PDA

Zobacz pełną wersję : Trening- porady...



EvO1519
12-10-10, 21:03
Witam jestem Mateusz mam 17 lat jestem tu nowy, to mój pierwszy post na tym forum. Przygodę z siłownią zacząłem 10 miesięcy temu od tego czasu moje wyniki nieco się poprawiły min.: klatka z 40kg do 83kg, martwy ciąg z 60kg do 110kg, barki z 48kg do 63kg..., ćwiczę na wielu planach, staram się co około 3-4 miesiące zmieniać plan. Co do wyglądu mam 186 cm wzrostu 77kg wagi. Kletka delikatnie się poprawiła, w bicepsie też widać różnice, barki również oraz trochę tłuszczyku na brzuchu:p. Moim głównym celem jest rzeźba. Jeśli chodzi o odżywki, żadnych jeszcze nie stosowałem:D, lecz myślałem nad HMBolon podobno jest dobry na rzeźbę, ale wolę się was poradzić, może jakaś inna odżywka, witaminy(sterydu i wszystkie inne środki sterydo-podobne odpadają, lub zrezygnować z nich i skupić się na diecie. Jeśli chodzi o dietę staram się jeść 5 posiłków dziennie chociaż nie zawsze mam na to czas. Jem dużo owoców piję dużo mleka, jem różne jogurty, twarogi, czasami też ryż. Słyszałem że nie można pić kawy o herbaty:o kawy nie piję, ale za to lubię sobie wypić herbatę nieraz nawet od 1.5 do 2litrów. Podsumowując, chciałbym się was poradzić co do planu diety oraz ewentualnie odżywek lub witamin, aby były rezultaty;). Może macie jakieś propozycje planów, diet? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam Mateusz;)