PDA

Zobacz pełną wersję : dawkowanie storm bcaa



gustav21
15-10-10, 15:27
witam kupilem storma bcaa extra activlabu dawkowac mam zamiar tak jak na opakowaniu do tego mam isostara i bialko isostara niewiem czy roizwodnionego pic podczas treningu czy po treningu i ile g mam rozpuszczac ta sama rzecz co do bialka bialko po treningu pic a czy tak godz przed tez wskazane?? cel masa staz 2 lata prosze o porade

Lordunio
15-10-10, 15:42
witam kupilem storma bcaa extra activlabu dawkowac mam zamiar tak jak na opakowaniu do tego mam isostara i bialko isostara niewiem czy roizwodnionego pic podczas treningu czy po treningu i ile g mam rozpuszczac ta sama rzecz co do bialka bialko po treningu pic a czy tak godz przed tez wskazane?? cel masa staz 2 lata prosze o porade
O ku*wa! :D
Proszę Cię napisz to jeszcze raz, bo ciężko zrozumieć to tutaj jest napisane.

Edyt:
O ile dobrze zrozumiałem chodzi Ci tutaj kiedy dawkować Białko i Isostara, oba bym dał po treningu.
Białko przed treningiem do picia nie wskazane.
Storm po treningu, BCAA w trakcie.

gustav21
15-10-10, 15:51
bcaa przed i po mialem zamiar bialko i iso tez myslalem po treningu. a czemu bialko przed nie wskazane?to co przed wksazane wegle?

Lordunio
15-10-10, 15:57
bcaa przed i po mialem zamiar bialko i iso tez myslalem po treningu. a czemu bialko przed nie wskazane?to co przed wksazane wegle?
A po co Ci białko przed treningiem? Jeżeli brakuje go w posiłku przed treningowym to ok.
Przed treningiem wskazane węgle złożone np ryż brązowy i jakieś mięcho.
Ogólnie BCAA możesz brać przed, w trakcie i po, nawet, to już wedle uznania, jednak po treningu masz storm'a to myślę, że tam nie będą tak potrzebne aminokwasy, bardziej się przydadzą przed i w trakcie.

gustav21
15-10-10, 16:11
jakies jeszcze opinie i inne zdanie na ten temat?

ht
15-10-10, 16:27
storm na czczo i po treningu. bcaa na czczo przed pierwszym posilkiem i przed treningiem. bialko w ciagu dnia. do posilkow lub miedzy posilkami.

Sosna91
15-10-10, 16:36
Storm tak jak pisali wyżej, a Bcaa bym zostawił na pozniej, moze byc po cyklu, teraz jest zbędne.

ht
15-10-10, 16:42
dlaczego zbedne?? uwazam ze jest to suplement ktory mozna brac caly rok treningowy. nadaje sie do masowania jak i na redukcje.

Sosna91
15-10-10, 16:59
no pewnie ze tak, podobnie jak HMB tylko jaki jest sens? jedzie mase, nadwyżka kcal jest, białko pełnowartościowe również, to co mu po kilku aminokwasach? tym bardziej jeszcze przyjmująć stack kreatynowy. może zjeść pewnie ale może zostawić na pozniej i daje se włosa uciąć że wyjdzie mu na to samo a zaoszczędzi towaru.