PDA

Zobacz pełną wersję : Super Amino Liquid v/s Amino Muscle 16.500 (aminki w płynie)



Budrys
22-10-10, 12:54
Właściwie porównanie-aminokwasów w płynie (liquid amino), dwóch firm: DYMATIZE Super Amino Liqiud, oraz TREC Amino Muscle 16.500.
cena: Amino Treca 99zł/946ml. Amino Dymatize ok.70zł/940ml.
skład: w Dymetize:
L-Alanina
Kwas L-Asparginowy
Kwas L-Glutaminowy
L-Histydyna
L-Leucyna (BCAA)
L-Metionina
L-Prolina
L-Treonina
L-Tyrozyna
L-Arginina
L-Cysteina
Glicyna
L-Izoleucyna (BCAA)
L-Lizyna
L-Fenyloalanina
L-Seryna
L-Tryptofan
L-Walina (BCAA)

skład: w Trec Amino 16.500 to co powyżej + Inozytol, Niacyna, Kwas pantotenowy, l-karnityna, sód, vitB6, Tiamina Ryboflawina, Folacyna, vitB12, Biotyna UWAGA: w produkcie treca nie znalazłem Glicyny-(uczestniczy w procesie powstawania czerwonych krwinek, tym samym wpływa na transport tlenu we krwi, odgrywa istotną rolę w procesach syntezy glukozy i kreatyny)

Moja subiektywna ocena: Produkt Treca jest bardziej kompleksowy, zawiera witaminy wspomagające metabolizm białek. Został też wzbogacony o substancje, najbardziej laicko mówiąc-przyczyniające się do redukcji tkanki tłuszczowej.
Produkt Dymatize nie zawiera tych dodatków. Posiada samą mieszankę aminokwasów, ale wśród nich znajduje się też Glicyna...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ponieważ nie zależy mi na obecnym etapie na redukcji tkanki tłuszczowej, oraz z założeniem że: Niacyne, kwas pantotenowy, vitB6, vitB12, Folacyne, Tiamine i Ryboflawine znajduję w każdej owsiance, większości odżywek, i poprostu w prawie każdym jedzeniu,wybieram Super Amino Liquid Dymatize...

Najmocniej przepraszam że ten wątek zakładam, po powzięciu decyzji o zakupie, a nie po suplementowaniu. Obiecuję jednak że jeśli będę miał istotne uwagi podczas suplementacji, to niezwłocznie się nimi podziele;)

Zachęcam do rozmowy w tym wątku o innych firmach produkujących aminokwasy w płynie, [B]oraz o użytecznośći w ogóle takich specyfików w naszych programach.