PDA

Zobacz pełną wersję : brzuch



tobpak
27-02-07, 19:56
mam mały problem ćwiczę gdzieś od 3 miesięcy i ostatnio zauważyłem ze brzuch mi zaczął rosnąć i co ja mam z tym zrobić ?????

gumis
27-02-07, 20:09
Może za mocno i za czesto cwiczysz brzuch co??

(...)
27-02-07, 20:18
ale co Ci zaczęło rosnąć tłuszcz czy mięśnie?

pkmh
27-02-07, 20:42
jak to tłuszcz to możesz zacząć ćwiczyć A6W (o ile masz dobrą motywację :razz: ) a jakie ćwiczenia robiłeś do tej pory na brzuch??

krzychuool
27-02-07, 21:34
Zaczął Ci rosnąć ... jak to tłuszcz to dodaj do treningu aeroby i po kłopocie!

pkmh
27-02-07, 21:35
Możliwe też że masz złą diete

jonasz7
27-02-07, 21:51
tobpak, napisz co ci rośnie!!
pzdr.

moherowy_beret
27-02-07, 22:43
No właśnie...
Ostatnio też się zaczynam dygać, bo ćwiczę brzuch codziennie, mięśnie już zupełnie twarde a nad nimi trochę fatu, i boję się, że mi wypierniczy ten brzuch nieproporcjonalnie do przodu, i zamiast kaloryfera będę miał wielki mięśniowy bęben :lol:
Obawa uzasadniona czy nie ?

pkmh
28-02-07, 08:31
Nie straszcie bo ja tez od niedawna zaczalem cwiczyc brzuch ale jak narazie to nie mam takich problemów jak wy i mam nadzieje że nie będe miał :razz: ale chetnie poczytałbym jakieś wskazówki :mrgreen: :wink: pozdro

jonasz7
28-02-07, 14:44
Kurcze tłuszcz to jedno mięsień to drugie!!
Jak macie za dużo fatu to biegajcie alborowerek stacjonarny.
Przy dobrym treningu brzuchu rosną mięśnie i może troszke poszerzyć się.
pzdr.

FAZI 48
01-03-07, 14:59
jeżeli wcześniej nie ćwiczyłeś brzucha to znak ,że ... Rośnie Ci "śmietnik" :lol:

Tagże na początek to ABS Ci styknie na faze :cool:

moherowy_beret
01-03-07, 19:23
Podbijam temat.
Coś ostatnio strasznie mnie nęci ten brzuch :razz:
Codzienne identyczne treningi brzucha stały się strasznie monotonne, i zastanawiam się jaki efekt dałoby jeśli raz na kilka tygodni zamiast standardowego treningu, machnąłbym sobie np. ostatni 42 dzień z A6W ? 'Zaskoczy' to trochę mięśnie i przyspieszy ich wzrost, czy może efekty będą odwrotne ?

jonasz7
01-03-07, 20:46
moherowy_beret, to oczywiste że ćwiczenia trzeba zmieniać!!
Jeżeli chcesz własnym treningiem robić to proponuje robićróżne ćwiczenia, na różne części brzucha!!
pzdr.

areneusz
01-03-07, 20:54
Ja stosuje a6w jedynie po to by brzuch sie nie powiekszyl :lol: bo wpierniczam ile sie da a masa idzie +

moherowy_beret
01-03-07, 21:01
moherowy_beret, to oczywiste że ćwiczenia trzeba zmieniać!!
Jeżeli chcesz własnym treningiem robić to proponuje robićróżne ćwiczenia, na różne części brzucha!!
pzdr.

Robię codziennie ABS 8minut + 1 dzień weidera. Wiem, że trening trzeba zmieniać ale czy takie jednorazowe, raz na kilka tygodni mocne skatowanie miesni (np. ostatni dzień weidera) daje jakies efekty ?

jonasz7
01-03-07, 21:03
Wiesz żeby mieć konkretny brzuch to tzreba go nonstop katować!!
pzdr.

ubermas
02-03-07, 00:48
Zna ktos moze cwiczenia na dolne partie miesni brzucha, ale takei do zrobienia w domu?? Bo po silce nie mam sily i ochoty robic tych cwiczen na drazku z ABS II. Brzuch robie co drugi dzien. Dotychczas robilem 3 cwiczenia:
1. leze plasko na ziemi, nogi zgiete w kolanach i robie spiecia z przytrzymaniem
2. Leze plasko na ziemi, nogi w powietrzu, kat 90 stopni i robie szybkie spiecia brzucha
3. Znowu leze (len ze mnie) nogi leza na ziemi, podnosze kazda z osobna i dotykam ja lokciem, tzn prawa noge lewy lokciem i na odwrot
Zauwazylem, ze rosna mi po tym gorne partie brzucha. Mam jeszcze jeden problem, zrzucilem za szybko wage z 117 kg do 84 i z leksza mam sflapczala skore na brzuchu, praktycznie zero tluszczu. Wie ktos moze czy to sie "wygladzi" czy jzu na zawsze bedzie to tak wisiec?? Strasznie mnie to boli i wkurw**. Pozdro

jonasz7
02-03-07, 10:00
Skóra z czasem sie porpawi!!
A ćwiczenia na dolną partie brzucha to między innymi zwykłe brzuszki :mrgreen:
pzdr.

krzychuool
02-03-07, 11:00
na dolne partie to takie ćwiczenia w których podnosisz nogi do góry.

moherowy_beret
04-03-07, 12:29
Kurde...
Tak jak planowałem zrobiłem sobie ostatni dzień Weidera przedwczoraj, jakoś większego zmęczenia nie odczułem (co mnie mocno zdziwiło),ale nazajutrz tez zadnych zakwasów ani bólu...dopiero pod wieczór jak przyszło do robienia abs II - nie mogłem napiąć brzucha tak bolał :roll: Dać sobie narazie spokój z brzuchem na kilka żeby się zregenerował, czy spokojnie przemóc ból i cwiczyć ? Wczoraj sobie odpuscilem...

jonasz7
04-03-07, 15:07
Odpuść.
Jak ból będzie zanikał to roztrenuj go i potem powinno być git.
pzdr.