PDA

Zobacz pełną wersję : Hormon wzrostu ?



Davi
17-10-10, 18:53
Witam,
Mam takie pytanie mam 16 lat , czy hormon wzrostu byłby dla mnie szkodliwy?

mam 174 cm a chcialbym tak miec z 180 cm

Oraz przy okazji mam takie pytanie jesli bym utworzyl diete + treningi + bralbym spalacze tluszczu i hormony wzrostu to bym rosl czy nie ?

pozdrawiam

fallenursus
17-10-10, 19:14
Oczywiscie.

Sosna91
17-10-10, 19:14
nie będe się rozpisywał i prawił morałów bo i tak nie stać Cię na hormon wzrostu, nie wiesz nic o nim jak o innych tego typu specyfikach, nie masz tez pewnie dostepu całe szczescie do tego.

chyba ze chodzi Ci o te z allegro to mozesz sobei jeśc, urosnąc nie urośniesz ale będziesz miał świadomość że spróbowałes.

" jesli bym utworzyl diete + treningi"


tu mądrze napisałeś, zrób to i rośnij... w szerz.


szerokośći.

t0mas
17-10-10, 21:41
jeśli mówisz o tym HGH w tabletkach, to możesz jeść śmiało albo od razu wyjąć kasę z portfela i spuścić w kiblu. :)

Davi
17-10-10, 22:17
hormon madrości 10ml w postaci: 4h nauki e2d - 2h netu mniej ed i bedzie znakomity efekt

A to ed to co to jest ? ;d



t0mas:
jeśli mówisz o tym HGH w tabletkach, to możesz jeść śmiało albo od razu wyjąć kasę z portfela i spuścić w kiblu. :)

Nie tak patrzylem na odzywki i sie tym zainteresowalem

ht
17-10-10, 22:23
raczej od hgh nie podskcozysz juz do gory. zreszta raczej nie stac cie na taki cykl.

mtm
17-10-10, 22:26
A może dziadek Kulczyk wykłada 10 koła z ręki ?

KowalX
17-10-10, 22:52
Witam,
Mam takie pytanie mam 16 lat , czy hormon wzrostu byłby dla mnie szkodliwy?

Tak...




Oraz przy okazji mam takie pytanie jesli bym utworzyl diete + treningi + bralbym spalacze tluszczu i hormony wzrostu to bym rosl czy nie ?


Jesteś za stary by urosnąć od hormonu wzrostu. Za to możesz od odpowiedniego żywienia oraz odpowiedniej ilości snu i odpoczynku.

Hermann
17-10-10, 22:59
Davi masz jeszcze około 5 lat podczas których będziesz rósł. Dobrze sie odżywiaj a dasz rade. Czytając Twoje tematy zauważyłem że prześladuje Cie obsesja na punkcie schudnięcia chociaż moim zdaniem nie masz nadwagi. Poczytaj o diecie i treningu i nawet nie myśl o środkach reklamowanych które według sprzedawców przyspieszają wzrost.Narobisz sobie tylko szkody a na suplementacje przyjdzie czas za pare lat. 174 cm w wieku 16 lat to nie kurdupel. Nie przejmuj sie