PDA

Zobacz pełną wersję : Trening 4 dniowy



flutebox
12-10-10, 13:09
Z racji tego, ze w mojej relacji nie chciało się nikomu przeczytać tego co niżej :) to może tu jakiś chętny będzie i wspomoże swoją wiedzą, chodzi mi głownie o ludzi ogarniętych, czyli np. moderatorzy itp.

Dodam, że trening będzie bez zmian co do partii mięśniowych w dane dni. Chodzi mi tylko o poszczególne ćwiczenia, które mogą zostać, które zmienić, lub zastosować inną kolejność, więc proszę mi nie pisać ze w tym treningu mógłbyś zrobić połączenia klaty z ręka itd. bo mnie to nie interesuje, chodzi mi tylko o poszczególne ćwiczenia. Trzy treningi będą na mojej suszarnianej siłce (drążek do sufitu z możliwością różnych chwytów, poręcze do ściany, ławka z kątem ujemnym i dodatnim, stojaki regulowane wolno stojące, modlitewnik i reszta gryfów, gryfików i innych ciężarów) a jeden na publicznej. Trening I mam i on pozostaje bez zmian (w zasadzie to pomysł arus22), co z resztą ?

Trening I
Klatka
1. Pompki na poręczach 3x12,10,8
2. Wyciskanie hantli skos 30 st 3x12,10,8
3. Rozpiętki skos 30 st 3x12,10,8
4. Wyciskanie hantli na płaskiej 3x12,10,8
(5 i 6 w superseriach)
5. Wyciskanie hantli wąsko na płaskiej w chwycie młotkowym (hantle dotykają się) 2x8-12
6. Wyciskanie hantli skos ujemny 2x8-12

Brzuch:
1. Unoszenie wyprostowanych nóg na poręczach 3x20
2. Spięcie na ławce z katem ujemnym 3xMax

BASEN


Trening II
Plecy
1. Podciąganie na drążku szerokim uchwytem do karku z obciążeniem na pasie 3xMax
2. Ściąganie linki górnego wyciągu do klatki piersiowej 3x12,10,8
3. Wiosłowanie jednorącz sztangielką w opadzie tułowia 3x10
4. Martwy ciąg 3x10,8,6
5. Wznosy barków "szrugsy" sztangą 3xMax

Łydki:
30 wspięć na obu nogach (z obciążeniem)
Następnie bez przerwy po 15 na każdej nodze z osobna.
Następnie na obu nogach 24
Następnie po 12 na każdej z osobna
Następnie 20 na obu nogach
Następnie po 10 na każdej z osobna
Na koniec 10 na obu nogach.

Brzuch:
1. Unoszenie wyprostowanych nóg na poręczach 3x20
2. Spięcie na ławce z katem ujemnym 3xMax


Trening III
Barki
1. Wyciskanie sztangi sprzed głowy 3x12,10,8
2. Unoszenie sztangielek bokiem w górę 3x12,10,8
3. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x12,10,8
4. Unoszenie ramion ze sztangielkami w leżeniu (ćwiczenie na boczne i tylne aktony mięśni naramiennych) 3x12,10,8

Brzuch:
1. Unoszenie wyprostowanych nóg na poręczach 3x20
2. Spięcie na ławce z katem ujemnym 3xMax

Basen


Trening IV (na publicznej siłce)
Uda
1. Przysiad ze sztangą na barkach 3x 10,8,6
2. Przysiady wykroczne 3x6
3. Wypychanie ciężaru na suwnicy 3x 10,8,6
4. Prostowanie nóg w siadzie 3x 12,10,8
5. Uginanie nóg w leżeniu 3x12,10,8

Łydki
1. Wspięcia na palce na maszynie 3xMax
2. Wypychanie placami suwnicy 3xMax

Biceps+Triceps (superserie)
1. Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 2x12,10
2. Wyciskanie francuskie 2x12,10

1. Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc w chwycie młotkowym 2x12,10
2. Ściąganie linki zza głowy w płaszczyźnie poziomej stojąc 2x 12,10

1. Uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku 1x12
2. Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc (jednorącz) 1x12


i to byłoby na tyle mojej inwencji, teraz proszę Was o pomoc co może zostać a co trzeba zmienić ?

Szkapa
12-10-10, 13:17
[QUOTE=chodzi mi głownie o ludzi ogarniętych, czyli np. moderatorzy itp.
1.To amator nie ma co się wypowiadać?

Na moje jeżeli chodzi o ćwiczenie na klatkę to uno:zainwestował bym w sztangę. Po drugie za dużo tego jest i pomieszane... Daj 4 ćwiczenie
1.Wyciskanie na szeroko na ławce
2.Wyciskanie na wąsko na ławce
3.Wyciskanie na skos na ławce
4.Rozpiętki na moje wystarczy *wszystko powtarzaj 4 serie (10,8,8,6)

flutebox
12-10-10, 13:20
ale przecież napisałem wyraźnie, proszę Was ludzie czytajcie ze zrozumieniem :) dla mnie nie jest nic zagmatwane... TRENING I czyli klatka pozostaje bez zmian bo jest w kurwę dobry ! chodzi mi o to, jakie ćwiczenia zastosować w kolejnych treningach ? czy coś zmienić ? inna kolejność itd.

P.S mam sztangę, napisałem że posiadam gryfy i gryfiki... xD
dlatego Szkapa już wiesz dlaczego chciałem żeby wypowiadali się ludzie ogarnięci
Pozdro

Szkapa
12-10-10, 13:24
A w Twojej rozpisce nie ma nic o gryfie,jeżeli chodzi o klatkę. Pozdrawiam

flutebox
12-10-10, 13:39
Szkapa proszę Cie nie spamuj mi w temacie :) chce żeby konkret ludzie się wypowiadali... chcesz to ćwicz klatę gryfem, ja stawiam na hantle.
Poza tym widzę w Twoim profilu, że przygodę z siłką zacząłeś 4 października 2010, przepraszam i bez urazy, nie bierz sobie tego do serca ale mógłbym Cię zabić śmiechem.

skaaater
12-10-10, 14:48
A wykonując cwiczenie to gdzie hantle sie z soba stykają to która czesc klatki sie rozwija najbardziej ?
I wtedy jeszcze duza czesc idzie na trice, nie?

flutebox
12-10-10, 15:11
Kurw... prosiłem o pomoc a nie na odwrót xD jeśli dobrze wyizolujesz to wchodzi środek klaty, i nie powiedziałbym że duża część idzie na trice... zależy od techniki. Ale chcąc nie chcąc przy większości ćwiczeń wykonywanych na klatkę w mniejszym lub większym stopniu pracują trice.

bebok-85
12-10-10, 19:54
Ogólnie poprawic kolejność ćwiczeń odpowiednio dobrać liczbe wykonywanych ćwiczeń na każdą partie i liczbe seri

flutebox
12-10-10, 20:25
Ogólnie poprawic kolejność ćwiczeń odpowiednio dobrać liczbe wykonywanych ćwiczeń na każdą partie i liczbe seri

Pisze z telefonu takze polskich znakow nie bedzie.
Czlowieku jak masz pisac cos takiego to nie pisz, przeciez o to sie pytam co zmienic i jak.
Przypomnial mi sie kawal o downach jak autobus sie spierdolil, kierowca cos majstrowal w silniku a jeden down wybiegl z pomocna rada do niego i mowi: panie kierowco ja wiem co sie zepsulo, kierowca pyta: no co ?? A down na to: autobus sie zepsul.
Twoja rada jest wlasnie tego typu, jaki z tego wniosek musisz sobie odpowiedziec sam.

szycha77
12-10-10, 22:32
Ogólnie jesteś kawał chama i tyle w temacie. Dobranoc.
Zamykamy temat.

flutebox
13-10-10, 00:57
Ogólnie jesteś kawał chama i tyle w temacie. Dobranoc.
Zamykamy temat.

Kawal chama ? Chlopak ogarnij sie... Napisalem prawde, tylko trzeba czytac uwaznie ze zrozumieniem co jest napisane a nie nabijac sobie posty i pisac bez pojecia i robic zbedny spam. Ja tez juz nie robie offtopu i nie kloce sie bo nie ma sensu. Na szczescie to nie Ty decydujesz o zamykaniu tematow, ale musze Ci przyznac racje temat do zamkniecia bo nie che mi sie czytac spamu. Dobranoc

szycha77
13-10-10, 09:39
Nie znaczy to, że masz być nie miły i ubliżać chorym na downa. Kawał zrozumiałem, jeżeli to można nazwać kawałem...

wojtas fc
13-10-10, 09:53
no przecież lovelas czy jak mu tam dostał bana za chamstwo taka nagonka tu kiedyś na niego na forum była że masakra no ale ciężko się z nim rozmawia to fakt zachowuje się jak jedynak :-)

Micek185
13-10-10, 15:05
Ogólnie jesteś kawał chama i tyle w temacie. Dobranoc.
Zamykamy temat.


Nie znaczy to, że masz być nie miły i ubliżać chorym na downa. Kawał zrozumiałem, jeżeli to można nazwać kawałem...


no przecież lovelas czy jak mu tam dostał bana za chamstwo taka nagonka tu kiedyś na niego na forum była że masakra no ale ciężko się z nim rozmawia to fakt zachowuje się jak jedynak :-)

najpierw myśl potem pisz bez obrazy użytkowników bo flutebox tu nikogo nie obrazil.
o zamykaniu tematu niestety ja tu decyduje.

Flutebox czy odpowiedzi w twojej relacji ci wystarczają?czy nadal chcesz tu pytac?moge wyczyścic temat,pisz na pw to otworze temat.