PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywski przed boksem



PanT
17-10-10, 13:17
Witam. Od pewnego czasu zapisałem się na sekcje bosku, a jako iż zawsze starałem się łapac masę i każdy mój cykl i trening był na masę mam pewien problem. Otóż chciałem prosic Was o doradzenie co mogę brac przed boksem aby spowolnic spalanie ? Będę wdzieczny za każdą radę. Pozdrawiam.

KowalX
17-10-10, 15:21
Węglowodany np. dżemy, suszone owoce, miód lub odżywki. Możesz dodać niewielką ilość białka. Jogurty owocowe też są spoks.

RockyBalboa
17-10-10, 16:30
podczas treningu mozesz popijac bcaa zeby miesnia nie palic

KowalX
17-10-10, 17:33
Nie trzeba jeśli dostarcza węglowodanów jako dodatkowe źródło energii. Aminy/cukrowce są lepsze przed,a w trakcie węgle lub ich miks z przewagą węglowodanów.

PanT
17-10-10, 19:29
Dzięki wielkie Panowie BCAA musze napic przed treningiem bo nam trener nie pozwala w trakcie, a wczesniej jeszcze bede szamał dużo węgli. Pozdrawiam.

piuras86
17-10-10, 19:51
jak trenowałem kick boxing to zawsze miałem carbo przy sobie ......45 minut przed treningiem 5g - glutaminy +bcaa 15 minut przed treningiem 40g carbo vitalmax i po treningu glutamina i carbo ........... 1h po treningu jadłem pake ryżu 250g piersi z kuraka i warzywa

PanT
17-10-10, 21:35
O taką rozpiske mi właśnie chodziło. Wpadnie coś grosza to kupie glutaminke carbo i bcaa. Dziękuje i pozdrawiam.

KowalX
17-10-10, 23:05
od siebie dodam tylko że węglowodany (jakiekolwiek) nie są antykatabolikami, to ze dostarczaja energii jeszcze o niczym nie swiadczy

Są ;) spożywając węglowodany czerpiesz z nich energię zamiast z własnych zasobów. Przy niedoborach czerpiesz m.in z aminów, ketokwasów oraz kwasów tłuszczowych.
Dostarczana energia z zewnątrz w postaci cukrów przedłuża możliwości wysiłkowe i opóźnia wykorzystanie rezerw(więc działa antykataolicznie) dostarczanych z krwią , które dodatkowo nie dają takie zastrzyku energii gdyż do ich wykorzystania potrzebny jest udział tlenu. Spożywając aminokwasy przy niedoborach węglowodanów i tak będą przerabiane na źródło energii z tym ,że okrężną drogą.

KowalX
18-10-10, 01:36
przede wszystkim zacznij od definicji antykatabolikow, a nie katabolizmu.

Definicji antykatabolików, co Ty wymyślasz?:)Sorry ,ale nazwa, nazwą ,a fizjologią, fizjologią :) Jeśli coś działa w dany sposób, można uznać ,że tym właśnie jest ;)


p.s. podstawą fizjologii jest ze tylko 25% z bialek moze byc spozytkowane na energie ;-)



Spoko nie musisz tłumaczyć ukończyłem fizjologię. Coś pokręciłeś, pewnie chodzi Ci o podwyższenie o 22% podstawowej przemiany materii i energii;) Tylko nie wiem co sugerujesz ,że pozostałe 75% będzie przeznaczone na budowę?:>

KowalX
18-10-10, 09:20
Nikt nikogo nie zmusza do ich kupna,chociaż ludzi potrafią kupować różne rzeczy, wystarczy dobra reklama i kupią wodę mineralną za 200zł ;). Poza tym węglowodany i białka działają na innej zasadzie, najkorzystniejsze jest ich łączenie. Zawsze lepiej je dostarczyć czy w formie posiłku czy suplementu zamiast trenować na czczo ;)

fallenursus
19-10-10, 02:36
zamiast trenować na czczo ;)

http://speed.cd/pic/smilies/sorry.gif

Globi
19-10-10, 09:23
Polecam Ci najnowszy produkt firmy Activlab ! Machine Man Combo jest innowacyjnym rozwiązaniem w dziedzinie suplementacji !!
Machine Man Combo to suplement nowej generacji dostarczający wszystkich niezbędnych składników odżywczych potrzebnych Twoim mięśniom. Machine Man Combo powstał z wykorzystaniem najnowszej wiedzy z zakresu suplementacji i odżywiania osób intensywnie ćwiczących. Dzięki temu Machine Man Combo łączy w sobie 3 silnie działające kompozycje składników aktywnych:
- BCAA/EAA Matrix
- Machine Man Blend
- VitaMin Electrolyte Complex

fallenursus
19-10-10, 12:49
Zaczynasz dzialac mi lekko na nerwy Glombi.
jeszcze raz bezczelna reklama i sie z toba rozprawie.