PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc



Tomazi
14-10-10, 00:06
Witam jestem dosc cieszko trenujaca osoba od 6 lat trenuje boks z malymi pszerwami najdlusza 6 miesiecy, Od pewnego czasu a dokladnie 1 rok zaczolem sie bawic w MMA i tak mi sei spodobalo ze coraz mniej boksu a wiecej MMA. Ostatnio zalezy mi na pszybraniu masy jak narazie waze 71kg i chcial bym dobic do 80kg. Szczeze nie zabardzo znam sie na treningach na silce i jakie cwiczenia sa dobre i na co.

Moje treningi wyglondaja nastempujaca:

Poniedzialek:
Wrestling (zapasy) 18:30 - 19:30
Fighter Development (element MMA) 19:30 - 20:30
MMA 20:30 - 21:30

Wtorek:
Boks 19:00 - 20:00
MMA 20:00 - 21:00

Sroda:
Sparingi boks 19- ruznie max do 20:45 - 21:00
Tutaj Muslalem zeby Silke wzucic

Czwartek:
Wrestling (zapasy) 19:15 - 20:30
MMA 20:30 - 21:45

Piatek:
Raz pujde raz nie pujde ale jak pujde to z kumplami tak sami na macie smigamy
Tutaj Muslalem zeby Silke wzucic

Sobota:
Boks: zalezy jak wstane ale pszewaznie tak maxx 12 zeby zdazyc na klase ponizej
Fighter Develompent (element MMA) 14:00 - 15:00

Niedziela:
RELAX !!!

Ps na kazdy dzien w kturym trenuje pszyjezdzam na roweze 6km w jedna strone.

Moja dieta:

Rano 8:00
Proteiny TRUE MASS 2 miarki
Platki z mlekiem
Jajko lecz czasami nie mam czasu gotowac
Kanapeczki pszewaznie z szynka

Poludnie 13:00
Ryz z kurczakiem
jakies wazywa zawsze dozuce w stolowce

Po powrocie z Universytetu tak o 15:30 - 17:00
Obiadek mamusi
TRUE MASS 2 miarki

Po powrocie z treningu
Gotowana piers z kurczaka zawsze ! ok zdaza sie ze nie ale w 95% jest
do tego 2 jajka gotowane

Pszed snem lubie sobie podjadac ruzne tam jogurty batoniki hehehe
no i TRUE MASS 2 miarki

A wiec mogl by mi ktos pomuc bo w srode i w piatek chcial bym robic slike zeby masy nabrac no i na pewno diety nie mam ciekawej wiec moze jakies podpowiedzi co do tego

Z gury bardzo wdzieczny

mtm
14-10-10, 01:48
Ile zamierzasz trenować w tygodniu jeśli chodzi o trening siłowy , jest tego tak dużo że może być cieńko z regeneracją .

KowalX
14-10-10, 08:56
Za bardzo skupiasz się na odżywkach ,za mało na "normalnym" jedzeniu. Skup się głównie na węglowodanach w postaci np. makaronów czy inne. Przy dużym spożyciu węglowodanów może być problem z objętością wtedy bierz się za "lekkie",ale bardzo kaloryczne jak np. dżemy, suszone owoce itp. Polecam też napoje owocowe i warzywne.Mimo iż tłuszcze są kaloryczne w tym przypadku nie będą dobrym źródłem energii ponieważ nie poprawiają wydolności. Nie wiem jak intensywne życie treningowe prowadzić ,ale myślę ,że spokojnie możesz spożywać produkty w procentowym udziale energii całkowitej: 14 białka, 30 tłuszcze, 56 węglowodany. Jeśli więc spożywasz np. 20g białek na dobę ,udział energii z węgli winien być czterokrotnie większy. W przybliżeniu 1g węglowodanów daje 4kcal energii 1g białek kcal i 1g tłuszczy 9kcal. Większość info znajdziesz na opakowaniach produktów,resztę w tabelach kalorycznych ,które możesz wyszukać w google.

BoloYeung
14-10-10, 12:02
jeśli chodzi o przybranie masy to Kowal juz Ci dokładnie napisał co i jak . MMA trenujesz w innym klubie niz boks??? , bo teraz coraz częsciej więcej szkół i klubów ma conajmniej dwóch instruktorów jeden który jest od stójki drugi od parteru i masz to rozłozone na dni parter , stójka , parter , stójka .