PDA

Zobacz pełną wersję : suplementacja treningowa



bebok-85
24-10-10, 15:30
Witam moje pytanko dotyczy takiej sprawy jak suplementacji kreatyną i bcaa tylko w dni treningowe czy ktoś próbował takej suplementacji dodam że trenuje 4 dni w tygodniu więc dni bez suplementacji bedzie tylko 3

slim shady
24-10-10, 15:38
jadłem krete tylko w dni treningowe 5 g, ale stosowałem ją jako antykatabolika i spełniała swoje zadanie

kreatyna jest dość tania i raczej polecałbym stosowanie jej codziennie

kamil_07
24-10-10, 16:17
jw .

bebok-85
24-10-10, 17:05
ale mi głównie chodzi o jakis stack ala xpand coś na bazie nitric

kamil_07
24-10-10, 19:05
wątpię by branie kreatyny w kratkę przyniosło jakieś efekty, bo brać tylko po to by brać to mało opłacalna sprawa.
Ale jak Ci tam wygodnie. ^^ ;)

Pero
24-10-10, 19:46
Ogólnie chodzi o że kreatyna pomaga w regeneracji.A BCAA to biorę codziennie bez względu czy trenuje czy nie (regeneracja-aminokwasy to podstawowy budulec białek mięśniowych).A co ze stack'ami?Ja w nietreningowe biore mono, a w treningowe coś lepszego.

MolderDist
25-10-10, 23:41
Ogólnie chodzi o że kreatyna pomaga w regeneracji.A BCAA to biorę codziennie bez względu czy trenuje czy nie (regeneracja-aminokwasy to podstawowy budulec białek mięśniowych).A co ze stack'ami?Ja w nietreningowe biore mono, a w treningowe coś lepszego.

Ogólnie to nie chodzi oto, że kreatyna pomaga w regeneracji...

Kreatyne należy przyjmować codziennie, aby zwiększać jej ilość w mięśniach, aby to uzyskać potrzebujemy codziennie suplementacji.

Bcaa nie trzeba brać codziennie, można brać nawet raz na tydzień itd.
Wszystko zależy w jakim celu mamy zamiar brać bcaa i wtedy się przygotowuje ilość i pore podawania.