PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana + nowe partie



Adamkrol
19-10-10, 19:26
Siema all .
Mam do was ludziska pytanie . Chodzi mi o plan , przejdźmy do rzeczy .
Od kilku miesięcy przestałem ćwiczyć wdłg planu . Poprzedni plan wyglądał :

Pon : Klata , Triko
Wtor : Plecy Bic
Czwrt: Barki
Piątek : Klata , Plecy
Sobota : Łapa (cała)

Wiem że niby tak się nie powinno ćwiczyć więc darujmy sobie te uwagi , jechałem na tym planie chyba ze 4 miechy , i dużo lepsze efekty niż ten który stosuje większość ludzi . Teraz doszły mi nogi i brzuch , wcześniej nogi robiłem raz może na 3 miesiące . Brzucha wcale . Więc podam plan a prośba taka żebyście ocenili ten plan i jakich efektów mogę się spodziewać . Jak wiadomo zaczyna się okres jesienny/zimowy i większość ludzi robi masę , w tym ja . Nie będę pisał ćwiczeń ale ile proponujecie seri ? Dotychczas np na klatę robiłem 8 seri (1 rozgrzewka ) bo kiedy robiłem z początku 3 serie to dosłownie nie było ŻADNYCH efektów widocznych na ciele . Siły przybyło dużo ale waga... w ciągu 4 msc przybyło 2 kg , więc jest to raczej śmieszne . Jeżeli proponujecie inną ilość seri to piszcie . Klatę chce robić min 2x w tygodniu z takiego powodu że jest to moja pięta Achillesa . Staż mam ok roku , z czego 4 msc nie ćwiczyłem z powodu przepukliny , wiek 15 lat (Rocznik 1994 , więc rocznikowo 16 ) , waga 90 , jak wcześniej pisałem chodzi mi o masę , a w wiosnę rzeźba i lato spędzać na plaży ; D


Nowy Plan :

Poniedziałek : Klata , triko
Wtorek : Plecy , bic
Czwartek : Barki , brzuch
Piątek : Nogi , klata
Sobota : Tric , Bic , Przedramię

hans87
21-10-10, 09:45
Z wlasnego doswiadczenia moge stwierdzić, że nie ma co przesadzac z iloscia dni treningowych i cwiczonych partii bo szybko się zajedziesz i zniechęcisz do tego sportu.
4 dni w tyg przy masówce to moim zdaniem max. Co do partii to Klatke robil bym z bicem, bo cwiczenie z nia trica nie bedzie za efektown.

Jako wskazówki mogę ci napisac, ze pamietaj o dobrej rozgrzewce, odpowiedniej technice, rozciąganiu co jakis czas no i o aerobach. Sądze, ze nawet masując trzeba 2 razy w tyg pobiegac, poopływac itp. bo wyłacznie skupiając sie na treningu siłowym po prostu idzie sie "zamulić"

pozdro