PDA

Zobacz pełną wersję : Co na kolejny cykl? Odpada horse, nitrotech, xpand itd



mistix
25-10-10, 17:14
Witam,

Szukam jakiejś "głównej" odżywki na kolejny cykl, odpadają takie odżywki jak: (brane w ostatnich cyklach):
- CM3
- Horse-power
- Nitro-tech
- Xpand

Nie chcę także:
- monohydratu kreatyny, oraz nic co jest na jego bazie zrobione
- cell pumpa

Proszę o poradę, co mógłbym teraz zapodać.

Oczywiście do wybranej odżwyki dojdzie bcaa, glutamina, białko, witaminy i do tego no-xplode

niewula
25-10-10, 17:19
mozesz dac powodu wyeliminowania mono ??
ciezko wiekszosc supli zawiera mono.,..
Ogolnie to najbardziej sie wez za diete , wygladasz tak jak jesz.

co do cyklu mozesz sprobowac GM+WF

Sir_Lukasz
25-10-10, 17:25
... mój ulubiony stack... Clout od MAN
ma ortotar kreatyny i chyba nie słyszałem żeby komuś nie podszedł

t0mas
25-10-10, 17:38
mesomorph + xtreme 3r/cytocell
napalam + detonator
plutonium + tri anabol

mistix
25-10-10, 18:51
mozesz dac powodu wyeliminowania mono ??
ciezko wiekszosc supli zawiera mono.,..
Ogolnie to najbardziej sie wez za diete , wygladasz tak jak jesz.

co do cyklu mozesz sprobowac GM+WF

A czy prosiłem o poradę dietetyczną? Skąd możesz wiedzieć, że nie mam diety?


nie napisales ile chcesz na to przeznaczyc funduszy, ani na czym przede wszystkim Ci zalezy (pompa, pobudzenie, itp) i czy ma byc to kompleksowy suplement czy tzw. combo czyli przed i potreningowy suplement

Kasa nie ma jakiegoś specjalnego znaczenia, ale na tą "główną odżywkę" nie chcę przeznaczyć więcej, niż ~150 zł.
Zależy mi na czystej masie mięśniowej + sile. W moim pierwszym poście napisałem, że będę miał do tego no-xplode a to jest stack przedtreningowy. Więc szukam czegoś potreningowego lub kompleksowego (coś co się bierze, przed i po, ale przed nie w celu pobudzenia - do tego mam noxplode).

slim shady
25-10-10, 19:44
Green Magnitude

mistix
25-10-10, 19:58
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Przeanalizowałem wszystkie propozycje, jakie wymieniliście i zdecydowałem, że na najbliższy cyklon zapodam PEAK TRI ANABOL. A więc będzie PEAK TRI ANABOL, no-xplode, białko, bcaa, glutamina, witaminy, apteczne zma, omega3 itp.

W przyszłości na pewno wypróbuję Cytocell, Xtreme 3R, Green Magnitude, Attack i clout.

Wprawdzie wiele z w/w ma w składzie mono, którego chciałem uniknąć, no ale na pewno nie dużej ilości, wręcz myślę, że w bardzo małej.

t0mas
25-10-10, 22:31
Widze, że skorzystałeś z mojej propozycji :) Będziesz zadowolony! ;]

Pozdrawiam