
to samo tylko 150kury
teraz shake później kura i na kolacje twarog ze słonecznikiem

pozdro!

LeBron23LBJ
09-11-10, 14:41
to pewnie trochę białka wyrzuciłeś z siebie w nocy :D :D

Micek185
09-11-10, 15:06
więcej potu niż białka:)

Panowie!!!
jedno cwiczenie na triceps i dziś jest masakra!zakwasy mega to samo w plecach!
w barkach nie czyuje zbytnio zakwasów tylko w kapturach strasznie!może to dlatego że wczoraj z kolezanką w akademiku skakałem na skakance hehe,ach jak ja lubie patrzec jak takie blondyny skaczą a wraz z nimi ehh.... hehe

alder
09-11-10, 15:27
ja na barach nigdy nie miałem zakwasów ;/

Micek185
09-11-10, 15:46
też nie często mam ale kilka razy mi się zdarzyło taka grupa;/

dziś złożyłem zamówienie na kreatyne mono jutro powinna dojść:)

Wiki
09-11-10, 20:43
spadła Ci lekko siła po tygodniu reg.?

Micek185
09-11-10, 20:54
nic a nic wprost przeciwnie,przy klatce siła na plus,mc tak jak było.ogólnie dobrze mi zrobiła ta przerwa.a tobie?klawiaturka juz nowa jest? hehe
później wrzuce co dziś upichciłem:)

Micek185
09-11-10, 23:28
dziś troche czasu miałem żeby popichcic i ot co mi wyszło:
sałatka z kapusty pekinskiej+pomidor+zioła
pierś z kurczaka+papryka zawinięte w boczek
http://gfx.efotek.pl/images/4jjg2kleov2xsb09q4pt.jpg (http://efotek.pl/)
http://gfx.efotek.pl/images/oeok49bq58yqdwb1235m.jpg (http://efotek.pl/)

deser: pieczone banany z czekoladą,Niebo w gębie!
http://gfx.efotek.pl/images/0cmc6xmcb5czkpwn2q5.jpg (http://efotek.pl/)

Ninja165
10-11-10, 10:14
Daj no przepis na te banany, chętnie spróbuje :D

Wiki
10-11-10, 10:31
przeciez te banany z czekolada to shit ;P

\\
bierzesz banana dojesz czekolady i podgrzewasz. strasznietrudny przepis ;p

Micek185
10-11-10, 11:24
eee zajebiste są! smaczne!

wkładasz zwykłego banana do piekarnika na 5min,jak juz jest czarny to przekręcach na drugą strone zeby tez zczarniał wyciagasz robisz nacięcie wpychasz kostki czekolady(gorzkiej)i wkładasz jeszcze na chwilkę do piekarnika żeby czekolada się stopiła.i jesz gotowy mus łyżeczką:)proste i pyszne

a Ty Wiki sie nie znasz i piszesz na klawiaturze ekranowej pijoku:D

LeBron23LBJ
10-11-10, 13:53
cuda na kiju, aż zgłodniałem, ale niestety nie pozwole sobie dziś na jakieś rarytasy, bo mi sie łatwo odkłada. Jedynie w week sobie pozwalam na jakieś cuksy ;p

Micek185
10-11-10, 20:43
środa:
uginanie z sztangą łamaną:3 s rozgrzewkowe+1główna 7,17,27kg,37kg główna 47kg x9,4,2
unoszenie nadgarstków z sztangą łamaną:3s rozgzrewkowe+1główna 20,30kg,30kg główna 55kg x15,6,4
wspiecia na palce (http://www.e-gym.pl/) stojąc z sztangą na barkach 3s rozgrzewkowe +1główna zamieniełem na suwnice poziomą i 120kg,160,180główna x 20,15,11
przysiady z sztanga na karku: 20kg,50kg,70kg,90kg główna 105kg x11,8,6 stanowczo za mały ciężar na następnym treningu musze dodac do ok110kg lub więcej wyjdzie w praniu

allahy 3 serie prawie cały stos na bramie

dzisiejsza szama wybiórczo pierwsza kolacja,patrz kurwa Rokr jak je facet
http://gfx.efotek.pl/images/krv9i5ds1zcr1yh6nqh9.jpg (http://efotek.pl/)

Wiki
10-11-10, 21:14
jak mozna jesc taki shit i rosnac bez przybierania na masie tluszczowej :>?
mam juz normalna klawiature ;d.
a te banany proponuje najpierw obrac przeciac na pol poukladac na nich czekolade i do mikrofali. Wiem bo siostra takie robi i mówi że dobrze masa po nich idzie

Wiki
10-11-10, 21:23
ja rozumiem jeszcze pizze, czy kebaba raz w tygodniu. Ale banana z czekoladą :D?............................................... ..... kur** ja ze słodyczy mogę jeść tylko słodzik .........

Micek185
10-11-10, 21:45
jesli reszta posiłków było w porzadku to co mi się stanie jesli zjem sobie frytki czy bekon?
juz na poczatku treningu DoggCrapp zaznaczyłem że nie będę sie tak odżywial podczas tego treningu bo jest on dużo cieższy niż normalny split a to że mam szybka przemiane materii tylko mi pomaga bo moge wciągnąć tone takich rzeczy i nie zaleje mnie zbytnio.redukcje planuje dopiero po nowym roku więc jak na razie lajtowo jem co chce i nie zawracam sobie tym głowy.

problem niektórych osób nie tylko na tym forum polega na tymmże nawet budujac mase miesniową boją się jesc takich rzeczy co oczywiście skutkuje tym że nie rosna.a będąc np na miescie przez kilka godzin nie zajdą na kebaba bo jest tłusty (WtF?) i przykłądowo przez 5godzin nie jedzą nic a co za tym idzie tracą na masie.a jesli takie sytuacje zdarzają się dość czesto?

to jak lepiej zjeść golonke czy nie jesc nic przez 5godzin?:)


jak mozna jesc taki shit i rosnac bez przybierania na masie tluszczowej :>?

jesli prowadzisz intesnsywny tryb życia np aero,silownia to metabolizm przerobi to na wiór,co innego jesli ktos je takie rzeczy na sniadanie obiad i kolacje i podjade snicersy w między czasie:)

Wiki
10-11-10, 21:50
Ja zawsze biore żarcie ze sobą jak gdzieś jadę/idę na miasto. Ale już przetestowałem wszystko i praktycznie nie daje rady robić czystego mięska :P. Teraz tak jak ćwiczę jest git, tylko wolno idzie praktycznie nie widać postępu i mnie nie zalewa. Ale... ja to pierdole zdejmuje kominiare dorzucam kcal i robię nie czystą masę. Najpierw masa potem rzeźba :P!

ale na takiego banana mnie nie namówisz nawet z rana, chyba ze nie bedzie nic innego :P

p.s. golonka i kebab w picie w brew pozorom nie jest taki zły :P

Wiki
10-11-10, 21:59
a tak w ogóle to już Cię dogoniłem wagowo :D

Pusia
10-11-10, 22:25
Micek dobrze gada. Jak ktos jest suchar to niech sie nie boi 'niezdrowego'
Zasada jest taka ; lepiej zjesc gowno, niz nic nie jesc :)

i btw micek masz w ryja za frytki z boczkiem i tego hambuxa z relacji Rokra, zjadlbym :(

alder
10-11-10, 23:51
prawdziwy kebab nie jest tłusty bo nei zawiera dodatkowych tłuszczy, chyba że cała tuszka jest ujebana ale jeśli na kiju głównie mix piersi i udek bez skóry, to ociekający tłuszcz to sos własny więc jeden ciul jak z piekarnika. no i jeszcze kwestia sosów bo jeśli są wypchane cukrem i tłuszczm to już inna kwoka. strzelam, że 40 % ludzi nie jadło prawdziwego kebaba tylko coś pseudokebabowego a'la gówno z makro mrożone

Pusia
11-11-10, 01:26
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a 90% nie jadlo salami :)

LeBron23LBJ
11-11-10, 11:56
nie ma co się pier*****c! Jak sie jest chudym i ma szybką przemianę materii to trzeba wpieprzac co się da! Lepiej zjeść kebaba tłustego, cheeseburgera, golne niż SŁODYCZE. Jaj jestem gdzieś na mieście i nie mam możliwości czysto zjeść to z czystym sumieniem wpadam do garmaża na jakieś kotlety lub kebsa w budzie! pozdro

Micek185
11-11-10, 13:13
a tak w ogóle to już Cię dogoniłem wagowo :D

i tak zostaniesz w tyle od tego tygodnia łąpie wode z krety:D


Micek dobrze gada. Jak ktos jest suchar to niech sie nie boi 'niezdrowego'
Zasada jest taka ; lepiej zjesc gowno, niz nic nie jesc :)

i btw micek masz w ryja za frytki z boczkiem i tego hambuxa z relacji Rokra, zjadlbym :(

mnie juz od dawna na coś takiego kusiło a frytki za mną łaziły jak cień,musiałem Cipusia:D


prawdziwy kebab nie jest tłusty bo nei zawiera dodatkowych tłuszczy, chyba że cała tuszka jest ujebana ale jeśli na kiju głównie mix piersi i udek bez skóry, to ociekający tłuszcz to sos własny więc jeden ciul jak z piekarnika. no i jeszcze kwestia sosów bo jeśli są wypchane cukrem i tłuszczm to już inna kwoka. strzelam, że 40 % ludzi nie jadło prawdziwego kebaba tylko coś pseudokebabowego a'la gówno z makro mrożone

prawdziwy kebab to same mieso z woła pieczone nad ogniskiem przez pustelników wieki temu,to co teraz mamy czyli bułe i sosy to komera na miare XXI wieku ale mi i tak smakuje:)

nie ma co się pier*****c! Jak sie jest chudym i ma szybką przemianę materii to trzeba wpieprzac co się da! Lepiej zjeść kebaba tłustego, cheeseburgera, golne niż SŁODYCZE. Jaj jestem gdzieś na mieście i nie mam możliwości czysto zjeść to z czystym sumieniem wpadam do garmaża na jakieś kotlety lub kebsa w budzie! pozdro


zgadzam się z tym a mówię to bo sam kiedyś popełniałem te błedy dlatego teraz z czystym sumieniem i doświadczeniem mówię innym aby nie popełniali tych błędów i nie popadali w frustracje z powodu jednej fałdki na brzuchu:)

Pusia
11-11-10, 13:28
A prawdziwy kebab nie jest z jagnieciny :)?

Micek185
11-11-10, 13:32
jak byli tak strasznie głodni to jagniecie zabili:)

LeBron23LBJ
11-11-10, 19:36
panowie, kebab z baraniną który jadłem w Barcelonie to poezja!!!! Solidnie mięsa a nie jak w Polsce-troszeczke mięska i kupa surówy żebym się nie kapnął.

Micek185
11-11-10, 20:03
koniec tematu o kebabach i innyc pierdołach.do działu ksiazka kucharska a nie!:p

alder
11-11-10, 22:18
ej moge jeszcze ? :> :P kebab/ kebap jest i z owcy i zkury. samali z osła jak i ze świni. nie mówię o tym co pierwotne. ale różnica jest mięso z kija grzane przy tobie , a zamrożone i odgrzane ;p

woda z krety - lol

alder
11-11-10, 22:24
salami oczywiście. krwa jak mnie wkrza opcja edycji posta na czas. suck balls !!

Micek185
11-11-10, 22:55
jak wiadomo na krecie szybko waga skoczy,zatrzyma wode w męśniach.normalna rzecz tylko gorzej po zejsciu z cyklu woda schodzi i zostaje tylko to co zbudowałes przez ten czas(lub aż to co zbudowałeś)

alder
11-11-10, 23:17
już był mit obalony o rzekomym zatrzymaniu wody, nie jesteś na czasie ? ;>

jak dla mnie nie ma żadnych obalonych mitów na ten temat,kreta ciągnie wode i tyle,jak masz jakiś ciekawy artykuł na ten temat towklej do działu suple.chętniepoczytam ale i tak nie łykne:)

mtm
11-11-10, 23:19
już był mit obalony o rzekomym zatrzymaniu wody, nie jesteś na czasie ? ;>
retencja wody przy mono , to raczej nie mit ...
Czy czegoś nie wiem ?

alder
11-11-10, 23:31
mono a jabłko nie zalewa
jabłczan ma inne funkcje niz mono mówimy o mono bo takie mam.koniec spamu w mojej relacji od tego sa inne działy.Micek185

Micek185
13-11-10, 22:29
dzisiejszy trening:
wyciskanie sztangi skos dodatni rozgrzewka46kg,66kg,76kg główna 86kg x10,4 styka juz nie ogłem ściągnąc sztangi
wyciskanie sztangi z klatki stojac 26kg,36kg,46kg główna 67kg(+1kg) 10(!!!),4.2powt
francuz hantlą nie wyszedł zaraz o tym
wiosłowanie sztangą 66kg,76kg,96kg główna 127kg x8,6,2 strasznie ciężko było

po kolei:
zamiast francuza do czoła zrobiłem francuza siedząc za głowe hantla kiedy założyłme już jako 3serie rozgrzekową 16,5kg na rękę prawa łapa odmówiła.miałem mocny ból w łokciu,nie dsło się wykonywać cwiczenia a na wariata nie będe robił.kontuzjom mówie serdeczne dziękuję.
jak widac zrobiłęm drugi raz podnoszenie wyciskanie sztangi stojąc bo to chyba jedyne tak złożone cwicznie na bary i bedę robił tylko te.jak zauważyliście dzis zrobiłem już 10powt z ciężarem większym o 1kg mnie sie podoba:)

tak w ogóle to strasznie słabo jem w domu.mama sie buntuje,specjalnie czyści lodówkę jak wracam na weekend!

Mati199314
13-11-10, 22:54
a czemu mama sie buntuje i czyści ci lodówkę ? ;)

fallenursus
13-11-10, 22:57
nie czytales poprzedniej relacji dokaldnie. bys wiedzial czmu czysci lodowke.

Micek185
13-11-10, 23:18
mówie pół żartem pól serio:)
ostatnimi czasy naprawde dużo jem rodzicom się to nie podoba bo uważają to za totalną głupote.a lodówka naprawde dziś czysta bo nikt do miasta nie pojechał po zakupy:/

Pumbas
13-11-10, 23:30
u mnie ojciec z politowaniem mówi że powinienem do tej szkoły z wiadrami chodzić a nie pojemnikami.. ale właściwie to im się podoba, lepiej dużo jeść niż palić, ćpać i co tydzień zalewać pałę :p

Pusia
13-11-10, 23:32
i co tydzień zalewać pałę :p

pale zalewa sie codziennie, koniec kropka.

Micek185
13-11-10, 23:42
to może kilka hitów moich rodziców:
fabryka gówna(ja)
zamienimy ci talerze na koryto
jak jestem głodny srednio co godzine( :D ) to mama z przekąsem mówi:z głodu jeszcze sie nikt nie zesrał...

wesoło Panowie,wesoło... :D

fallenursus
13-11-10, 23:45
http://www.youtube.com/watch?v=nevDworPXaQ

ona sobie poradzila, Ty tez dasz rade!

Micek185
15-11-10, 20:39
łoooo co tak cicho w tych relacjach?

dzisiejszy trening:
uginanie z sztanga łamaną 7kg,17,27,37 główna 48kg(+1) x9,3,2
unoszenie nadgarstków podchwytem 20,30,40 główna 51kg(+1kg) wszystko 20,15 9
łydki wspięcia na palce stojąc 20,50,60, główna110kg x ok20-9
przysiad z sztangą na karku 40kg,60kg,90kg,100kg główna 110kg(+5kg) x9powt

dodatkowo allahy 3s po ok15powt

przy przysiadzie ostatnie powt jakoś mnie wywalilo do przodu i strasznego kociaka zrobiłem az w plecach zatrzeszczało ale 9powt jest ze 110kg!

dieta:
owsies+białko
5jajek+szpinak+chleb pełnoziarnisty
ryż brązowy+160g schabu+surówka z czerwonej i białej kapusty+2 banany
zakupy w biedronce:D
owsianka ok80g 2banany
białko+carbo 50g+50g
zaraz ryż brazowy+schab+surówka
serek wiejski+słonecznik

i w biedronce znalazłem cos co widze pierwszy raz na oczy a mianowicie taki owoc jak "kaka"zaraz zjem i zobacze co to w ogóle takiego:D

Pumbas
15-11-10, 21:12
kaka? =o nigdy nie słyszałem o czymś takim. a pas miałeś jak tak zatrzeszczało w plecach z ciekawości? bo ja jak założę pas to od razu lżej i pewniej idzie, ale i tak zakładam go tylko na ostatnie serie..
w ogóle dziwne, żeby przy sq zrobić kociaka, przy mc to rozumiem, ale przy siadach? hm

Micek185
16-11-10, 14:37
bez pasa bym nie podchodzil do siadów czy ciągów gdzie mam ponad 170kg,bardziej chodziło mi o to że zbyt mocno pochyliłem sie do przodu.

kaka bardzo smaczna i słodka a kosztuje niecałe 4zl za kg

(http://img152.imageshack.us/i/dsc05726.jpg/)

to czy teraz się wspomagam +pół wiadra łowickiego
(http://img696.imageshack.us/i/dsc05719eu.jpg/)

LeBron23LBJ
16-11-10, 15:11
witaminki z biedronki widzę :Dm też je jem bo na razie nie mam hajsu na jakieś kulturystyczne

seras666
16-11-10, 17:14
ja ta kake tez mam, jak ze smakiem, bo nie jadlem tego nigdy?? widze kretka sciteca, jak sie sprawuje?

LeBron23LBJ
16-11-10, 18:29
ja kakę już od dawna od czasu do czasu jadam, moi starsi lubią eksperymentować z egzotycznymi owocami, więc mam taką możliwość. Smak ok, ale bez rewelki. Wole jabłka ; )
Micek jak tam waga?

alder
16-11-10, 19:01
jak spamowałem to marudziłeś ;)

zamiast chemicznych musujących nie lepiej magnez z olimp labs z apteki ? chyba niedrogi dość. teraz robiłem zakupy w e-aptece i chyba dużo nie kosztował

Micek185
17-11-10, 20:57
jak spamowałem to marudziłeś ;)

zamiast chemicznych musujących nie lepiej magnez z olimp labs z apteki ? chyba niedrogi dość. teraz robiłem zakupy w e-aptece i chyba dużo nie kosztował

kupuje to bo nie chce pić samej wody witaminy mam z owocówi warzyw:)
na efekty krety trzeba jeszcze troche poczekać,ale rozpuszcza se dobrze tylko to moge powiedziec narazie

dzis zrobiłem trening:
WL płasko 50kg,60,70kg,80kg głowna 97kg(+1kg)x9,4,2powt
francuz łamana do czoła 17kg,27kg,37kg głowna 48kg(+1kg) 10,4,2powt
Martwy ciag 60kg,10kg,130kg 160kg, główna 172kg x8powt chyba juz nie pamiętam

trening masakra,wczoraj zabalowalem obudziłem ise o 13 zjadłem kac zupke i spałem do 16 później trening dawno juz takiego baletu nie miałem karaoke,balte w akademik póxniej do klubu i jeszcze balet o3 w nocy w akademiku,myslalem że na treningu samego gryfu nie podniose i z tego wszystkiego zapomniałem zrobic barki...jutro dorzuce do treningu je.
diety nie pisze bo sam sie boje:(

waga ok 85kg

Micek185
18-11-10, 21:59
dzisiejszy trening:
biceps 7kg,27kg,37kg, główna:48kg(+1) x11,4,2
wyciskanie na barki stojąc 20kg,30,50, główna:70kg(+3kg) x10,4,2
unoszenie nadgarstków 20kg,30kg,50kg, główna 70kg xok12-13,6,4
łydki wspięcia na palce stojąc 30kg,40,90kg,110kg,130kg ok20,15,...
przysiad 50kg,70kg,90kg,100kg, główna 112kg x7powt

dieta
musli+kreta+bialko+carbo
jajecznica+szpinak+szynka+pieczywo
ryż brązowy+kurczak+brokuły+pomidory z puszki+surówka
szejk białko+carbo+kreta
szejk białko+kreta+carbo
ryż biały rozgotowany+ok150g wieprzowinay(szchab)+surówka
zaraz pewnie serek wiejski +słonecznik.

joł.

mtm
18-11-10, 22:21
No dieta już lepiej :)

ile bedziesz leciec DC ? po cyklu zmniejszasz intensywność/trening ?

Micek185
18-11-10, 22:53
jeszcze 2 tygodnie lece DC później weekend wolny i od razu zaczynam program Słodkiewicza na kulistość bicepsów,bo w treningach takich jak DC małe partie są niejako zaniedbywane więc je podciągne,plan tez bedzie wymuszał zmnejszenie intensywności innych partii więc po DoggCrapie jak znalazł.

Wiki
19-11-10, 09:45
dieta
musli+kreta+bialko+carbo
jajecznica+szpinak+szynka+pieczywo
ryż brązowy+kurczak+brokuły+pomidory z puszki+surówka
szejk białko+carbo+kreta
szejk białko+kreta+carbo
ryż biały rozgotowany+ok150g wieprzowinay(szchab)+surówka
zaraz pewnie serek wiejski +słonecznik.

joł.

joł,

również diecie mówię nie!
Co to ma być, krete się bierze pomiędzy posiłkami, żeby lepiej się wchłaniała.
Poza tym mało tego mięcha, a w połowie dnia na samym proszku lecisz.

flutebox
19-11-10, 10:21
dieta ok,
wiki a z tą kretą i jej wchłanianiem to mit, możesz przed posiłkiem spokojnie wypić proszek

Micek185
19-11-10, 10:41
fail!
jednego posiłku czyli szejk białko+carbo+kreta nie ma w ogóle!chyba dlatego że szybko pisałem wkradł się błąd.
kreta idzie tylko rano na czczo i przed treningiem.

alder
19-11-10, 14:49
na czczo i przed treningiem kreta ? a nie lepiej rano i po ? szczerze to dawkowanie i teorie mnie już śmieszą. każdy robi i tak jak chce z za jakiś czas się okaże, że kretę najlepiej przed snem i tydzień po treningu ;o

Micek185
19-11-10, 18:00
tu masz racje bo są różne teorie z jednej strony wiadomo że jesli zarzyjesz kreatyne przed treningiem bedziesz miał więcej energii na trening
a samą krete wykorzystasz na treningu
z drugiej strony kreta działa też jako antykatabolik więc dobrze było by ja brac po treningu i właśnie rano
z racji tego że lece teraz planem na silę biore przed treningiem i szczerze mówiąc pewnie i tak to nie większego znaczenia.

alder
20-11-10, 13:49
zastanawiam się właśnie czy jest sens brania 30 min przed treningiem jeśli 1,5 godz - 2 godz przed treningiem zjada się posiłek. nie wiem, czy kreatyna wówczas 'załapie się' na odpowiednie rozporządzenie fruktozą i glukozą. dlatego być może branie rano (niekoniecznie na czczo) 5 g jest dobrym rozwiązaniem orass po treningu tak jak pisałeś.

tak jak się okazało, że faza nasycenia jest zbędna (ba wprost szkodliwa) tak się może okazać, że inne cuda na kiju

LeBron23LBJ
21-11-10, 11:31
ostatnio jakiś certyfikowany koks wypowiadał się w programie *** TV i był jak najbardziej za fazą ładowania. Powiem szczerze że ja mam wyjebane na wszystkie szkoły brania, ja biore 15-20 gram dziennie kreaty ny na cyklu. W dzień treningowy jak się wściekne to nawet 25 i czuje moc. Siła i masa idzie.

Micek185
21-11-10, 14:45
jestem jak najbardziej za fazą nasycenia juz wczesniej mowilem ze naprwde po niej mozna ruszyć z kopyta.
biore 10g krety dziennie bo tyle mi do szczęścia trzeba,polece od jytra na 15g zobacze czy naprawde będa dużo lepsze rezultaty.

Co do mitów to jeden obalilem na pewno-kurczak w kulturystyce(pierś)nie jest najlepszym mięsem do budowania masy,od jakis 2 miesiecy jem tylko wołowine i wieprzowine i efekty sa widoczne od razu.jak kure to tylko czerwone mieso,sporadycznie pierś np dziś bede miał bo przywiozłem z domu zamarynowana.

LeBron23LBJ
22-11-10, 11:55
pewnie masz racje, przynajmniej z wołowiną, tylko kurak u nas jest tak popularny chyba przez cenę-tańszy od woła. A życie kulturysty jest drogie, nie ma co ukrywać.

Micek185
22-11-10, 15:04
ale wieprzowina jest na poziomie piersi z kurczaka cenowo.więc nie ma co narzekac i brać wieprza!

Micek185
22-11-10, 18:54
dzisiaj trening:
WL: 20,40,50,70,90kg główna 100kg(+3kg) x9,4,2 jedno pomagane
wyciskanie na bary 10,20,30,50, główna 70kg(+3kg) 8,3,1
francuz do czoła:17kg,27kg,37kg, główna 49kg x 9,5,3
wiosło podchwytem 50kg,60kg,70kg,90kg, główna 125kgx8,5,3powt

dodatkowo zrobiłem kilka serii na biceps hantlami na zasadzie piramidy od małego do dużego ciężaru od 5 do 22kg na łape bez przerw trwało to może 2 minuty ale łapy dostaja po dupie przy tym treningu

dieta:
białko+carbo na szybko bo zaspałem
jajecznica+szpinak+pieczywo+ogorek
ryż brązowy+kura+mizeria(zajebista mi wyszła!)
ryż brązowy+kura+mizeria
białko+carbo +kreta rano nie zdążyłem wypić krety bo zaspałem na zajęcia)
zaraz kura+ryż brązowy

alder
26-11-10, 07:21
jestem jak najbardziej za fazą nasycenia juz wczesniej mowilem ze naprwde po niej mozna ruszyć z kopyta.
biore 10g krety dziennie bo tyle mi do szczęścia trzeba,polece od jytra na 15g zobacze czy naprawde będa dużo lepsze rezultaty.

Co do mitów to jeden obalilem na pewno-kurczak w kulturystyce(pierś)nie jest najlepszym mięsem do budowania masy,od jakis 2 miesiecy jem tylko wołowine i wieprzowine i efekty sa widoczne od razu.jak kure to tylko czerwone mieso,sporadycznie pierś np dziś bede miał bo przywiozłem z domu zamarynowana.

jak przeszedłeś na wołowinę, to już tym samym zwiększyłeś podaż kreatyny ;) ja też ostatnio czerwone mięso wolę

Micek185
29-11-10, 18:34
oj tam oj tam

juz jestem i nawet coś tu dzis napisze!

mtm
29-11-10, 18:36
Nasycony ?

Micek185
29-11-10, 19:44
taa tylko nie tak jak trzeba na tydzien odstawiłem krete:)

LeBron23LBJ
30-11-10, 20:40
dawno tu nie bylem, jak efekty? Coś na plus? Bo po nowym roku ja na rippe toe czy jak to sie pisze wskakuje albo na to co ty.

Micek185
02-12-10, 12:42
Dobra dawno tu nic nie pisałem.

Leciałem DoggCrapp'em ok 2 tyg z treningu na trening ciągle zwiększałem swoje maxy nie było problemu żeby dodawac kolejnych cięzarów,bo w sumie okres zbyt krótki żeby złapac jakąs stagnacje.
moje odczucia :
Trening naprawde bardzo cięzko stawy dostają po dupie i jesli ktoś ma problemy z koścmi to niech sobie odpuści taki trening
po drugie żarcie:jedzenie wszystkiego co wleci w ręce nie jest jednak dobrym pomysłem z racji tego że trening nie jest ukierunkowany na poprawe "estetyki"sylwetki tylko na ogólne budowanie masy więc trzeba uważać zeby nie skonczyc ze 100 w pasie.
regeneracja musi byc solidna inaczej nie bedzie siły na przerzucanie sztang o wadze 150kg i więcej.
ogólnie przez ten okres waga skoczyła mi o ok 1kg w góre siła szła ale np moje nogi nie reagują zbyt dobrze na takie treningi i efekt odwrotny siłą idzie masa stoi.

Ogólnie jesli komuś zalezy na powiększeniu siły ogólnej przy cięzkich cwiczeniach to plan polecam ale tylko dla tych którzy mają już dośc długi staż w tym sporcie bo przy technikach typu rest pouse mozna zrobić sobie duże kuku.
plan przerwałem w 3 tyg z własnych powodów,powiem wprost cały tydz były imprezki później wracanie na odpowiedni tor a przy tym treningu to by nie wypaliło zeby od nowa zaczyanc wszystko tym bardziej ze planowałem go tylko na 4 tyg.
obecnie split i priorytet na łapy!

mtm
02-12-10, 15:49
No to wchodzisz na taki plan jak ja aktualnie lece .
jednak wymiękł 4033 pijaczyna hehe

Micek185
02-12-10, 15:54
Radka?

mtm
02-12-10, 20:11
tak
Co do samego programu dogg crapp to coś tam przczytałem i plan sie wydaje bardzo trudny nawet nie pod względem intensywnosci , a wskazówek i nakazów i innych pierdoł .