PDA

Zobacz pełną wersję : Glicerol. ?!



Budrys
19-10-10, 15:25
Czy ktoś używał glicerolu jako suplementu?? Co o tym możecie powiedzieć? Czytałem że kupując glicerynę, do użytku wewnętrznego, w płynie mamy 86% glicerolu. Pytanie jak to się przyjmuje w półświatku kulturystycznym????? ma jakieś wady? Polecacie? Coś tu nie do końca gra... jeśli to takie dobre, to dlaczego tak niskie ceny za glicerynę. Czemu nie wzięła się za to żadna firma z odżywkami która stworzyłaby oddzielny produkt z glicerolem???

niewula
19-10-10, 15:32
controlled labs glycergrow.
Poszukaj na forum bo chlopaki juz testowali glicerol o ile pamietam kupowali za grosze w aptece i podobno dobrze dzialal
http://www.e-gym.pl/showthread.php?22030-Glicerol!!-Test-)-Watek-zbiorowy-)&highlight=glicerol

fallenursus
19-10-10, 15:32
Ogarniesz sie w koncu?
Szukajka dziala po pierwsze.
Relacja zbiorowa utylizatorow glicerolu w relacjach po drugie.

Budrys
19-10-10, 18:26
Sie nie ogarne Mr. wrażliwy/fallenursus bo:
na forum nie znajduje dostatecznych informacji
Dwa: nawet farmaceuci których dzisiaj pytałem nie słyszeli o "pro-siłowych" funkcjach glicerolu, więc uznałem że temat jest wart zajęcia się nim konkretnie;)

Jak zapytam jak dziecko: "a co to jest metka" i jeszcze w Twoim dziale to wtedy mnie ustawiaj do pionu :)

Co do glicerolu, jeden z farmaceutów powiedział mi że czopków glicerynowych używa się na zatwardzenie (bo ściągają wode z jelit a wraz z nimi masy kałowe ;) tak to zobrazował) Jednym słowem opinie stosujących glicerol mają teraz podwyższoną wartość. Farmaceuci gówno wiedzą. A producenci specyfiku nigdy nie pisali nawet ... o możliwości stosowania wewnętrznego...

fallenursus
19-10-10, 18:47
Jak zjesz snikersa przed treningiem to popketez bedziesz mial. Takie mojezdanie.zawsze mozesz wyprobowac te czopy:)

Chcę_być_wielki
19-10-10, 18:50
Glicerol 10-15 g na 1,5 l wody :) dobra pompka po nim

slim shady
19-10-10, 19:28
glicerol jest ok, mozna stosować go pomiędzy cyklami na krecie

LeBron23LBJ
19-10-10, 19:47
troche kijowe ze mam tyle wody wypic na 1 - 1,5 h przed treningiem jak wtedy właśnie jem posiłek przedtreningowy. Jak do jedzenia tyle wychleję to zrobi mi się bojler i bd miał ciężko na rzołądku.

ht
19-10-10, 19:47
muscle serum. przedtreningowka ma w swoim skladzie glicerol.

slim shady
19-10-10, 19:51
troche kijowe ze mam tyle wody wypic na 1 - 1,5 h przed treningiem jak wtedy właśnie jem posiłek przedtreningowy. Jak do jedzenia tyle wychleję to zrobi mi się bojler i bd miał ciężko na rzołądku.
o której trenujesz ? jak o 8 rano to rzeczywiście lipa
jak o np. 14 to nie widzę problemu żebyś pił już od 8 rano

LeBron23LBJ
19-10-10, 19:54
wiadomo te wszystkie stacki przed treningowe jak muscle serum czy glycer grow są lepsze w stosowaniu, ale tu chodzi o cenę. Ta gliceryna apteczna kosztuje grosze

Budrys
19-10-10, 20:04
nic dziwnego bo zapewne poza Toba nikt nie slyszalem o dzialaniu "pro-silowym" glicerolu bo takiego nie ma, nie wiem skad to wytrzyasnales, albo z jakiej reklamy czy wypowiedzi jasia na necie
Ty do mnie czy koło mnie? Dobrze pacanie wiesz że mówiąc "pro-siłow działanie" miałem na myśli użyteczność glicerolu w sportach siłowych. Poza tym miałbym prośbe: jako jedyny z tego forum piszesz bo Ci tak w robocie kazali. To może daruj sobie zbędne teksty...

glicerol jest ok, mozna stosować go pomiędzy cyklami na krecie
No, dobry tok myślenia. Jeżeli faktycznie dobrze nawadnia komórki, to może być fajnym substytutem kreatyny po okresach jej spożywania.

muscle serum. przedtreningowka ma w swoim skladzie glicerol.
podobno również masakra olimpu włączyła w skład glicerol

ht
19-10-10, 20:15
hehe tyle ze olimp a fa to dwa rozne bieguny jesli chodzi o jakosc supli:)

LeBron23LBJ
19-10-10, 21:43
Proszę nie krytykować Ostrowii, mimo laktozy, pienienia i braku smaku to białko jest pewne (ma tyle białka ile pisze) i bardzo tanie. Polecam ulepszoną wersję - Łowickie ; }

PS. jutro ide na zakupy do apteki, obecnie oprócz białka nic nie stosuję, więc zobaczymy jak efekty po glicerynie

Budrys
19-10-10, 22:07
pudrys jakbym chcial pisac tak zeby łebki twojego pokroju kupowaly co leci to mielibysmy inna polityke firmy i celowali w takie jasie jak ty z ostrowia i mutantem na czele :)

przeginasz ********, już nie mówie że piszesz do mnie z małej litery albo jak dziecko przekręcasz mój nick, ale co Ty kurwa możesz o mnie wiedzieć? Na hooy prowokujesz, chcesz żebym Ci odpowiedział : "best body ty kutasie, dorwe cie w krakowie szmato" jak dzieciak (któty teraz z Ciebie wychodzi) ??? Chłopie pomyliłeś fora jak oczekujesz takich pyskówek i napinek przez internet! Znalazł się przedsiębiorca z branży odżywkowj. Kreator polityki firmy. Ehh, śmieszysz, śmieszysz. I następnym razem wal do mnie na priv jak coś nie pasuje bo na tym forum w publicznych wątkach nie ma miejsca na gości którzy czerpią radoche z przekręcania czyichś ników. pudrys-aaaahaha sogi myśle polecą bo rozbawiłeś wszystkich;)

Keejdzi
19-10-10, 22:19
Sog za Pudrysa !

slim shady
19-10-10, 22:20
Spokój ma być, apeluje do wszystkich

zamykam wątek, niech z nim dalej robią co chcą moderatorzy tego działu

pozdro