PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna + Hmb



Ziutek
14-10-10, 17:59
Witam.
Chciałem zrobić sobie cykl kreatynowy, i mam trochę hmb.
Przeczytałem że można łączyć te odżywki i chciałem was prosić o wypowiedź, czy to dobry pomysł.
Cel: nabranie trochę masy (wiem że na samej kreatynie za dużo nie osiągnę ale jest też dietka jako taka) oraz wzrost siły.
Kreatyna olimpu megacaps a hmb traca.
P.s. Chciałem też zapytać czy hmb brać według zaleceń producenta czy dawkę można zwiększać.
Pozdrawiam.

krupek1
14-10-10, 20:19
Hmb odpusc calkowicie ,bo nie warte zachodu.
Kreatyna jak najbardziej, ale lepiej w proszku. Na pierwszy cykl najlepszy monohydrat.
Jesli masz braki w diecie ,to zaopatrz sie tez w jakis gainer ,albo bialko.

ht
14-10-10, 21:04
skoro juz masz hmb to spokojnie mozesz dodac. zaszkodzic napewno nie zaszkodzi. jedyne to moze tylko pomoc w robieniu formy

Ziutek
14-10-10, 21:11
@krupek1 czemu twierdzisz że hmb nie warte zachodu?
Z tego co wyczytałem to podbija siłę, regeneruje mięśnie i w połączeniu z kreatyną również masę mieśni. (oczywiśnie nie mówie tu o przyrostach typu 5 kg na miesiąc)
Zależy mi na uwidocznieniu mięśni i wzroście siły, masa ma być tylko małym dodatkiem. Wydaje mi się że będzie to (kreatyna+ hmb) dobrym rozwiązaniem.
Nie znam się na tym bardzo, dla tego założyłem temat żeby mógł się wypowiedzieć ktoś bardziej doświadczony ode mnie.
Dzięki za rady i proszę o wypowiedź kogoś jeszcze.

krupek1
15-10-10, 14:02
Z tego ,co wiem ,Hmb dziala po bardzo dlugim okresie suplementacji ( 8-10 tyg.) Na tak dlugi okres bedzie potrzebne kilka puszek ,wiec wydasz sporo kasy. Efekty nie sa adekwatne do wydanych pieniedzy.

Ale oczywiscie ,jesli juz masz HMB ,to smialo mozesz brac,bo po co ma sie zmarnowac :)

Jesli robisz redukcje to bardziej przydadza sie jakies aminokwasy.