PDA

Zobacz pełną wersję : Boczki ;(



Bobo91
21-10-10, 00:17
Witam ;] dlugo juz walcze z tłuszczem (brzuch boczki) i udalo mi sie zrzucic 13kg ale boczki nadal zostaly ;/macie jakies skuteczne cwiczenia na "boczki" ? z gory dzieki :) pozdrawiam



ps. wiem dieta, trening podstawa.

grochos
21-10-10, 09:23
Mc .

Bobo91
21-10-10, 17:49
mc robie tak jak sie powinno ;] juz przeszlo 2 lata i jakos mi boczki nie zeszly ;/ jakies inne propozycje?

Patriot
21-10-10, 18:10
aeroby ;p i dieta
skoro boczki nie zeszły znaczy, że dalej masz tłuszcz i musisz kręcić aero.
nie ma ćwiczeń, które zlikwidują oponę czy "boczki"

rafio83
21-10-10, 18:46
są... tzw. skręty na obrotowym kole na ziemi :) ćwiczenie typowe na boczki

Bobo91
21-10-10, 23:39
od listopada biore sie za bieganie i za brzuszki (abs2) aktualnie jestem na 4 poziomie absow . lekki zarys kraty jest ale jak sciagne skore . bo troche mi jej zostalo jak zrzucilem te 13kg.

moje pytanko brzmi ;] co mam dolozyc do cwiczen brzucha by stracic te zasrane boczki ?;/ nie chce cwiczyc na marne. mysle ze jak chwyce w listopadzie bieganie brzuszki plywanie to musze stracic tluszcz!. tylko musze wiedziec co konkretnie cwiczyc ;]

Micek185
21-10-10, 23:43
nie da rady pal dalej fat aero +dieta
robiąc skrętoskłony itp tylko powiekszysz ten efekt dokładając kolejne centymetry

Sir_Lukasz
22-10-10, 15:02
... dokładnie tak jak kolega wyżej...

skoryguj dietę... napisz jak sie teraz odżywiasz...

Patriot
22-10-10, 15:06
od listopada biore sie za bieganie i za brzuszki (abs2) aktualnie jestem na 4 poziomie absow . lekki zarys kraty jest ale jak sciagne skore . bo troche mi jej zostalo jak zrzucilem te 13kg.

moje pytanko brzmi ;] co mam dolozyc do cwiczen brzucha by stracic te zasrane boczki ?;/ nie chce cwiczyc na marne. mysle ze jak chwyce w listopadzie bieganie brzuszki plywanie to musze stracic tluszcz!. tylko musze wiedziec co konkretnie cwiczyc ;]

nie przesadzaj ;) więcej wcale nie znaczy lepiej.
Uwierz, że nic nie trzeba dorzucać, rób te absy skoro już robisz + aeroby, dieta ujemny bilans kaloryczny i na sylwka już boczków nie będzie ;)
wytrwałości :)

Bobo91
22-10-10, 17:29
ogolnie to cwicze na silce, gram w noge i biegam w wolnym czasie wiec aerobow mam duzo , tylko pewnie zle sie odzywiam (poszukalem sobie dietki na necie na mase do swojej wagi i trzymalem sie jej w miare) ale teraz bede musial cos sam ulozyc z tym bilansem ujemnym ;] chyba ze ma ktos jakies gotowe , ==> pewnie mnie odwolacie do dzialu dieta ;p


moglby ktos pomoc w tym ukladaniu diety z ujemnym bilansem?:D

Patriot
22-10-10, 17:45
mógłby, ale zacznij sam ułóż coś, poczytaj a później wklej i pomożemy :)

Bobo91
22-10-10, 20:22
dobra ale dzis juz nie mam natchnienia;p jestem wykonczony po treningu ;] jutro sie za to zabiore, jak narazie dzieki panowie ;)