PDA

Zobacz pełną wersję : Ktos pomoze?:P



maciassss
27-02-07, 22:58
Siema nie wiem czy to mozliwe ale mogl byscie mi doradzic czy moge odrazu (przy pierwszym spotkaniu z silownia zaczac brac odzywki? (i jakie to maja byc zeby byly dobre i tanie ,mam 188 cm i wazne 73kg)zalezy mi na tym by szybko 'przypakowac'albo nabrac masy

tom
27-02-07, 23:01
przypakowac mowisz...:mrgreen:
do takiej masy bardzo latwo diete ulozyc wiec odzywki narazie zostaw...

Raskus
27-02-07, 23:02
NIe.

Najpierw dieta(zapraszamy do tego dzialu), trening dobrany, cwiczenia i dopeiro pozniej pomyslec nad odzywka. Czytaj cos na forum wiecej.

Czytaj i czytaj. . . ! ! !

maciassss
27-02-07, 23:23
Cwicze sobie indiwidualniie w domu (popmki brzuszki przysiady od okolo 1,5 miesiaca) jem i to duzo ... szczegolnie na noc ... i przyrostu masy nie ma w ogle ... pol roku temu bylem nizszy i wazylem 76 kg przy 185/6 cm ... I planowalbym jeszcze miesiac sobie poczwiczyc w domu te pompki sprobowac dostosowac sie do ilosci kalorki ... na dzien :P ktore na moja wage pasuja ... i za miesiac ( bo tak mam zamiar isc na silownie bed emogl zaczac odrazu cwiczyc z odzywkami <zagubiony>) ?? i jak bym mogl to jakie byly by to najlepsze ?lecz znow podkresle ;P:P tanie :)

1990Mariusz1990
27-02-07, 23:55
Szybko w tym sporcie to tylko można odpaść!!! Nic nie przychodzi łatwo, nie ma co się chwytać odrazu za odżywki i tak ci nic teraz nie dadzą!!! Poćwicz 5-6 miesięcy wtedy zakup kreatynę, gainera... Masz gdzie ćwiczyć na ławeczce? Czy tylko jedziesz na ćwiczeniach typu pompki?? Z pompek nie rezygnuj, dają one dużo, wytrzymałoć, wiele mięśni dobrze się rozwija przy nich. Najlepiej teraz zastos DIETĘ, a jeśli chcesz to dokup białko;) PZDR

tom
27-02-07, 23:57
Cwicze sobie indiwidualniie w domu (popmki brzuszki przysiady od okolo 1,5 miesiaca)
tak masy nie zdobedziesz nawet na koksie silka to podstawa...

jonasz7
28-02-07, 18:57
Karnet se kup, poczytaj, ułóż diete i ćwicz!!
Ale w tym spoprcie szybko to możesz tylko złapać kontuzje albo bakcyla :wink:
Wszytko stopniowo po woli do celu!!
ZA TO KOCHAM TEN SPORT!!
pzdr.