PDA

Zobacz pełną wersję : GAINER+KREATYNA czy brac soc jeszcze jak tak to co??



ronaldinhono1
28-02-07, 15:50
czy to starczy

rafalkomando
28-02-07, 16:00
duzo mozna brac ale napisz cos wiecej o sobie jaki staz jaki cel przedewszystkim

jonasz7
28-02-07, 18:51
Cel masa???
Napisz staż!!
pzdr.

ronaldinhono1
28-02-07, 20:01
dopiero zaczynam cwiczyc

ale nie mowicie mi tylko ze najpierw na sucho bo to sa glupoty u nas kolesie od razu biora jakies odzywki i lepiej wygladaja i wiecej podnosza

ja chce zwiekszyc mase swego ciala no i oczywiscie sile

rafalkomando
28-02-07, 20:20
no to proste ale puzniej stana i nic im nie urosnie nawet z tymi odzywkami zobaczysz. dlatego sie nie bierze odrazu ale jak chcesz to wes, gainer podstawa i dieta i kreatynke jak tak bardzo pragniesz albo za koks sie wes jesli tak twierdzisz

jonasz7
28-02-07, 21:44
rafalkomando, mówi ci dobrze!! Czym szybciej i grubiej się weźmiesz za suple tym szybciej na ciebie przestaną działać!!
pzdr.

rafalkomando
28-02-07, 21:50
dzieki jonasz za poparcie bo to prawda,wy myślicie tak kolega wzioł daje mu to czemu mi ma nie dac i tez se wezmę wiem jak jest bo u mnie w miescie to samo jest ale zobaczymy puzniej jak ktoś bedzie miał chęci pakować z 5 lat i cały czas bedzie od początku jechał na odzywkach, i stanie w miejscu i powie tak,,,, co jest a w tedy czeba sobie odpowiedzieć tak po h.... jak brałem odzywki na poczatku jak siła i masa przy diecie i gainerze by rosła wiec sie kolego zastanów, zainwestuj w gainerka a stacki, i kreatynki zostaw na puzniej jesli ci nic nie bedzie juz szło w tedy siega sie po suple pozdrawiam myślę ze ci to cos uświadomiło :wink: