PDA

Zobacz pełną wersję : ile mozna biegac??



krasol
28-02-07, 17:27
witam!!
zasowam na silce teraz ostro. oprocz trzech treningow tygodniowo na utrzumanie miesni, wale codziennie beganie.
dietka jest wysokobialkowa, bialeczko, zma, thermobolon. priorytat jest w tej chwili spalic oponke. musze powiedziec ze naprawde efekty sa zarypiaste, brzucho juz sie krztaltuje:) , tylko czy nie przetruneje sie tym bieganiem albo nie spadna mi masa miesniowa z reszty ciala jak tak bede dluzej biegal(teraz leci juz drugi miesiac). przyznam ze zmeczenia nie czuje ogolnie, zma daje mi zajebi.....stego kopa.
noi drugie pytanie do tych co biegaja na maszynie.
z tego co wiem to najleprze efekty ne bieganie daje ja biegasz na 70-80% mocy przez ok 30 min. (chyba) tylko ze ja nie mam przyzadu do mierzenia tetna. jade z predkoscia 9.5 km/h przez 30 min, robie wtedy ok 5 kilometrow. czy moze mi tkos powiedziec czy to jest ta dobra srednia predkosc??
lat 27...

Punisher
28-02-07, 18:06
dla mnie średnia 9,5 km/h to malutko. Nie mam roweru treningowego, ale na normalnym to srednia moja to jest ~14km/h (tylko widadomo, że to jest inaczej - są górki i doliny, opór wiatru i się trzeba zatrzymywać nieraz (skrzyzowania itp) )
A jak na warunki domowe to wydaje mi sie że to trochę za mało. Może by tak 12km/h?
A to zależy od wydolności człeka. Dawaj z siebie tak jak napisałeś 75% siły, a wiadomo, że z czasem coraz łatwiej będzie ci szło te pedałowanie:)
Niby to się nie wydaje 9,5km/h a 12 hm/h ale to jest ogromna różnica bo aż 2.5 km w godzinę więcej!
Mówisz, że jak te niecale 10km/h ciebie nie meczy dostatecznie to zwiększaj prędkość :cool:

jonasz7
28-02-07, 18:42
sofok666, ale on biega, nie jeździ!!

Bieganie nie spali ci mięśni!! Tylko mase się ciężej zbiera!!
Ale codziennie biegać to dużo!! Nie lepiej biegać od razu po treningu siłowym?!
pzdr.

krasol
28-02-07, 18:45
wlasnie! ja biegam!!
ogolnie to ja nie chce masowac. chce stracic tluszcz i utrzymac mase ta co mam...

jonasz7
28-02-07, 18:49
chce stracic tluszcz i utrzymac mase ta co mam...

Tak się nie da!!
Ile ważysz i jaki wzrost?!
pzdr.

krasol
28-02-07, 18:51
sory moj blad. chce utrzymac mase miesniowa...

jonasz7
28-02-07, 18:53
Ile ważysz i jaki wzrost?!
pzdr.

Punisher
28-02-07, 20:02
jade z predkoscia 9.5 km/h przez 30 min

hehe coś mnie się pomyliło :mrgreen: sorry :mrgreen:

krasol
01-03-07, 09:48
180cm a jeszcze miesiac temu wazylem 90 kilo teraz 86 ale mysle ze z 2-3 kilo faty jeszcze zostalo...

jonasz7
01-03-07, 15:51
krasol, biegaj tzry razy w tyg. najlepiej po treningu siłowym.
pzdr.