PDA

Zobacz pełną wersję : Bieganie Bez utraty Mięśni 9Przy stracie tkanki tłuszczowej :)



Potępiony
10-10-10, 10:31
Witam tak jak w temacie Chce zacząć biegać 3\tydz Pon,śr,Pi zrana (tylko w tedy mogę) ale jak to robić nie paląc mięśni a tracąc tk. tł ?

Pumbas
10-10-10, 10:36
Najlepsze wyjście to kupić aminokwasy (mogą być rozgałęzione - kupuj bcaa), wtedy możesz spokojnie biegać ze 60 minut na czczo i nie stracisz mięśni. Dłużej raczej nie ma sensu.
Ale 3xtyg to nie dużo, jak byś biegał maks 30-45 minut to obstawiam że dużo mięśnia by nie poleciało i bez żadnych supli, ale ciężko powiedzieć.

Potępiony
10-10-10, 10:42
Szczerze To myślałem od bieganiu 30 minut 9 z czasem zwiększać max do 40 minut) Więc może nie kupowac BCAA skoro twierdzisz że nie powinno dużo mięśnia polecieć ! ?

lukasz16s
10-10-10, 10:53
Za duzo nie biegaj bo mozesz stracic tyle miesni ze nic z Ciebie nie zostanie :>

Sosna91
10-10-10, 11:13
kondycja przede wszystkim, wielu amatorów kulturystyki o tym zapomina i pożniej po wejśćiu na 5te piętro sapią gorzej od gościa zatłuszczonego. Jeśli chcesz biegać w celu poprawy wydolności to nie musisz na czczo, natomiast jeśli chcesz przy okazji spalić troche tłuszczyku no to BCAA bądz jabłczan kreatyny.

Potępiony
10-10-10, 11:32
A jak bym przed lub po bieganiu (Wypił odżywkę białkową?) Tzn. jak będę biegał te 3\tydz to nie stracę dużo Mięśnia ?

---------- Post added at 11:32 ---------- Previous post was at 11:20 ----------

Albo inaczej (Nie mam kasy teraz na BCAA) więc może jak bym biegał 3\tydz Niedziela,Wtorek,Czwartek w godzinach 20-00+ To Ni będe tracił mięśnia ? Tylko Doradzcie co jeść po bieganiu ? A może tylko odzywka białkowa i dobranoc ?

Sosna91
10-10-10, 13:45
a napiszesz jaki masz cel biegania? kondycja, utrata tłuszczu, do tego orientacyjny TWój poziom BF, czy robisz mase na silce czy chcesz redukować, Twoj typ budowy ciała.

Potępiony
10-10-10, 14:32
Cel biegania- Kondycja ,(strata tłuszczu)
Poziom BF- ok. 13-14
Siłownia- 5\tydz...Redukuje tzn. trening wytrzymałościowy+aeroby 4\tydz (30min)
Typ budowy ciała-wydaje mi się że ektomorfik tzn. Mam w nadgarstku 17 cm ( bo że byłem bardzo gruby 92kg - teraz 70kg ale i tak dużo tłuszczu jest ! ogl to szybko nabieram ale tłuszczu...

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:30 ----------

Więc jak z tym bieganiem (najlepiej bez kupywania nowych odzywek ( mam tylko odżywkę białkową jako uzupełnienie diety) Postaram sie wrzucic zdjęcie

ht
10-10-10, 14:59
ciezko zbic fat bez utraty miesnia. podstawa dobra dieta i odpowiednia suplementacja: bcaa, glutamina, bialko. biegaj po 30 min. 3x w tyg. bedzie waga za mocno leciala dokladaj wegle lub tluszcze( nie wiem na jakiej jestes diecie)

Potępiony
10-10-10, 17:30
Dieta Redukcyjna Pod 70 kg + Białko Ok będę tak biegał i zobaczymy co się będzie działa aha jeszcze Coś
Trening Niedziela,Poniedziałek,śRODA,czwartek, piątek (trening wytrzymałościowy)
Aeroby -Niedziela,Poniedziałek,Środa,Piątek (30min)
Bieganie-Niedziela,Wtorek, czwartek (30min)

I tu nasuwa się pytanie czy aeroby +bieganie tego samego dnia bo tak wypada w niedziele i nie moge przesunąc na sobote poniewaz w sobotę mam jedyny dzień odpoczynku od wszystkiego więc macie jakieś rady ?

szycha77
10-10-10, 18:10
Nie którzy kulturyści twierdzą, że aero najlepiej wykonywać 2 x dziennie po 30 min. Ponoć lepiej to spala tłuszczyk od tradycyjnych aeor.
Odpoczynek jest również bardzo ważny.
P.S.Bieganie to też aero

Pumbas
10-10-10, 18:33
Każdy inaczej reaguje na aero, każdemu inaczej leci tłuszcz...
Ja robiłem tak że np. przed szkoła rano interwały, a po treningu siłowym jeszcze ok 40 minut rowerku(albo wieczorem bieganie),
a w weekendy rano godzina biegu, wieczorem również. węgle w okolicach 200-220.
Wydawałoby się, że mięśnie powinny lecieć bo jest za ostro, ale dobra dieta + bcaa przed każdym aero i taka kombinacja skutkuje mi trzymaniem wagi prawie w miejscu,
a spadaniem pasa o 1cm tyg. Czyli w sumie to taka nie dokońca redukcja, skoro rozwijam też mięśnie, bardziej trening na gęstość się to chyba nazywa.

Ninja165
10-10-10, 20:39
Ja tam leciałem redukcje bez BCAA i aminokwasów i jakoś większej róznicy nie widze aby mięcho spadło , cm spadły ale to był sam tłuszcz.

alder
11-10-10, 01:26
bieganie to aero jeśli jest odpowiedni puls. jak za wysoki to już nie tłuszcz jest źródłem energii.
panowie skąd wiecie czy tracicie mięso ? jak to sprawdzić ?

fallenursus
11-10-10, 01:46
cza z tym do rzeznika.on sie na miesie zna.

alder
11-10-10, 01:53
Pasuje. My goddad is a butcher.

Wiki
11-10-10, 08:31
winstrol dodaj do biegania i nie bedzie leciało :P.



a tak na powaznie, to nawet jak dodasz bcaa, lglutamine i inne antykataboliki (suple) i jeżeli bedziesz na ujemnym bilansie kalorycznym, to i tak mięcha trochę Ci poleci.
przynajmniej w moim wypadku tak było.
Plus jest taki że te mięcho co poleciało można odrobić w bardzo krótkim czasie, mi to zajęło jakiś miesiąc, półtora :P.

Potępiony
11-10-10, 08:52
Mam nadzieję że mi się też tak uda :D