PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie suple ?



spik3r
26-10-10, 17:03
Witam. Ćwiczę już sporo, postanowiłem kupić jakies suple bo jestem chudy, słabo idzie mi masa i w ogóle.
Trening mam napewno dobry bo zaczerpnięty z tego forum, dieta tak samo, z zapotrzebowaniem kalorycznym etc. Wszystko jest jak trezba. Ale maska nie idzie, nadal jestem szczuply i slabo zbudowany. Na silce duzo sie rozmawia, polecili mi bym kupił kretynke, gainerka i glutamine ;) Moglby mi ktos poradzic wiecej ? Jaka kupic kreatyne, oczywiscie mono jak na pierwszy raz (wczesniej nie bralem nic), jakiego gainera itp ? A moze inne zestawienie ? Chce cos kupic a potem dalej dietka i treningiem, a teraz wlasnie nabrac maski i potem o to dbac:) Czekam na pomoc :)

Globi
26-10-10, 19:42
Z tego co napisałeś masz dietę . To najważniejsze . Możesz wrzucić mono i gainera np:Best Mass extreme ,gain6000

t0mas
26-10-10, 21:12
Globi- nie polecaj chłopakowi takiego syfu...


Do autora- jesteś typowym hardgainerem. Podij kcal z węgli i tłuszczów, jeśli metabolizm sprzyja, zwiększ częstotliwośc posiłków. Co do kratyny to na pierwsyz kontakt najodpowiedniejszy będzie prosty monohydrat, ale nie ma się co śpieszyć. Jeśli jednak jestes zdecydowany to kup puchę 500g universala lub vitalmaxa- starczy na cały cykl.

białko- uns, hi tec whey fusion, sytranx matrix, myofusion
gainer- mutant mass, quick mass

Hero33
26-10-10, 22:51
Ja poleciłbym ci takie zestawienie na początek : mono vitalmax (zielona) , bcaa mega caps (olimp) ,białko whey protein complex 100% (olimp), witaminy olimpowskie, Sprawdzone - działa :)

spik3r
27-10-10, 15:56
a po co mi bcaa? Czy witaminy zwykle z apteki beda dobre ?

t0mas
27-10-10, 17:49
t0mas głąbi w kazdym poscie poleca produkty tylko jedynej slusznej firmy wiec to normalka, ale polecając ewidentnie wałkowane białka jak m.in myofusion sam nie dajesz dobrego przykladu ;-)

mówisz o tych badaniach zawartości białka sprzed paru miesięcy na bb.com ?

osobiście stosuję białko whey fusion lub UNS i nie narzekam ;-)